KAYIT GİRİŞ

Asmodeus

Yeni Tasarım Eleştirisi

Daeva Seviye 74

SERBEST KÜRSÜ

2 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
B.Hunter
Yeni yorumlar kısmı error veriyor konulara ana sayfadan topluluk kısmından tek tek aratarak ulaşıyorum. Eğer bu problemi çözerseniz süper olacak gibi gözüküyor. İlginiz için şimdiden teşekkürler ..
B.Hunter 262 YIL ÖNCE2YANITLA
Yusuf
Daha eleştirecek kadar çözemedik ki..
Yusuf 992 YIL ÖNCE1YANITLA
hrkN
Bende birkaç bir şey eklemek istiyorum böyle bir konu bulmuşken.
Öncelikle senin söylediklerine cevap vermek istiyorum.

1- Beğeni Butonu

Beğeni butonu bana göre forum sitelerinde çok gereksiz bir uygulama. Neden diye sorarsan bir faydası yok. Senin dediğin gibi bir tartışma içerisinde yorumu beğenip 'tamam yazdığını okudum,konuyu kapatalım' anlamına gelmiyor bana göre. Aşırı bir tartışma olduğu zaman yönetim ekibi veya moderatör ekibi olaya el atıp konuyu kapatması gerekir. Kısacası bu uygulamanın kalktığı iyi olmuş.

2- Ana Sayfa

Ana sayfa konusunda haklısın bende böyle düşünüyorum. Sıkıştırılmış gibi görünüyor ve öylede. Kıpırdayacak yer yok gerçekten. Eski haline dönmesi taraftarıyım ben de.
Yukarıda ki replikler gayet hoş,bölümden alıntılar ile biraz olsun tebessüm etmemizi sağlıyor. Emoji

3- Yorum Cevaplama ve İfadeler

Görüyorum ki cevaplama kısmı en üste çıkmış bu forumlarda gezinen kişiler olarak alışıldığın dışında bir uygulama olmuş. Otomatik olarak aşağı doğru indim ilk konuya baktığım zaman mesela. Eski haline dönse güzel olur bana göre,dönmese bile alışılmayan bir şey değil gayet pratik. İfadeler de çok şirin olmuş. Emoji

Benim gördüklerimde bu kadar şimdilik. Emoji
hrkN 142 YIL ÖNCE1YANITLA