KAYIT GİRİŞ

13. Sezon Setinden Fotoğraflar

Yapımcı ve Padalecki 11.sezon, 12.sezon ve hatta ilerisi hakkında konuştu

Amy Pond Seviye 7

HABERLER & RÖPORTAJLAR

4 yıl önce - 3B okunma


Supernatural’ın 9.sezonuna daha 3 ay olmasına rağmen, hayranlar bir sonraki aşamaya dizinin 10.sezonda biteceğini düşünerek giriyor. Öyleyse bir kez daha düşünün, çünkü yapımcı Jeremy Carver ve oyuncu Jared Padalecki , Sam ve Dean’in maceralarının 19 sezona kadar uzayabileceğini söylüyor. Ama uzamalı mı?

Carver ve Padalecki, bir yandan Comic Con 2013’te basınla uğraşırken, diğer yandan da gelecek sezon başlayacak sağlam konu sayesinde 10 sezonun ötesine geçebilecek gibi duran dizinin geleceği hakkında konuştu.
Aşağıda Supernatural’ın geleceğiyle ilgili Carver ve Padalecki’nin yorumlarını okuyabilirsiniz:

Jeremy Carver: Biz genel durumu düşünüyoruz ve “mutlu kazaların” olmasına izin veriyoruz. Bence insanlar bu “mutlu kazalar”ın neler olduğunu ve başından beri planlanmadığını öğrenseler şaşırırlardı.
Bence, şahsen benim görevim ileride olacakları planlamak, ama aynı zamanda diziyi 11, 12 hatta 19 sezon daha uzatmak isterlerse diziyi yerinde tutmak zorundayım.
Jared Padalecki: Bu sezonla birlikte –ve bu tek bir çizgi halinde olmayacak- izleyiciler ve yazarlar ne kadar isterlerse o kadar devam edebiliriz. Birçok kapıyı açtık – ve bu geçen yıl yaptığımız bir şey daha. Biz, yazarlar –asiller- birçok kapıyı açtık; şunu öldürelim ya da bunu durduralım demedik, hepsini şu an istediğimizi yapabilecek şekilde bıraktık ve planladıkları şey tek kelimeyle harika.

Gelecek sezonun ana konusunun tam olarak neye odaklanacağını bilmeden, Padalecki’nin gelecek sezonun konusuyla ilgili iltifatlarının, dizinin 10 sezonu geçmesine yetip yetmeyeceğini kestirmek zor. Ancak, bunu söylemekle beraber, Supernatural’ın tanrıbilimini, mitleri ve efsaneleri kardeşlik hikayesine katma tarzı, televizyondaki birçok diziden daha uzun sürebilecek bir temele sahip olduğunu gösteriyor. Yani yeni sezonun konusu Padalecki’nin söylediği kadar güçlüyse, dizinin daha senelerce devam edebileceğinden şüphe yok… belki 19’u görmez ama.
Tabii ne zaman uzun süredir ekranlarda olan bir dizi, hikayeyi uzatmaktan bahsetse, hayranlar endişelenmeye başlıyor. 6. ve 7.sezon sebebiyle dizinin bir zamanlar sahip olduğu mükemmel rekor maalesef kayboldu. 6 ve 7. Sezonda, ki bu sezonlar yaratıcı Eric Kripke’nin gidişinden sonraydı, Sam ve Dean’in arasındaki temel dinamiğin yerini uzatılmış, gülünç bir Leviathan teması almıştı. Bu da hayranların çoğunluğunun dizinin geleceğinden şüphe duymasına sebebiyet vermişti. Ama Jeremy Carver diziyi devralınca bunların hepsi değişti.


Farklı fırsatların peşinde koşmak, özellikle de karısı Anna Fricke ile Being Human’ı yaratmak için diziyi bırakan Carver, 8.sezonda bir planla geri döndü: 10. Sezon. Duvarında asılı beyaz bir not kağıdıyla Carver, Sam ve Dean’in maceralarını iki yıl daha götürebilecek bir konu geliştirdi. Tabii, 9.sezon başlayana kadar.

Supernatural’ın 9.sezonunda her ne varsa, başrollerinden birinin ve yapımcısının 10 sezonu geçme fikrini desteklemelesine yetecek kadar özel bir şey olmalı. İzleyicilerin de gelecek sezonu aynı şekilde görüp görmeyecekleri hala merak konusu ama en titiz hayranların bile Supernatural’ın 19.sezonunun nasıl görünecebileceğini merak edeceklerine eminim. Neyse ki, bunun olma ihtimali çok düşük – ama sezon 11 ve 12 kesinlikle muhtemel.

