KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Zirvede Bırakmalıydılar

cbakic Seviye 6

TARTIŞMALAR & TEORİLER

1 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
aptaladam
yani bencede tanrı ve amara'nın üstünde birşey yokki daha ne işleyebilirler acaba tanrı ve amara konusunu berbat ettiler zaten yani anlamadım mary konusunu ne kadar işleyebileceklr acaba ben mary konusunu çok işleyebileceklerini falan da zannetmiyorum özellikle 11. sezonda ellerinde tanrı ve amara vardı ve işleyemediler düzgünce anlamıyorum artık diziyi sırf full para kazanalım diyemi yapıyorlar acaba gerçekten çok basit kaçacak gibi geliyor bana şimdi lucifer'da geri gelse falan yeniden dünyayı yok etmeyemi çalışacak tanrı buna el atmazmı bu sefer dualarına cevap vermezmi ? herneyse tanrı ve amara konusundan sonra harflerin adamlarının çok iyi bir konu olacağını sanmıyorum sezon finali pasifti beklentilerimin altındaydı acaba daha ne işleyecekler umarım final sezonunu sıkıcı yapmazlar ve umarım final bölümünü rüyaydı şuydu buydu kardeşler şizofrendi hastaydı falan diyerek de yapmazlar yani çok kötü olmaz ama yinede beğenmem finali de öyle bağlarlarsa
aptaladam 621 YIL ÖNCE3YANITLA
berkviva
Bende başta sizin gibi düşünüyordum ama biraz eski videolarını fln izledikçe bitmesine dayanamam şu an diyorum nerden bilebiliriz ki belkide harika bir sezon bekliyor bizi Emoji
berkviva 21 YIL ÖNCE2YANITLA
Castiel#
Önyargılı olmamalısın bence : )))))
Castiel# 941 YIL ÖNCE2YANITLA
csinemaky
Supernatural artık beklentileri yüksekte tutacak bir dizi olmaktan çıktı. Beklentimizi az tutarsak ancak beğenebiliriz bölümleri. 12.sezonda nasıl devam ederler bilmiyorum açıkçası. Umarım eski hallerine dönebilir.
csinemaky 1 YIL ÖNCE2YANITLA
2y5kansas
Evet bu sezon çok güçlü iki karakter vardı ama 12.sezonda da Mary var aynı zamanda da Harflerin Adamları.Tanrı ve Karanlık gibi olmayacak ama ben beklentileri karşılayacağını düşünüyorum.
2y5kansas 251 YIL ÖNCE1YANITLA
°Diabolum
Bence Allah çıkıp "Bunlar ben varken bahcede kosusturuyordu. Ben sizin gerçek babanızım." dicek. Sonra Cass Allahın huzurunda insana secde edicek. Dean ve Sam kelime i sahadet getirecek. Eğer talep az olursa da flash tvde yayinlanmaya devam edilecek. Tabi Dean kızlarla iş görmek yerine onlara ekmek götürecek. Dizinin adıda Supernatural; Elamet-i cinnet olacak.
°Diabolum 71 YIL ÖNCE1YANITLA
BLADE#
Bir sezonda en güçlü iki karakterin olması dizinin bitmesine delalet değildir.Senin dediğin şey en güçlü iki karakterin gelmesi ve konunun kalmaması fakat çok yanılıyorsun.Dizide açıkda bırakılmış bir çok konu var.Mesela aile konusu ve 12.sezonda bunu işlicekler muhtemelen.Bunun dışında bir dünya konu var baş melekler,diğer avcılar,araf falan filan daha işlenebilcek bir dünya konu var.Araf işlenmişti.Fakat daha arafta bir dünya şeyin olduğu yani gizemli şeylerin olduğu görüşündeyim.Birde dizinin ana konusuna dönücek olması çok daha iyi olucak.Doğru işlerlerse 12.sezon zirve olabilir.Dizinin iki karakter üzerinden işlendiğini unuttukları bir sezondu 11.sezon böyle karakterlerin dizide olmasına zaten katlien karşıyım.Bu sezon bitseydi insanların içinde çok büyük hayal kırıklığı,burukluk olurdu.Devam etmeleri iyi olmuş.Bu sezon avcılara odaklanıcaklar dediğim gibi bence çok daha iyi olucak ve john'un gelme olasılığıda çok yüksek Emoji
BLADE# 431 YIL ÖNCE1YANITLA
Marowit
Bence Mary karakteri de tanri ve amara kadar onemli bi karakter dizide
Marowit 211 YIL ÖNCE1YANITLA
ispartali
kardeş ölüm var
ispartali 61 YIL ÖNCE0YANITLA
e.....
Zirvede bırakmalarını istiyorsan, senin zirve olarak gördüğün yerden itibaren izlemeyi kesebilirdin. Seni kimse izle,, yoksa Dean ve Sam mezarını kazar diye korkutmuyorlar.
e..... 361 YIL ÖNCE0YANITLA
csinemaky
Bizi bu kadar hayal kırıklığına uğratacaklarını bilseydik izlemeyi bırakırdık. Yine de izler veya izlemez, izlediği halde eleştirmeye devam eder bu senin ya da bir başkasının karışabileceği bir şey değil.
