KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Yapımcı John Winchester’ın Dönüşü hakkında konuştu.

Amy Pond Seviye 7

HABERLER & RÖPORTAJLAR

4 yıl önce - 3B okunma


Supernatural’ın şimdiye kadar yayınlanan 8 sezonunda, Sam ve Dean iblisler, melekler ve hatta Lucifer’ın kendisiyle savaştıktan sonra, dizinin hayranlarının hala merak ettiği tek bir şey var: John Winchester (Jeffrey Dean Morgan), ailenin direği, diziye dönecek mi? Supernatural yapımcısı Robert Singer sayesinde, John Winchester’la ilgili tartışmalar üzerine gerçekçi gelişmeler var.

Comic Con 2013’te basınla konuşurken, John Winchester konusunu açtık, bunca zaman sonra gerçekten dönüp dönemeyeceğini ve gelecek sezonlar için böyle bir şey planlayıp planlamadıklarını sorduk.
Singer’ın cevabı şöyle oldu:

Biliyorsunuz Jeff bizle yollarını ayırdıktan sonra kariyeri, çok şükür ki, tavan yaptı. Magic City gelecek sene dönecek mi bilmiyorum, ama orada başrolde. Jeff biraz geçmişte kaldı gibi. Yani bunu konuşuyoruz, “Tanrım, Baba’yı geri getirebilsek harika olur” diyoruz ama Jeff’in programını ve yaptıklarını düşününce bu başa çıkması zor bir şey. Ama bu her zaman aklımızda tuttuğumuz bir seçenek.

Bobby gibi, John Winchester da dizinin bütünleyici parçalarından biri –ya da biriydi-, en azından ilk yıllarında. Ama Singer’ın da dediği gibi, John Winchester’ın hikayesi aslında süresini tamamladı, ve Sam ve Dean baba müdahalesine duydukları ihtiyacı çoktan yendiler –bunda Bobby’nin de büyük yardı mı var tabii ki. Ama yine de, Supernatural John’u geri getirip bunu mantıklı bir şekilde açıklayabilir mi? Singer’a göre:

Bu dizide kimse ölmüyor, biliyorsunuz; herkesi geri getiriyoruz. Yani, evet, bir yolunu bulurduk.Mantıklı olup olmayacağı bir yana, John’un geri dönmesi fikriyle hala ilgilendiklerini duymak bile güzel. Tabii dizi yayındayken çok büyük bir bölümünde yoktu, ama en azından dönme ihtimaline açıklar.
Jeffrey Dean Morgan, Supernatural’daki görevi bittikten sonra Warner Bros. yapımı Watchmen filminde rol aldı, dolayısıyla stüdyoyla ilişkisinin bozulmadığını söyleyebiliriz. Buna ek olarak, Morgan daha önce de geri dönmeye istekli olduğunu belirtti. Peki onu durduran ne? Singer şöyle dedi:

Çok fazla bir şey açıklamadan, Jeff’in geri dönmeye istekli olmasıyla, Jeff’in geri dönmeyi ne kadar istediği iki farklı mesele.Hayranların duymak istediği haberler bu şekilde olmasa da, Jeffrey Dean Morgan’ın açısından bakılırsa Supernatural’a dönmekten çekinmesi oldukça mantıklı. Tabii ki geri dönmek ister, ama Supernatural onsuz çok uzun zamandır yayında. Ve dizi CW için çok önemli olsa da ve Supernatural’ın reytingleri ne kadar yüksek olsa da, aktör için Starz’da Magic City’de rol almak kadar kendini geliştirebileceği ve büyütebileceği bir platform değil.

Yani eğer Jeffrey Dean Morgan dönmek istiyorsa, bunun kariyeri açısından mantıklı olması lazım, sırf hayranları tatmin etmek için değil. Ve Supernatural’ın 9.sezonuna başlamasıyla ana hikayeye John Winchester’ı dahil etmek gittikçe zorlaşacak gibi görünüyor – en azından Morgan’ı cezbedecek bir şekilde dahil etmek. Yine de, eğer dizi final sezonu emri alırsa, John Winchester’ın bir şekilde geri dönmesine şaşırmamak gerek, çok kısa bir süre için olsa bile.
Buna rağmen, Supernatural’ın sezon 10’dan öteye sezon 11, 12 ve daha fazlasını görebileceğini düşünürsek, dizinin sonunun ne zaman geleceğini sadece Tanrı biliyor. Ve dizinin hayranları olarak biliyoruz ki, Tanrı uzun bir süredir buralarda değil.

