KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Worldwide Choppers

Ghoul Seviye 12

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

2 yıl önce - 752 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Yusuf
Konu için sağol,öncellikle şunu belirteyim Türkiye'de Rap yapan birçok Mc var ya da yaptığını sanan bunların hiçbiri bir CEZA olayamacaktır.CEZA Türkçe Rap'i level atlatmış bir Rapper'dir.Ona yapılan yerli yersiz saygısızlık küstahlıktır.
Yusuf 992 YIL ÖNCE1YANITLA
Yusuf
Bravo kardeşim Emoji Bilgin abiy'i görmek kısmet olmadı daha Emoji ,Albüm hala var mı fikrim yok.
Yusuf 992 YIL ÖNCE0YANITLA
Ghoul
Cartel ardından ceza,killa hakan,massaka,dr fuchs, türkiyeye rapi getiren insanlar iyiki varlar ve bu piyasadan ayrılmadan uzun süreler daha bu işe devam ederler umarım.
Ghoul 122 YIL ÖNCE0YANITLA
Yusuf
Ceza bırakmıyor yeni albüm çıkartıcak Nisan ayında Emoji Hakan abi Sonmohakan albümü yeni yani kendisi hala aktif,Fuchs ve Massaka'da aktif bunlar gidene kadar kimse en iyi olamayacak.
Yusuf 992 YIL ÖNCE0YANITLA
Ghoul
Bilgin abiyle birebir muhabbetim var biliyorum albümünden haberim var Sonmohakan'ı ilk defa senden duydum piyasaya uzağım bayadır hemen gidip alıcam albümü yarın
Ghoul 122 YIL ÖNCE0YANITLA