Kaynak: http://screenrant.com/supernatural-season-11-12/


Peki siz Supernatural'ın 11 ve 12.sezonunu görmek istiyor musunuz?
YORUMLAR
samkalp67
Abi dizi sonsuza dek sürse bile bne yine izlerim ama umarım 3. veya 4. sezonlardaki heyecana geri dönsün aynı o zamanki gibi her bölümü kafayı yiyerek bekliyeyim tek isteğim bu Emoji
samkalp67 73 YIL ÖNCE1YANITLA
Spn1905
19 sezon? İşimiz gücümüz yok nasılsa izleriz ama o kadar süreceğini ben de sanmıyorum
Spn1905 904 YIL ÖNCE1YANITLA
MerveS
Nereye kadar giderse gitsin izleyicilerinden biri hep onlarla yani ben Emoji
çeviri ve paylaşım için teşekkürler Emoji
MerveS 594 YIL ÖNCE1YANITLA
keremup
Biz artık 50 yaşımıza geldiğimizde de supernatural 60.sezon'u falan izleriz Emoji hiç bitmesiinn!!
keremup 113 YIL ÖNCE1YANITLA
Suprime
Hayır hiçte 19 sezon çok değil. Kendi açımdan söylüyorum bıkmadan izlenir yani dizi ona göre gayet güzel senaryolar çıkarırlar biz ne zaman Simpsonslardan bıktık ki o da kaç sezon bence çok çok güzel olur
Suprime 723 YIL ÖNCE1YANITLA
Spnpotter
uzunsın ya uzaya bildiği kadar uzasın
Spnpotter 73 YIL ÖNCE1YANITLA
B'Sasha4
19 sezonun olmasını isterim ama olucağını pek zannetmem belki 12. sezon olabilir
B'Sasha4 284 YIL ÖNCE0YANITLA
DeansGmz
az önce fikrim ben ölene kadar devam etmeliydi şimdi 19. sezon filan diyince abartılı buldum bencede 12. veya 13. sezon da bitirmeliler Emoji ama haberler güzel Emoji
DeansGmz 314 YIL ÖNCE0YANITLA
Hunter83
Bence uzamalı 19. sezona kadar uzar mı bilmiyorum ama eğer 19. sezon olursa kesinlikle izlerim bu dize aşığım ve hiç bitmesini istemiyorum Emoji
Hunter83 23 YIL ÖNCE0YANITLA
Destiel
Umarım yeni sezondan itibaren o eski tadı vermeye başlar da zevk alarak izlemeye devam ederiz. Yani izleyiciyi baymadıkları sürece sorun yok. Emoji
Destiel 24 YIL ÖNCE0YANITLA
wsbrolife
Vaov 19 sezon mu? O.o ben izlerim ama senarist ne konular bulur orasını merak ediyorum Emoji
wsbrolife 24 YIL ÖNCE0YANITLA
zalex
harika bir çeviri, elinize emeğinize sağlık, çok teşekkürler...

doğrusu beni hiç germez, jensen ve jared olduktan sonra ben 20 sezon izlerim. 21de, 22de ve, ve, ve...........

ama o kadar gitmez ne yazıkki

kardeşliği yıpratmadan ama
zalex 364 YIL ÖNCE0YANITLA
melike200
arkadaşlar ben diziyi dizimag tan izliyorum 9. sezon hatta belki 10. sezonun bölümleri haftada bir mi , günde bir mi , yoksa tüm bölümleri bir anda mı vericekler acaba ?
melike200 64 YIL ÖNCE0YANITLA
'eleana'
Çok süper olur yaa 19 sezon Emoji Hiç bıkmadan izlerim ama kardeş diyologları değişmesin Emoji
'eleana' 43 YIL ÖNCE0YANITLA
Castiel_d
ben de uzun sürmesini çok isterim diziyi bırakamıyorum çok farklı birşey umarım 19. sezona kadar sürer
Castiel_d 84 YIL ÖNCE0YANITLA
GÖKÇE1967
Yaa kim bitiriyor.. Hayranlar isterse devam eder demediler mi.. Biz istiyoruz.. Ben çok kötü olurum biterse.. Bir eksiklik olur hayatımda.. Devam etsin lütfeeen..
GÖKÇE1967 162 YIL ÖNCE0YANITLA
loveJ2Mm
Haberler harika Emoji 10. sezon bence de olmalı. 12-13 de izlenir Emoji Ama 19 çok fazla olur bence. Lost gibi bozmasın yeter Emoji
loveJ2Mm 74 YIL ÖNCE0YANITLA
halisCT
uzar inşallah Emoji
halisCT 33 YIL ÖNCE0YANITLA
oswin
19 sezon çok fazla , her şeyi tadında bırakmak lazım . 12 - 13 sezon ideal Emoji
oswin 43 YIL ÖNCE0YANITLA
Godmother
19 sezon nedir arkadaş çıldırabilirim her an Emoji ben hep 10. sezonda final yapıp zirvede bitireceklerini düşünmüştüm ama isterse 99 sezon olsun bıkmadan izlerim Emoji
Godmother 34 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle