KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Wizard of Oz (Oz Büyücüsü)

Zatarra Seviye 61

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 819 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
sleeper
Bu filmi gördüğüm zaman aklıma iki şey geliyor biri ayakkabılar diğeri there is no place like home Emoji Nerde okuduğumu hatırlamıyorum ama sesli sinemanin ilk büyük yapiti deniliyordu. türk versiyonuda var.
sleeper 714 YIL ÖNCE2YANITLA
Lucitiel
Kitabıyla başladığım, çok güzel bir film.. Ayrıca Supernaturalde de bahsi geçen Oz büyücüsünün yeri bende çok özeldir.Dorothy, Teneke Adam çok fantastik karakterler herkesin okuması ve izlemesi gerekiyor bence.Hayal gücünü genişletiyor insanın.
Lucitiel 694 YIL ÖNCE2YANITLA
katildans
Filmdeki oyuncular,karakterler,konusu açısından ve renkli dünyaya geçişin en iyi baş yapıtlarından.Başroldeki kız bizim Türk sinemasındaki ayşecige benzetirim.
katildans 463 YIL ÖNCE0YANITLA