KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Wiz Khalifa

Pie! Seviye 91

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 711 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Rosenuf
Immsss, çok değişik bi' tarzı var bu arkadaşın, hoşuma da gitmiyor değil Emoji Pek rap tutkunu değilim ama hoşuma giden şarkılar da var tabii. Misal; Eminem'ın bazı şarkılarını dinleyerek çok yırtıcı olabiliyorum maalisif Emoji Bu Wiz'i Tuana sayesinde tanıdım aslında, tanıştığımız ilk zamanlarda şarkı istemiştim kendisinden, çok da sevdim şarkılarını. Güzel konu olmuş, emeğine sağlııık :')
Rosenuf 293 YIL ÖNCE2YANITLA
Asgard
İlk olarak, konu süper olmuş ellerine sağlık. Evet şimdi, Wiiz. Emoji No Sleep ile tanıdım ben kendisini, ilk başta pek beğenmesem de, ardından hikaye yazarken ki ilham kaynağım olmuştur. Yaptığı rap ve kliplerle, hip-hop camiasında farklılık yarattı bence. Kendi tarzını çok iyi koymuş ve her şarkısını dinlenilebilir yapmıştır. Çok severim kendisini. Fotoğraflar ve örnek klipler de süper olmuş. Emoji Tekrardan ellerine sağlık, konu için teşekkürler. Emoji
Asgard 603 YIL ÖNCE1YANITLA
Justice.
Bu adam efsane ya !!!
Justice. 942 YIL ÖNCE0YANITLA
Asgard
Ya hooff duygulandim bir de adim yaziyor xd Ya Wiz bir tanedir arkadaslar harikadir ya. Cidden tekrar soylemek istiyorum mukemmel bir tarzi var dinlenmeli. Bir de Taylor Gang var bak o da kral sarkidir tavsiye ederim neyse iygunler.
Asgard 602 YIL ÖNCE0YANITLA
MrAzazel
Çok cool adam ya, bayılıyorum. Cidden muhterika
MrAzazel 922 YIL ÖNCE0YANITLA