KAYIT GİRİŞ

Crowley yoksa biz de yokuz

Umut Kaya

Melkor Seviye 99

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

2 yıl önce - 816 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Melkor
beni taktir ettiğin için seni teşekkür ediyorum hasso Emoji
Melkor 992 YIL ÖNCE2YANITLA
ayseegul
Adını görür görmez Mor Yazmayi söylemeye başladım bi de Mevsimler Geçerken geliyor aklıma hemen iki şarkısı da favorilerimden adamı severim eyvallah babaa
ayseegul 802 YIL ÖNCE2YANITLA
Cleage
Çok şarkısını ezbere bilmemekle birlikte severim kendilerini. Bi ara buraya konsere gelmişti de o zaman görmüştüm yüzünü de. *abi nasıl bir meraksızlıktır dinleyip durduğumun adamın resmine bile bakmamış,açıp da bir klibini izlememeişim -,- Her neysem, Mor Yazma,Mevsimler Geçerken ve Yanıma yataydı çok hoşuma gider. Teşekkürler konu için.
Cleage 562 YIL ÖNCE2YANITLA
JenTitus
JenTitus 221 YIL ÖNCE1YANITLA
Rihastle
Umut kaya memleket kartalkaya nys biliyorum berbattı.Kalbim egede kaldı favorim İğfom aferin iyi iş becermişsin en kısa zamanda bende birini tanıtacağım inş bana yardım et asdj Emoji
Rihastle E2 YIL ÖNCE0YANITLA