Kaynak: X

Siz John Winchester'ın Supernatural'a döndüğünü görmek ister miydiniz?
YORUMLAR
Gizem
Hepimizin tahmin ettiği gibi John finalde dönecek, bu da iyi bir şey bence. Çeviri için teşekkürler Emoji
Gizem 944 YIL ÖNCE4YANITLA
zalex
kesinlikle bencede o anlamda söylenmiş. farklı gelmesinin nedeni, fanların çoğu ''ki bende dahi^''diziyi o kadar içselleştirmişizki normalde kurulamayacak bir cümleyi tamamen doğal bir olaydan bahseder gibi kurmuş olmaları. çok hoşuma gitti benim.

işte bu yüzden dizi bitirken kardeşlerin ölmesini desteklemiyorum. çünkü böyle bir son normal dizilerde daha efsane bir son oluşturur belki ama bu dizi fanlar için bir diziden çok daha fazlası. o yüzden bu dizinin fanlarına aile deniyor ve efsane olacağız diye aileden birilerinin ölmesine izin vermesinler
zalex 364 YIL ÖNCE1YANITLA
Castiel_d
haha sonundaki yazıyı çok sevdim Emoji evet tanrı bilir Emoji
Castiel_d 84 YIL ÖNCE1YANITLA
aryemu§
Tabii isterdik. Gelip bi selam verip gitse de yeter. Emoji
aryemu§ 494 YIL ÖNCE1YANITLA
Reverie
Öldüğünde çok üzülmüştüm ama bence de final sezonunda gelmeli o kadar aradan sonra olayların içine sokmak zor olsa gerek. Emoji Paylaşım için teşekkürler Emoji
Reverie 334 YIL ÖNCE1YANITLA
bvice
dönmezse zincir bozulur Emoji Emoji
bvice 74 YIL ÖNCE1YANITLA
Raizel
Öldüğü bölümden beri bir şekilde geri dönmesini bekliyorum bu adamın Emoji ve diziye dönmesinin mantık dışı kalacağını pek sanmıyorum çünkü neredeyse her sezon John'un dönebilme ihtimalinin varlığı seyirciye aşılanıyordu 2.sezon sonunda hayalet olarak birkaç dakikalığına gelmesi olsun 5.sezonda Ash'in her yerde aramasına rağmen John ve Mary'i cennette bulamayışı olsun bunların hepsi John'un tekrar dönebilmesini kolaylaştırmak için yapılmış şeyler gibi duruyor inşallah dönerde baba ve oğulları bir kez daha birarada görebiliriz..
Raizel 224 YIL ÖNCE1YANITLA
Zatarra
Ben Jefrrey Dean Morgan ın artık spn a döneceğini sanmam.Adam birinci sınıf filmlerde oynamaya başladı.Hollywood a açıldı.Bir dizide oynamaz bence artık.
Zatarra 614 YIL ÖNCE0YANITLA
sedattt
Keşke dönse Emoji
sedattt 293 YIL ÖNCE0YANITLA
B'Sasha4
Geri dönmesini 1 bölümlük olsa bile isterim Emoji
B'Sasha4 284 YIL ÖNCE0YANITLA
Jensen_
En çok istediğimiz şeylerden biri onun geri gelmesi zaten Emoji umarım döner 1 bölüm bile yeter bize Emoji
Jensen_ 34 YIL ÖNCE0YANITLA
Spn1905
Daha çok J.D.Morgan'la ilgili bir konu o zaman. Dönsün görelim onu da
Spn1905 904 YIL ÖNCE0YANITLA
Lucitiel
John'u dizide tekrar devleşirken görmeyi ve birkaç kötüyü haklamasını izlemeyi isterdim.Umarım bizlere sürpriz yapar gül cemalini gösterir.Bir köşesinde meleklerin olduğuna inanmadan da,bir bahçenin güzel olduğunu görmek yeterli değil midir ? Bence her zaman yeterli değildir.John bambaşka bir formda da olsa geri dönmeli.
Lucitiel 694 YIL ÖNCE0YANITLA
MerveS
Ben John karakterini sevmeyen biri olarak dönmesi taraftarı değilim ha olur da dönerse başımızın üstünde yeri var tabii ki de sonuçta o olmasaydı kardeşler olmayacaktı Emoji
çeviri ve paylaşım için teşekkürler : )
MerveS 594 YIL ÖNCE0YANITLA
DeansGmz
dönsün bi kez daha görek Emoji
DeansGmz 314 YIL ÖNCE0YANITLA
Deanever
Baba'yı seviyoruz tabiiki de ama dönmezse de fazla koymaz.
Deanever 24 YIL ÖNCE0YANITLA
Amy Pond
Yazıda öyleydi ben de çevirirken değiştirmedim, hani sonunun ne zaman geleceğini Tanrı bilir ama o da buralarda değil herhalde daha bitmez manasında yazılmış bir şey Emoji
Amy Pond 74 YIL ÖNCE0YANITLA
LordMaxim
Bilindiği üzere Magic City dizisinde başrol oyuncusuydu Jeffrey Dean Morgan. Starz kanalı dizinin 3. sezon onayı alamamasından dolayı diziyi sonlandırmıştı. Bu da John Winchester'ı 9. sezonda bir yada birkaç bölüm görebiliriz umudu doğuruyor bende.
LordMaxim 294 YIL ÖNCE0YANITLA
supercass
Sonuçta her şey John'la başladı. O kaybolmasaydı 2 kardeş asla bir araya gelemezdi. Bu yüzden dizideki yeri bence çok önemli. Dönse çok iyi olur. Dean'in John'a 'Yes Sir' deyişini bile özledim ^_^
supercass 44 YIL ÖNCE0YANITLA
loveJ2Mm
Finalde tüm oyuncular olmalı bence. John da bunlardan biri tabii ki Emoji
loveJ2Mm 74 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle