KAYIT GİRİŞ

12x19

VanCon 2014 - 1. Gün

Juu Seviye 78

PANELLER

2 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Gizem
Osric ve Lauren sanki gerçek anne-oğul gibiler, çok hoşuma gidiyor bu durum Emoji 10.sezonda ikisini de tekrar görürüz umarım.
Hahah, Jensen nasıl korkutmuş zavallı Gil'i Emoji
Çeviri için teşekkürler canım, eline sağlık Emoji
Gizem 942 YIL ÖNCE2YANITLA
Lucitiel
Osric ve Lauren'nin gerçekten kan bağı olduklarına inanacağım nerdeyse. Panellere bakıp iç geçirirken en kısa sürede bu ikiliyi tekrar görmek istiyorum. Cosplay yapmakta bu çocuğa çok yakışıyor Emoji
Lucitiel 691 YIL ÖNCE1YANITLA
MerveS
Hepsi dizinin can damarlarından oldular. Onlarla olan sahneler her zaman olsun istiyorum. Özellikle Dean ve Sam'in ailesiyle ilişkili olan bölümler her zaman çok güzel oluyor. O yüzden o bölümlerin sürekli olması eğlenceli, duygusal ve çok özel olur Emoji
Teşekkürler çeviri ve paylaşım için Emoji
MerveS 592 YIL ÖNCE1YANITLA