KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Yeni Dean ve şeytanlık

huntergks Seviye 3

TARTIŞMALAR & TEORİLER

3 yıl önce - 805 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
TheDean
Impala'ya binememesi saçma bence . Mühürler ve korumalar sadece bagajda var. Ve daha önce Crowley binmişti.
TheDean 73 YIL ÖNCE0YANITLA
brcn
Önümüzdeki sezonun ilk bölümlerinde deanin seytan olmaya adepte olması ve crowleyin onu kullanması gibi konularla giriş yapılacağını düşünüyorum. normal bi şeytan olmayacağı aşikar sonuçta kabilin zamanında yaşadığı şeyler başına geldi ve kabil crowleyin bile çekindiği bi şeytan olarak karşımıza çıktı bu sezon. basit bi kapanın deani durdurabileceğini zannetmiyorum.
brcn 23 YIL ÖNCE0YANITLA
slmkrn61
özünde şeytandır kutsal su işe yaramayabilir belki. 1 ya da 2. sezonda sarı gözlü şeytan gibi işte. ama kapana takılır ya mühür ruhunu şeytanlaştırdı sonuçta.
slmkrn61 123 YIL ÖNCE0YANITLA
Godxd
Bende pek kapan , kutsal su, tuz gibi şeylerin ona etki edeceğini düşünmüyorum , sonuç olarak kabil sıradan bir şeytan değil, en yaşlı ve en güçlü şeytandır, kabilin mührü sayesinde deaninde aynı şekilde olacağını düşünüyorum, hatta eminim diyebilirim.Ama crowleyle daha iyi anlaşacaklarına eminim, hatırladıgımız gibi, feel what I feel, see what I see sözündeki gibi, deanin crowleyi anlayacağına eminim, ne diyebilirim başka, bu şeytanlık olayı sayesinde tartışmasız en güzel ve can alıcı sezon olacak, ama uyanınca deanin, crowleye saldıracağını düşünüyorum Emoji arkadaşlar bu arada lütfen konu başlığının başına SPOİLER ekleyin, izlemeyen arkadaşlarımızın , konu başlıgından sonu öğrenip, izleme isteklerinin gitmesini istemeyiz Emoji
Godxd 43 YIL ÖNCE0YANITLA
huntergks
Evet doğru Crowley binmişti FAİL Emoji Bu arada God a katılıyorum aynen.
huntergks 33 YIL ÖNCE0YANITLA