csinemaky 1 YIL ÖNCE0
e.....
Karışmıyorum zaten farkındaysan. Diyorum ki; bıraksaymışsın o zaman zirve olarak gördüğün yerden. Karışma değil bu. Yani bu kadar yerden yere vurmaya ne gerek var ben dizinin bağımlısı değilim, çokta seven biri değilim. Beğenmiyorsan, izlemiceksin, para verip izlediğin bir şey değil çünkü, her istediğini yapmak zorunda değiller. İzlemek için taş atıp eliniz yorulmadı ya?
e..... 361 YIL ÖNCE0
Creature
Diğer bölümleri izlemeden oranın zirve olacağını nereden bilelim? Tutarsız cevaplar vermeyin, mantıklı olun biraz.
Creature 861 YIL ÖNCE5
csinemaky
Creature sana gereken cevabı verdiğinden dolayı aynı konuya değinmeyeceğim. Ben diziyi çok seviyorum ve bu yüzden bu kadar çok eleştiriyorum. Sevmediğim bir dizi olsa izlemem, eleştiri de yapmam çünkü umrumda olmaz. Zamanında izlemeye doyamadığım izlediğim diziyi bu halde görmek benim canımı sıkıyor anlatabiliyor muyum? Eğer herkes susarsa ve eleştiri yapmazsa o dizi nasıl daha iyi yerlere gelir ve yapılan hatalar düzelir? Supernatural'ın eski hallerine dönebilmesi için yerden yere vurulması gerekiyor. Benim görüşüm bu yönde. Her istediğim yapılsın demiyorum. Ben bi seyirci olarak o diziden keyif alamıyorsam o dizinin yapılmasının ne anlamı kalır? Bilirsin, müşteri memnuniyeti.
csinemaky 1 YIL ÖNCE2
cbakic
Yazdığımı iyi oku ne diyorum orada "bitmesini bende istemiyorum"
cbakic 61 YIL ÖNCE0
e.....
Diyorum ki; Madem beğenmiyorsunuz, izlemeyin. Bu kadar basit. Diziyi siz izleyince diziye bir katkı olmuyor hepiniz internetten izliyorsunuz, para da vermiyorsunuz ama her şeyi istiyorsunuz. İzlemek isteyende izler zaten. Ben şimdi bir filmi beğenmediysem neden bir sonraki filmine gideyim ki? Beğenmemişim zaten. İzlemeden bilemezsin tabi ama o zaman ben en kötü şeyleri izliyeyim belki iyi olur diye.
e..... 361 YIL ÖNCE0
csinemaky
Sanane arkadaşım izlerim de eleştiririm de sanane bundan? Anlayamıyorsun galiba, dizi benim her isteğimi yerine getirmeli demiyorum sadece beni ve diğer seyircileri memnun etmeli. Anlıyor musun şimdi? Daha ne kadar açık olabilirim? Zihniyete bak ya izleyelim ama eleştirmeyelim. Böyle saçmalık mı olur?
csinemaky 1 YIL ÖNCE1
e.....
Farkındaysan sana ne diyecek kişi benim. Sen benim yorumuma gelmişsin yorum atıyorsun. Sana zorla yorum attırmadım. Gidebilirsin.
e..... 361 YIL ÖNCE0
cbakic
Ben deyim o zaman sanane sana fikrini soran mi oldu diziyi elestirince diziyi begenmiyor mu oluyoruz veya eleştirince izlemeyelimmi yani ?
cbakic 61 YIL ÖNCE1
e.....
Kusura bakma açılan konuların beni ilgilendirip ilgilendirmediğini önceden anlamamam gerekiyordu. Yazsaydın o zaman konuya ''Erdi sen yazma'' diye ben yazmazdım. Ne kadar gereksiz ve boş insansınız ya. Lafı uzatıp durdunuz. Ben diyorum Ankara siz diyorsunuz Şeyimkara. Babanızın şemsiye dükkanı var herhalde Allah akıl dağıtırken tutmuşsunuz.
e..... 361 YIL ÖNCE0
cbakic
Aa benim hatam kusura bakma böyle değişik türde muhalefet olacağını bilmiyordum
cbakic 61 YIL ÖNCE0
cbakic
Bu arada müthiş bir laf soktun tebrik ediyorum seni kimse böyle cevao veremezdi senden başka Emoji
cbakic 61 YIL ÖNCE0
witchyy
çok yavan kalırdı.. 12 son olmalı
witchyy 831 YIL ÖNCE0YANITLA
miacles
Ki söylentilere göre final sezonumuz
miacles 271 YIL ÖNCE0
Ynsylmz
Hiç bir şey belli olmaz şu etapta güçsüz olupta çok keyif verici karakterler izledik 12.sezon güzel olacaktır.
Ynsylmz 561 YIL ÖNCE0YANITLA
Immanuel
Zirve 11. sezon muydu yoksa diğer sezonlarda başka zirveler görür müyüz bilemem ancak katıldığım nokta dizinin en güçlü iki ismini bu sezonda bizlere göstermeleri ve konuyu bağlamaları oldu. Artık Winchesterlerin yanında Tanrı ve Amarra'nın desteği var. Bu durumda onların bir konuda zorlanmaları ya da çıkmaza girmeleri pek mümkün sayılmaz.
Immanuel 111 YIL ÖNCE0YANITLA
Gabriel,
Zirvede bırakmak isteselerdi 5.sezonda dizi bitirirlerdi.
Gabriel, 61 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle