KAYIT GİRİŞ

Castiel'i Kurtarma Görevi mi Geliyor?

Vampir Alfa İle İlgili Teorileriniz

ErdiDSC Seviye 88

TARTIŞMALAR & TEORİLER

4 yıl önce - 959 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Phantom
Bence de gelecektir.Zaten işin esprisiydi o. ''Gelecek sezon görüşürüz.''gibi bişey söyleyerek 8.sezonun olacağını bildirmişlerdi bıyık altından.


Bence Benny ile ilgili birşeyler olabilir.Sonuçta vampir ikisi de. Emoji
Phantom 394 YIL ÖNCE0YANITLA
Gizem
TVD'de Bonnie'nin babasını oynayacak ya, eğer düzenli oyuncu olursa Supernatural'ı bırakabilir diye düşünüyorum aslında Emoji ama yine de 1-2 bölüm görebiliriz, diziye değişik bir hava katıyor, gelmeli bence Emoji Dönerse de sezonun sonlarına doğru döner gibi geliyor.
Evet Benny fikrine katılıyorum, güzel olur öyle bir şey olursa Emoji
Gizem 944 YIL ÖNCE0YANITLA
Spn1905
Her "geri gelecegim" diyeni beklersek işimiz var Emoji
Spn1905 904 YIL ÖNCE0YANITLA
Phantom
O söz öylesine bir söz değildi ya Emoji Çok manalıydı yani Emoji

TVD oynaması etkilemez sonuçta bir sezonda en fazla 30 dakikalık rolü var adamın Emoji Emoji


Bence de gelsin geçen sezon enteresan bir yerde kaldı zira Winchesterlarla ilişkisi Emoji
Phantom 394 YIL ÖNCE0YANITLA
River
Gelsin canım. Hem o kadar bize gelecek sezonda görüşürüz diye söz verdi. Tamam tam söz değildi ama laf ağızdan çıktı şimdi. Emoji Gerçi yakın bölümlerde pek ortaya çıkmaz gibi, daha Cass'in avcılığı var, Kevin ve tablet var. Namomi'yide unutmamak gerek, Cass'ın haberi olmadan ajan gibi kullanıyor -gerçi bu konu daha yeni oldu, öyle damdan düşer gibi ortaya çıkmaz sanmıyorum- kısacası ileri ki bölümlerde görebiliriz. Phantom'un dediği gibi Benny ile ilgili bir meselede olabilir.
River 564 YIL ÖNCE0YANITLA