KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Zap2it - J.Ackles ve J.Padalecki (Şubat 2013)

Zeysen Seviye 14

HABERLER & RÖPORTAJLAR

4 yıl önce - 2B okunma
Jensen Ackles ve Jared Padalecki 'Supernatural' hakkında konuştu: Sam'in testleri, Dean'le olan ilişkisini sınayacak mı?

Birkaç sezondur, "Supernatural" kardeşler Sam ve Dean Winchester, sıkıntılı bir ilişkiye sahipler. Bir yerde, Cennet ile Cehennem arasındaki savaşın karşı taraflarında sonuna kadar çarpışmak onların kaderlerine yazılmıştı, fakat sayısız dövüşten ve ağır ihanetlerden sonra, ortak bir amaçla tekrar bir araya gelen kardeşler belirdi. Geçen haftanın bölümünde "Trial and Error", Dean'in Sam'i mutlu bir gelecekle hayal ettiğini itiraf etmesi ve Sam'in Dean'in son savaşta yaşayacak kadar yeteneğe sahip olduğuna yemin etmesiyle, daha da yakınlaştılar.

Bu çok dokunaklıydı, gerçekten. Fakat Sam'in cehennemin kapılarını kapatma girişimiyle Tanrı'dan gelen testlere göğüs germesinin iyi olacağı konusunda aynı fikirde olabilirler mi?

Jared Padalecki bize, testlerin, aralarında azıcık soruna sebep olan bir potansiyeli olduğunu anlattı. Çünkü bir keresinde, Sam ve Dean'in birbirlerine tamamen dürüst olmamaya başlamışlardı. (Bu Winchester yolu!)

"Testler, aralarındaki ilişkiye büyük zarar verecek gibi hissediyorum çünkü...bu Dean'in gerçekten yapmak istediği bir şey." diyor Padalecki. "Bu İlle de işe yarayacak bir yol değil, bu yüzden Dean Sam'e gücenmez, bunu yapamadığına gücenir." Tanrı bir adamın karakterinin gücünü test ettiği zaman, ona kıyak geçmez. Sam bu yolda gerçekten büyük bir pürüz yaşayacak ve sıkıntıları Dean'den gizlemek için yapabildiğinin en iyisini yapacak.

"Dean ve Sam daima şöyle olmuşlardır: 'Bana sadece dürüst ol! Neler olduğunu anlat!' Fakat açıkça testler Sam'e büyük zararlar veriyor, fakat abisine gidip de 'Dinle, dostum, korkuyorum. Bu acıtıyor, ve kanlı öksürüyorum. O tıpkı şöyle 'Hayır.Ben iyiyim, ben iyiyim, ben iyiyim.' diyor Padalecki.

Doğal olarak, Dean, Sam'in dayanıklılığı hakkında sorular sormaya başladı. "Sam, Dean'e yalan söylüyor, Dean de Sam'e. Çünkü Sam her zaman 'Bana inanmıyorsun!' şeklinde, Dean ise 'Elbette sana inanıyorum' şeklinde ama Dean'in endişeleri var."

Jensen Ackles bize, geçen haftaki bölümde gördüğümüz dürüst anlara karşın, kardeşler arasındaki çekişmenin aşikar olduğunu söylüyor."Kardeşlerin bir şeyleri düzeltip, düzeltmeyeceğini bilmiyorum. Güçlükler daha az, gördüğümüz üzere kırılmaz bir bağ var." diyor. "Ne kadar çabalarlarsa çabalasınlar, bunlar kanlı şeyler ve bu daima böyle olacak. İlişkiyi germe ve atışma, ve birbirlerine neler olduğunu anlayamama, tüm bu şeylerle savaşma -- bu daima böyle olacak."

Winchester ilişkisindeki gerginlikten konuşuyorduk...Sam'in aşkı Amelia'nın olup bitenden habersiz olmasının iyi olduğunu işitirken, söylentiye göre Dean'in Araf arkadaşı Benny'nin sonunu görmedik.Her ne kadar bazı fanlar, Benny'nin, Sam'le Dean arasındaki bağı etkilediğini düşünse de, Ackles, onun diziye geri dönmesi taraftarı, ve bu sadece Ty Olsson'la çalışmayı sevdiğinden değil.

