KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Yalova'da Kesilen Ağaçlar

J0hnN4sh Seviye 22

SERBEST KÜRSÜ

3 yıl önce - 457 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
karadayı
Ağaçların kesilmesi Türkiye'nin hatta insanoğlunun yaptığı en büyük gerizekalılıktır. Küresel ısınma kapımızda ve hastalıklar salgınlar arttı ve hala ağaçları kesiyoruz doğayı mahvediyoruz. Sadece politikacılar için değil sıradan aklıselim bir insan bunu düşünse çocuklarımıza torunlarımıza daha iyi gelecek bırakmalıyız derdi
karadayı 803 YIL ÖNCE1YANITLA
Daeva
Siyasete girer bence ama twitter ver tartışalım kardeş konuyu çöplüğe atarlar hemen atmadan ver Emoji
Daeva 743 YIL ÖNCE0YANITLA
J0hnN4sh
Olayı en başından siyasi gördüyseniz siyasete girer evet, ama bizim duyarlılığımız ağaçlara. Sadece zamanında ağaç dostu olarak görünen ama asıl maksatı siyaset yapmak olan insanlara sinirim. Konunun siyasetle bir ilgisi yok zira benim bir siyasi görüşüm yok..
J0hnN4sh 223 YIL ÖNCE0YANITLA