KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

13. Sezon 10. Bölüm

evilthing Ekip

12. SEZON

1 ay önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Lucitiel
Sam ve Dean'in gittikleri yerden dönecekleri bölümü merakla bekliyorum tabiki dönebilirlerse.. Yeter artık bir ayı geçti yeni bölümler beklediğime değer umarım. Bu sezon içimde umut ışıkları belirtti; yanılmak istemiyorum son 6 sezondur belki en iyi sezonlardan biri olmaya aday. Ne hikmetse bizim Nephilim Jack'i acayip özlüyorum ve tüm sosyal medya kanallarından stolkladım:))). Yeni karaktere ısınmam nadirdir adım üzerine Lucifer ve Castiel hala gönlümde ilk sırada olsa da Jack, sınırları zorluyor kalbimde.
Lucitiel 691 GÜN ÖNCE0YANITLA
sam:dean
neden 18 ocakta ?
sam:dean 121 GÜN ÖNCE0YANITLA
StewieGr°
finalin mayıs ayına denk gelebilmesi için. yaptıkları tek mantıklı hareket bu Emoji
StewieGr° 921 GÜN ÖNCE0
Gorgon
Final mi olacak?
Gorgon 16 GÜN ÖNCE0
evilthing
Hayır... sezon finali mayısa denk gelsin diye yapılıyor. Ama bakalım yeni sezon onayları daha açıklanmadı. Belki final olur ahah
evilthing E4 GÜN ÖNCE0
Chuckist
Bakarsın sezon finali Crowley gibi bir oyuncunun daha finali olur.
Chuckist 374 GÜN ÖNCE0
Gorgon
Oley final olmayacak
Gorgon 13 GÜN ÖNCE0
Inkheart
Jack ile Claire arasında bir yakınlık olmasını isterdim
Inkheart 45 GÜN ÖNCE0YANITLA
Af Bri
Şu elinde tırpan olan kim ve o ne acaba Emoji
Af Bri 28 GÜN ÖNCE0YANITLA
Zauriel
Acaba dinozor diye düşündüğümüz yaratıklar Leviathan olabilir mi? İnsan bedeninde göründüler sonuçta. Leviathan ile ilgili birçok şey var, bunlardan biri de Leviathanların çok büyük deniz yaratıkları olduğu. Dizide deniz yaratığı olmayabilirler, yani Tanrının, Leviathanları Araf'a hapsetmediği bir evren. Teorimin gerçek olma olasılığı çok düşük ama yine de yazmak istedim
Zauriel 221 GÜN ÖNCE0YANITLA
StewieGr°
Belki evrimsel süreç ile birlikte karaya da ayak basmışlardır. Olabilir ama Tanrı niye hapsetmesin ki bunları? Tanrı'nın yarattığı en değerli varlık insan. İnsan varsa insana zıt varlıkları hep cezalandırdı Tanrı. En sevdiği melek Lucifer'i bile.

Şu olabilir Tanrı bu evrende insanı hiç yaratmamış, bunun yerine Leviathanları yaratmış olabilir.

Gerçi zaten 1 bölümde kurtulacaklar. Bu evren hiç işlenmeyecek. Dolayısıyla pek üzerinde düşünmemek lazım aslında. Uzun soluklu olsaydı keşke ama daha çekilen bir ton av bölümü var. Bunun içinde kardeşlerin hür ve sağlıklı olması gerekiyor, dizinin kalitesi tam bu noktada baltalanıyor işte, normalde o evrenden 1 bölümde asla kurtulamazlar ama belli bir planlamaları var o plana uğraşmak için her hareket olası oluyor.
StewieGr° 921 GÜN ÖNCE1
Zauriel
Winchester kardeşler çok önemli ama diğer evrende anneleri yüzünden doğmamışlar bile, her şey olabilir. Ama haklısın çok düşünmemek lazım. Dediğin gibi bir bölümde kurtulacaklar, hapsoldukları her yerden bir bölümde kurtuldular. Şu dizinin senaristleri bizim kadar düşünmüyorlardır belki de. Düşünselerdi çelişkilerle dolu olmazdı zaten.
Zauriel 221 GÜN ÖNCE0
destiel09
görselden anladığım kadarıyla konuk oyuncuların bol sahne aldığı bir bölüm bizi bekliyor ??? Umarım yanılıyorumdur acaba dean ve sam i bunlar mı kurtaracak???
destiel09 31 AY ÖNCE0YANITLA
W.Dean.W
Bu zaten spin off un tanıtımı niteliğinde bir bölüm olacak Emoji
W.Dean.W 11 AY ÖNCE0
evilthing
Evet bunlar kurtaracak
evilthing E1 AY ÖNCE1
destiel09
benim düşüncem basit olur o zaman Jack'siz nasıl geri gelecekler çok merak ediyorum yani demek istediğim jack le bile alternatif evrenlere gittiler birisi mary nin yanına diğerleri devasa boyuttaki canavarların olduğu dünya ya bölümle ilgili açıklama varsa yada bulabilirseniz ve paylaşabilirseniz sevinirim.
destiel09 31 AY ÖNCE0
StewieGr°
Gemide bir yarık daha oluştu. Ama o yarık nereye çıkıyor belli değil. Dinozorlu evrene mi çıkıyor, kıyamet evrenine mi belli değil. O yarigi kullanıp kurtarırlar da. Yarigi nasıl kapatacaklar? Birinin canından olması gerekiyor yine.
StewieGr° 91 AY ÖNCE0
ugur23
o bütün evrenlere geçiş olabilir ayrıca başmelek vs yarı başmelek ( Michael vs jack ) göreçez
ugur23 11 AY ÖNCE0
StewieGr°
Him? Bir de kim bağladı bunları ağaca? Bu evrende dinazorlardan başka kimse yoktu diye biliyordum?
StewieGr° 91 AY ÖNCE0YANITLA
destiel09
jackin rüyasına girdiği kızın korkutuğu varlık olabilir sonlara doğru karşı karşıya gelmişlerdi
destiel09 31 AY ÖNCE0