KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Vampir Akademisi-Kan Kardeşler (Vampire Academy-Blood Sisters)

Spn1905 Seviye 90

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 3B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Spn1905
Bu arada Danila yukarıdaki resimde Flip Kirkorov'a benzemiş Emoji
Spn1905 904 YIL ÖNCE0YANITLA
Marla
Ahanda benim filmim.

Şu ahir ömrümde Dimitri Belikov kadar hiç bir fantastik karakteri sevmedim sevemedim. (Dean Winchester'ı tenzih ederekten söylüyorum. ) Nickimden de anlaşılıyordur.

Danila bence iyi bir tercih. Ne bileyim tuttum ben. Yani berbat bir cast olacağına neredeyse emindim. Hatta izlemeyeyim de zihnimde ki o Tanrı gibi Dimka zarar görmesin diyordum ama Danila dan sonra fikrim değişti.Artık filmin bir şansı var benim gözümde. Sırf bu adamdan Dimka olur mu diye indirdim bir filmini izledim. Film berbattı doğruya doğru ama oyunculuğu iyi cidden. Hem sesine yandığımın Rus aksanı da var ki adam Rus muş zaten. Emoji Çok da karizmatik şimdi beh. Bir kaç haftaya kadar Dimitri deyince aklım da nette gezen resimlerden dolayı Ben Barnes'ın portresi oluşsa da Danila'yı benimsedim artık.

Amma ve lakin Rose? I- ıh cık olmamış. Lissa da öyle.
Marla 364 YIL ÖNCE0YANITLA
Hopewell
Öncelikle emeğine sağlık. Seriyi gerçekten severim. "Aaa bu da vampirli" damgasını da hak ettiğini düşünmüyorum çünkü seri boyunca belki bazen vampir olduklarını bile unuttuk. Bir de Dampirler var. Ah Adrian. "Küçük dampir" derdi. Anlatımı o kadar hoş ki ben de sampir olaydım diyesiniz geliyor. Her şeyin tadında olduğu bir seri. Kızları kesinlikle Dimitri Belikov sayesinde tavlıyorlar bence. Dimitri için hep başkası düşünüldü. Ama bu abimizi yapmışlar pek de yakışıklıymış ama saçlar omuzda olucak ve Rus'a benzemeliydi biraz Emoji Vasilisa'ya daha narin birini bulabilirlerdi bence. Rose buradan pek gözüpek durmuyor ayrıca. Ne zaman cast'ı beğendirebildiler o da var. Hadi bakalım merakla bekliyoruz. Farkını gösterebilir umarım.
Hopewell 574 YIL ÖNCE0YANITLA
gkcegg
Mervem zaten danilanın bu resmi eski şimdiki hali uzun.


zoey desen yerim yerim tatlılık abidesi Emoji
gkcegg 434 YIL ÖNCE0YANITLA
Hopewell
Hayıııır. Beğenmedim Dimitri havası yok adamda hiç Emoji Kısa saçlıyken bilhassa daha iyiydi üstelik. Zoey'ye lens takmalılar. Harry Potter'da "gözlerin annene çekmiş" repliğinin 8 film boyunca tekrarlanmasına rağmen Harry'nin gözlerinin mavi oluşu gibi olur. Emoji Beğenmediim. Oyunculukları beni utandırsa bari.
Hopewell 574 YIL ÖNCE0YANITLA
Spn1905
Eski Dimiyri daha iyiydi kesinlikle kısa saç olan. Ayrica Danila'nın rus aksanı da varmış normal olarak Emoji Dimitri karakterine çok yakıştırmıştım onu
Spn1905 904 YIL ÖNCE0YANITLA
gkcegg
Daha okumaya başlamadım ama yazın okuyacağım inşallah.:D
gkcegg 434 YIL ÖNCE0YANITLA
Hopewell
http://movies.yahoo.com/video/vampire-academy-trailer-231018217.html

Ahanda trailerımız. İzlemeyenler için. Arkadaş hani "melek" gibiydi Lissa? Her yeri melek olsa sarışın hatunun yine kurtarmıyor. Dimka ve Roza arasındaki kimya da uymamış. Trailer kötü olur da film beklenmediği kadar iyi çıkar hani.. Bu da öyle bir yapım olur umarım.. Yoksa hayalkırıklığını en üst seviyede yaşayacağız.

Dimka için ; boyuna posuna yavrum tü tü tü tü maşallah der Murat Boz'u da anarım bu vesileyle.
Hopewell 574 YIL ÖNCE0YANITLA