"Onun kendi karakteri bence çok harikaydı, çünkü Dean gerçekten hiç buna benzer bir ilişki yaşamamıştı. Kardeşiyle olan ilişkisi belli, ve bunu herkes biliyor, Cas'le ilişkisi de ortada, gerilen ve yırtık pırtık, ve tüm bu şeylerden bir parça da onunla vardı." diyor Ackles. "Fakat, sizinle olacak bir savaş kahramanın olması, bir çeşit silah arkadaşının olması, gerçekten henüz keşfedilmemiş bir şey, bu yüzden ben gerçekten Dean'in sahip olduğu iletişimi çok sevdim...Bu temayla gittiği için Jeremy Carver'ı kutlarım. Bence bu mükemmeldi, tüm bu Araf olayı. Bencilce, umarım Benny geri döner."

"Supernatural" çarşamba akşamları saat 9'da. The CW'de. Bir taraftan da, Padalecki'nin Harflerin Adamları sığınağının ne kadar devam edeceği hakkında düşüncelerini ve Ackles'ın dizinin nasıl bitmesi gerektiği hakkında fikirlerini içeren, aktörlerden daha fazlası için yaptığımız video röportajını izleyin.

http://www.zap2it.com/videogallery/74478188/Entertainment/Zap2it-On-the-Scene-of-Supernatural-Jared-and-Jensen

-Verilen link bende hata veriyor ama indirince çalışıyor.Yeni link ve altyazı için zaman gerekebilir.
-Elimden geldiğince çevirmeye çalıştım Emoji orjinali için: http://blog.zap2it.com/frominsidethebox/2013/02/jensen-ackles-and-jared-padalecki-talk-supernatural-will-sams-trials-test-his-relationship-with-dean.html
YORUMLAR
Mollary
Çeviri için teşekkürler. Emoji
Mollary 554 YIL ÖNCE0YANITLA
Derya
Çeviri için teşekkürler Emoji çok güzel bir röportaj olmuş
Derya 94 YIL ÖNCE0YANITLA
ErdiDSC
Güzel bir röportaj, emeğine sağlık. Paylaşım için teşekkürler! Emoji
ErdiDSC 884 YIL ÖNCE0YANITLA
Gizem
Çeviri için çok teşekkürler! Eline sağlık canım Emoji ayrıca röportajı bize gönderdiği için zalex adlı üyemize de teşekkürler Emoji
Jensen'ın da Benny'nin geri dönmesini istemesi çok iyi, bence de dönmeli Emoji
Gizem 944 YIL ÖNCE0YANITLA
Poned.
Ellerine sağlık,büyük ihtimalle Benny geri döner Emoji
Poned. 324 YIL ÖNCE0YANITLA
J2castiel
Güzel bir röportaj olmuş .Çeviri için teşekkürler.
J2castiel 294 YIL ÖNCE0YANITLA
zalex
harika bir çeviri bu, elinize emeğinize sağlık, çoook teşekkürler

çevirileri çok seviyorum çünkü hepimiz j2'yi çok seviyoruz ama gerçek anlamda fazla tanımıyoruz. fikirleri, düşünceleri, düşünme tarzları nedir bilmiyoruz ancak parça parçada olsa bu çevirilerden ortya çıkabiliyor

amelia umarım sonsuza kadar dönmez, beny sanırım dönecek, jensen'ın bundan gayet mutlu olacağı belli..

bu arada samy'nin sadece kan tükürmekle kalmayacağı belli oldu . offf umarım çok kötü olmaz
zalex 364 YIL ÖNCE0YANITLA
Zeysen
Röportajı gönderdiğin için sana da teşekkürler Emoji
Zeysen 144 YIL ÖNCE0YANITLA
Reverie
Çeviri için teşekkürleer Emoji
Reverie 334 YIL ÖNCE0YANITLA
Zeysen
Rica ederim Emoji ha ayrıca ben çeviri yaparım yapmasına da kaynak bulmada sıkıntı yaşıyorum.Forumda bir sürü yabancı siteleri blogları talan eden üye var çevrilmesini istediklerinizi yollarsanız çok iyi olur çok güzel olur tamam mı? Emoji
Zeysen 144 YIL ÖNCE0YANITLA