KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Yan Dizide Supernatural Oyuncuları da Olacak

Amy Pond Seviye 7

HABERLER & RÖPORTAJLAR

4 yıl önce - 5B okunma


CW’nun üzerinde çalıştığı Supernatural yan dizisiyle ilgili detaylar su yüzüne çıktı. Görünüşe göre uzun süredir devam eden dizinin hayranları çok yakında yeni diziyi görebilecek.

Television Critics Association Summer 2013 basın turunda, CW başkanı Mark Pedowitz, Supernatural’ın yan dizisinin Chicago’da yer alacağını ve dizinin 9.sezonunda karşımıza çıkacağını söyledi.

Dizinin yapımcıları Jeremy Carver ve Robert Singer bu haftanın başlarında Entertainment Weekly’ye Supernatural’ın yan dizisinin seyircilerle 9.sezonun 20.bölümünde buluşacağını söylemişti. Carver’ın EW’ya dediğine göre dizi “birbiriyle çatışan yaratık ve insan karakterlerle” ilgili olacak ve “baş karakterleri hem insanlar hem de yaratıklardan” oluşacak. Singer, bunun içinde “yaratıkların aileleri ve avcıların aileleri” de olacak diye eklerken dizinin kadrosunun Supernatural’dan çok daha kalabalık olacağına işaret etti.

Pedowitz, Supernatural’dan karakterlerin yan dizide yer alacağına dair planları olmadığını söylese de, yapımcılar EW’ya dizinin starları Jared Padalecki ve Jensen Ackles’ın Chicago’daki sette çekilecek yan dizinin bir parçası olacaklarını söyledi. “Çoğu yan dizide, ana diziden karakterleri alıp onlar için yeni bir dizi yaratırsınız. Jared ve Jensen yan dizide yer alacak, ama bu dizinin kadrosu tamamen başka karakterlerden oluşacak.” dedi Singer. Karakterlerden bazıları bayan mı olacak? “Umarım, bu diziyi nasıl yarattıklarına bağlı” dedi Pedowitz TCA’de.

TV’de yayınlanan en uzun dizi olan Supernatural’a gelince, Pedowitz dizinin 10.sezona, hatta belki daha da ilerisine uzayacağını söylüyor. “Supernatural’ın anlatacakları harika hikayeler olduğu sürece devam edebildiği kadar etmesini isterim.” diyor Pedowitz TCA’de. “Okuduğum kadarıyla, Jeremy Carver uzun sürebilecek konular buluyor. Hayranlar ve reytingler var olduğu sürece, devam etmemesi için bir sebep yok … Harika hikayeler anlattıkları, Jared ve Jensen da devam etmek istedikleri sürece, neden devam etmesin ki?”

Kaynak: X
YORUMLAR
ilyas.12
abi Supernatural hiç bitmesin kaç sezon olursa olsun izleriz Emoji )
ilyas.12 64 YIL ÖNCE2YANITLA
JensenA
Yeapp! işte budurrr Emoji Emoji umarım Jared ve Jensen'De kabul ederler tabi Misha'da
JensenA 84 YIL ÖNCE1YANITLA
witchking
Seviyorum bu CW başkanını Emoji yan dizide bizim çocukların veya cass in başlangıçta kısa kısa yer almasını isterim.böylece biz de spin off taki karakterlere yavaş yavaş ısınabilirz..
witchking 304 YIL ÖNCE1YANITLA
aryemu§
Hem yaratık hem insan olacaksa ortada bir bağ var demektir. Birbirlerine aşık iki farklı ırk en akla gelen örnek tarzı. Alacakaranlık tarzı yani. Avcılardan biri aşık falan olur öldüremez yaratığı. İş mi aşk mı falan diye sorgular kendini. Tabii bunların aileleri kan davalı. Birbirlerini avlamaya çalışırlar. Sen imkansızsın, sensizlik imkansız şarkısını duyarız arka plandan... (umarım böyle olmaz) Emoji
aryemu§ 494 YIL ÖNCE1YANITLA
Almy
Misha'da olsun ama Jared Jensen Misha üçü de olsun Emoji
Almy 24 YIL ÖNCE0YANITLA
Deli
Adamın dibi.... Emoji :) Valla ne kadar uzarsa uzasın hiç bıkmadan izlerimmmmmm:)<3
Deli 24 YIL ÖNCE0YANITLA
zalex
harika haberler bunlar , bu kadar güzel haberleri çevirip paylaşanlar, bundan daha harika haberler alır umarım (kısaca çeviriler için çok ama çok ....teşekkürler)

Pedowitzın her röportajında onunda j2 ve winchester hayranı olduğunu hissediyorum, tıpkı burdaki gibi. yani sadece profesyonel olarak düşünmüyor bence

j2nin yan dizide olma ihtimali bugünün en harika haberi. ayrıca spn'nin 10 sezondan fazla olabilme ihtimali bile muhteşem
zalex 364 YIL ÖNCE0YANITLA
Swag
Cass ve Bobby de olsun Emoji
Swag 24 YIL ÖNCE0YANITLA
Pskptk
Umarım güzel bir dizi olur
Pskptk 594 YIL ÖNCE0YANITLA
Spn1905
"Karakterlerden bazıları bayan mı olacak?" Bu soruya nedensiz çok güldüm
Spn1905 904 YIL ÖNCE0YANITLA
brkmms123
Bobby'nin olduğu ve önplana çıktığı bi yan dizi olur inşaallah
brkmms123 24 YIL ÖNCE0YANITLA
caytiryak
deann olurmu acaba... cass de olsun bence
caytiryak 204 YIL ÖNCE0YANITLA
DeansGmz
olsun ya jensen ve jared Emoji onlarsız dizi mi olurmuş Emoji
DeansGmz 314 YIL ÖNCE0YANITLA
Castiel_d
Bana kalirsa yan dizinin olmasi icime sinmiyor yaa
Castiel_d 84 YIL ÖNCE0YANITLA
Lili
Dizinin 10. sezona kadar uzanabilecek olması beni bayağı sevindirdi Emoji
Lili 64 YIL ÖNCE0YANITLA
hunter01
evet devam etsin
hunter01 54 YIL ÖNCE0YANITLA
jörk
sonsuza kadar supernatural Emoji
jörk 24 YIL ÖNCE0YANITLA
Khaleesi
Bobby de olsun ya. Çok özledim. En azından yan dizide yer almalı. Emoji
Khaleesi 34 YIL ÖNCE0YANITLA
katildans
Gelişmeler an ve an takip edilmekte tarafımca..Yan dizi merak uyandırıyor..
katildans 464 YIL ÖNCE0YANITLA
samkalp67
Harika olur bence. Hem dizi 10. sezon ve ilerisine kadar sürerse artık çocuklarıma falan izletirim Emoji
samkalp67 74 YIL ÖNCE0YANITLA