KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Yeni Yasaklı Sitemiz: YouTube

Auwlano Seviye 86

SERBEST KÜRSÜ

3 yıl önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
ErdiDSC
Nasıl bir ülke burası? Koskoca Türkiye Cumhuriyetinin savaş planları nasıl dinlenebiliyor? Nasıl internete sürülebiliyor? Boyle mi gelişmiş ülkeyiz? Allah bu ülkenin başında bulunanlara önce akıl sonra utanma duygusu ihsan eylesin ne diyeyim başka.
ErdiDSC 883 YIL ÖNCE11YANITLA
Nobody
Yaptıkları iş iş değil ya.
Nobody 713 YIL ÖNCE9YANITLA
Camenta.
"Eeh yeter be elektriği de kes rahatla paşam" dedirten sabır sınaması. E tabi hem laik hem müslüman olunmaz dimi tabiata ters. Evet haklısın. Kapatmayıp da ne yapsın şimdi? Riyakarlığı, ikiyüzlülüğü ortaya çıkar o zaman! Güle güle kullan kafan çok güzel.
Camenta. 293 YIL ÖNCE3YANITLA
Kenshi
Yakında forumada giremeyeceğim galiba bundan korkuyorum arkadaşlar:D
Kenshi 903 YIL ÖNCE3YANITLA
Prizrak
Emoji bizim forumu yok canım kaptırlar mı ki hayır eğer kapatırlarsa komik değil Emoji
Prizrak 293 YIL ÖNCE2YANITLA
zalex
Bugün youtube
Yarın facebook
Cumartesi toptan internet (sanmayınki burda kalır, bugün youtube'dan yayınlananlar yarın başka sitelerden yayınlanır. bakacaklar böyle parça parça başedemiyorlar , sizce sonra .....)
Pazar elektrikler
Pazartesi ülkenin tüm sorunları çözülmüş olacak
Hoşgeldin taşdevri, siz sağ biz selamet....
atamızın kemikleri sızlıyordur şimdi, utanıyorum yemin ederim, utanıyorum.....
zalex 363 YIL ÖNCE2YANITLA
Melkor
Arkadaşlar daha öncede youtube erişime engellenmişti Atatürk e hakaretten daha sonra videoların telifleri alınıp kaldırıldı youtube geri açıldı şimdi şimdide bazı savaş bilgileri vb. şeyler sızmış büyük ihtimal bu olayda aynı olacak bi üre kapalı kalıp videolar silinince geri açılacak belkide açılmaz .
Melkor 993 YIL ÖNCE1YANITLA
sleeper
kusura bakmayın ama bir çoğunuza kızıyorum. biraz bakış açınızı değiştirmeniz gerekiyor. eminim kimsenin umurunda değil youtube ya da twitter gibi sitelere girmemizin. zaten onlarda biliyor her şekilde giriş yapabileceğimizi. daha önce de soyledim yine soyleyim. twitter kapandı ne oldu? ortalıkta ne mevzu bahis kutular kaldı ne berkin kaldı ne de başka bir sey. yok denilecek kadar azaldı bunlar. youtube kapandı ne oldu? her seferinde dillerinden düşürülmeyen 12 yılda çok geliştik lafını yüzlerine yapıştırmamız gerekirken, ses kayıtları konuşulması gerekirken yasak olmasına rağmen hepimizin girebildiği; girmemize rağmen, yasaklanan site konuşuluyor. türkiye cumhuriyeti nin gündem konuları asla bunlar olmamalı.
sleeper 713 YIL ÖNCE1YANITLA
Melkor
kapatmanın farklı bir olay olduğunu okumuştum bazı ülkelerde mesela tivit açık ama provokasyon da bulunma vb. sorun çıkaracak şeyler sansürleniyormuş zaten tivit öyle oldu galiba tam bilmiyorum bu konuda net bilgisi olan var mı ?
Melkor 993 YIL ÖNCE0YANITLA
Melkor
kapatmazlar forumlarda siyasi olaylar yasak zaten kapatırlarsa da işte bu yasağı çiğneyenleri kapatırlar yüksek ihtimal
Melkor 993 YIL ÖNCE0YANITLA
Auwlano
Zaten mahkeme kararı yok henüz. Sadece TTnet'in yasağı uygulanıyor.
Auwlano 863 YIL ÖNCE0YANITLA
Pie!
iyice saçmalamaya başladılar
Pie! 913 YIL ÖNCE0YANITLA
Justice.
Bi Youtube miz Vardı Oda Gitti #DirenTürkiye Emoji
Justice. 943 YIL ÖNCE0YANITLA
Melkor
Yok canım bu önemlimi gençlerin özgürlüğü gitti youtube kapandı of ben nasıl devleti yıkıcam :S:S
Melkor 993 YIL ÖNCE0YANITLA