KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Yeni gelicek kadın oyuncu

BLADE# Seviye 43

TARTIŞMALAR & TEORİLER

1 yıl önce - 864 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Lucitiel
Başka bir bedene neden ihtiyaç duysun ki.. Bence tamamen yeni bir karakter katılıyor Supernatural'a. Başına bir felaket gelmeden ilerlemesini dilerim zira bu dizinin kadınları çabuk ölüyor istisnai durumlar hariç.
Lucitiel 691 YIL ÖNCE2YANITLA
J0hnN4sh
Mervecim,
Kim giderse gitsin sonunda Amara kazanacak göreceksin Emoji )
J0hnN4sh 221 YIL ÖNCE1
tactsfake
Sezon finalinde geliyor diyolar gelsin bakalım olayı neymiş. XD
tactsfake 841 YIL ÖNCE2YANITLA
BLADE#
Göreceğiz merak ediyorum çok Emoji
BLADE# 431 YIL ÖNCE1
Habil
lanetliler kitapını yazan kadın bence gelecek senelerde bu konuda duracaklarını düşünüyorum şonuçta amarayı serbest bırakıcak bir kuvvet gözardı edilmemeli
Habil 71 YIL ÖNCE1YANITLA
Visur
forum anasayfasında sağ üstte yer alan "öne çıkanlar" bölümünde "yeni gelecek bayan oyuncu" şeklinde gördüğüm bu başlık, üstüne tıklamamla beraber linkte ve başlık metninde "yeni gelecek kadın oyuncu" şeklinde olması gerektiği gibi açıldı. burdan çıkardığım sonuç; konu bayan oyuncu diye açılmış fakat moderasyonumuz düzeltmiş. eğer gerçekten böyleyse helal olsun. harbi diyom helal olsun. fakat url ve sayfa head title'ında "gelecek" değil "gelicek" şeklinde gözüküyor. önemsiz, basit bişi ama belirtmek istedim.

konuyla alakalı yorumum; bekleyelim, görelim.
Visur 761 YIL ÖNCE1YANITLA
Castiel#
Yeni gelecek oyuncu kim .s .sss bilmyrm Emoji
Castiel# 941 YIL ÖNCE1YANITLA
PeterLore
ben de acaba mary Winchesterı mi canlandıracak diye düşünmüştüm sarışın falan ya. Ya da doğaüstü başka varlık mi olacak mesela karanlığın yeni bedeni mantıklı aslında. Ama atladığımız bir yer var. kadının bir ismi var. Antonia bevell namı diğer lady toni bevell. yani doğa üstü biri olamaz. Mary Winchester da olamaz. çünkü kendine ait bir ismi ve soyadı var. Açıkça bir insan ya da cadı falan olacak. Karanlık falan olamaz bu sebebden dolayı
PeterLore 341 YIL ÖNCE1YANITLA
Ç4Ğ4T4Y
Cadıların ilki olabilir ama
Ç4Ğ4T4Y 471 YIL ÖNCE0
BLADE#
Bence bobby nin kayıp kızı XD
BLADE# 431 YIL ÖNCE1
J0hnN4sh
Şunu hiç düşünmüyorsunuz. Ya kız Amara'nın elemanlarından biri ise? Emoji
J0hnN4sh 221 YIL ÖNCE0YANITLA