KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

X-Men: Apocalypse sizce nasıldı?

HolyDemon Seviye 90

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

1 yıl önce - 856 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
~Selene
Çıktığı ilk gün gittim zaten. Beğendim ben güzeldi ^^ ama wolverinenin rolü daha çok olmalıydı, baya bi üzdü beni. Zaten film çıkmadan önce Hugh Jackmanı oyuncu kadrosunda göremeyince yıkılmıştım.
~Selene 501 YIL ÖNCE2YANITLA
Ciyoo
Film efsaneydi sadece Storm'un degişmemesini isterdim Halle Berry'siz Storm'a hayır! Emoji
Ciyoo 111 YIL ÖNCE2YANITLA
Stevejobs
Hugh Jackman ın rolünün az olması hatta birkaç cümleyle sınırlı kalması sinir bozucuydu x-men deyince akla wolverine karakteriyle hugh gelirdi bu film Jennifer Lawrence üzerine yapılmış yinede beğendim
Stevejobs 301 YIL ÖNCE1YANITLA
HolyDemon
Jackman'ı ararmadılar. Professor Charles Xavier, Erik Lehnsherr / Magneto, Raven / Mystique, Dr. Henry "Hank" McCoy bence gayet yeterli sevide oynadılar dolu dolu devamını olu gibi geldi ucu açık bıraktılar bu ekip güzel götürür bence
HolyDemon 901 YIL ÖNCE0
ColdFear
Müthiş diyemem ama güzel bir filmdi. Storm' un hikayesini öğrenmemiz güzel oldu.
ColdFear 191 YIL ÖNCE1YANITLA
mystory
Bu ekip alir gider diyorum ben. Biraz LaLawrence'ın ustune disulmus ama bilemiyorum. Filmi cok begendim ya.
mystory 991 YIL ÖNCE1YANITLA
Castiel#
Henüz gitmedim ama bu hafta gitmeyi düşünüyorum ondan sonra buraya gelip yorumumu yazacağım Emoji Emoji
Castiel# 941 YIL ÖNCE1YANITLA
HolyDemon
Tamam bekliyorum o zaman Emoji
HolyDemon 901 YIL ÖNCE1
MiraCass
Harika filmdi.Bayıldım <333
MiraCass 191 YIL ÖNCE1YANITLA
bahostan
Bende beğendim. Bu filmde de yine en çok beğendiğim karakter Quicksilver oldu. Oyuncu değişiklikleri hiç hoşuma gitmedi. Özellikle Sophie Turmer yani yeni Jean Grey'den nefret ettim. Hugh Jackman'ın rolünün az olmasına üzüldüm fakat büyük bir sorun yaratmadı. Bazı X'lerin origin hikayelerini göstermeleri çok hoşuma gitti. Son olarak bence Jubilee'ye daha fazla rol vermeliydiler ve Alex'i öldürmemeliydiler.
bahostan 131 YIL ÖNCE0YANITLA
HolyDemon
Mantık hatası var bence filmde jean'in beyin gücü Charles 'dan daha güçlü deniliyor peki bu adam beyin aktarımını jean'in bilincine aktarması daha mantıklı olmazmıydı?
HolyDemon 901 YIL ÖNCE0YANITLA
bahostan
Tahminime göre Apocalypse, Jean'ın daha güçlü olduğunu bilseydi aktarımı ona yapabilirdi. Yani bence haberi yok kimin en güçlü olduğundan Emoji Ayrıca Jean 1983 yılında sanki biraz toydu. Kendini sonradan geliştirdi.
bahostan 131 YIL ÖNCE1
aptaladam
Apocalypse bunu bilmiyordu zaten jean'in güçlü olmasının sebebi de içinde phonex olması
aptaladam 621 YIL ÖNCE1