KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

yeni yorumlar kısmıyla ilgili soru

River Seviye 56

BOBBY YARDIM HATTI

4 yıl önce - 720 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
ayhankuru
Bende bu sorun yeni yorumlar kısmı açılıdığından beri var Emoji 4 ay felen geçti ama hiçbir zaman o tik'i göremedim hakan'ada söylemiştim Emoji
ayhankuru 204 YIL ÖNCE1YANITLA
River
Şahsen benim sorunum hallolmuş. Çok teşekkür ederim Hakan, sana da zahmet verdim.
River 564 YIL ÖNCE0YANITLA
Spn1905
Teşekkürler Emoji düzeldi
Spn1905 904 YIL ÖNCE0YANITLA
DocTorWho
Bende duruyor Emoji :D Ama o eski uygulama kapanmadı duruyordur sadece 30 gün sonra açığa çıkıcak Emoji :D Senden kaçıyor kuzu Emoji
DocTorWho 624 YIL ÖNCE0YANITLA
River
Çünkü bende gözükmüyor. Normalde iyi hatırlyorum, x işaretiyle belirttiğim yerde bir alan olması lazımdı, lakin şimdi görünmezlik pelerini takmış sanki. Ait olduğu yerde yok. *-* Ah, ah nedir Leyla ile çektiğimiz. Onun kapak fotoğrafında ki, benim de yeni yorumlar kısmında ki butonlarımız kayıp.
River 564 YIL ÖNCE0YANITLA
DocTorWho
Geçmiş olsun canığğm Emoji
DocTorWho 624 YIL ÖNCE0YANITLA
River
Yalnız olmadığıma şu an çok sevindim. Emoji Dahada olmazsa ben de koleksiyoner gibi biriktiririm mesajları, o kadar dert eden bir insan değilimdir de, gözüme çarpınca merak ettim.
River 564 YIL ÖNCE0YANITLA
Spn1905
Ben böyle seçeneğin olduğunu daha yeni öğreniyorum :S yorumları silebildiğimiz bir tik varmış :S
Spn1905 904 YIL ÖNCE0YANITLA