KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Uçurtma Avcısı

CupCake Seviye 80

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 683 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
ayseegul
Enlerimin başında gelen kitabın filminin çoktan çekilmiş çekilmiş olduğunu öğrendiğime yanıyorum şu an. En kısa zamanda izlenilecek tekrar buraya gelinip reservedlenecektir. Insallah kitaptaki gibi ağlarım deyip gideyim, teşekkür ettim çokçana.
ayseegul 803 YIL ÖNCE2YANITLA
katildans
Filmi izledim ama kitabını okumak daha zevk verdi bana..Filmi izlemeden önce kitabını okumanızı tavsiye ederim..
katildans 463 YIL ÖNCE1YANITLA
Voldemort
Filmini izlemedim kitabini okudum. 3lemedeki(ucurtma avcisi, bin muhtesem güneş, ve daglar yankilandi) tek güzel buydu bence. Diger ikisinde aynı hava yoktu.
Voldemort 732 YIL ÖNCE0YANITLA
Zehrarsln
Bir zamanlar başlayıp da yarım bıraktığım kitabıma geri dönmeye karar verdim ve baştan okumaya başladım. Henüz bitirmiş değilim, anca eski yerime kadar gelebildim. Fakat arkadaşlar; böyle bir insan olamaz, olmamalı dedirtecek bir karakter kesinlikle. Kek arkadaşımız da ayrıntılı ve çok güzel bir şekilde anlatmış konuyu ve kişileri, tşk. Kitaptan sonra filmini de izleyeceğim ama konuda da belirtildiği gibi çoğu insan, filmden aynı duyguyu alamadıklarını söylüyor. Olsun bakalım filmdir, izlenir xd Tavsiye ederim, önce kitabı okuyun ama Emoji
Zehrarsln 662 YIL ÖNCE0YANITLA
MythAngel
En sevdiğim kitap, ağladığım beğendiğim kitaptır Uçurtma Avcısı. Filminin olduğunu duyunca ilk fırsatta izlemiştim. Ya özellikle o neyse.. Böyle aklıma geldikçe çok duygulanıyorum.
MythAngel 902 YIL ÖNCE0YANITLA
Ambrosia
Bu kitap benim okuduğum ilk roman. 10 11 yaşlarımdayken okudum ve bu kitaptan sonra romanları okumaya başlamıştım. Benim en çok etkisinde kaldığım kitaptır. O yaşlarında bir insan ne kadar anlayabilir kitaptan diyebilirsiniz ama cidden o yaşıma rağmen bende büyük izler bıraktı bu kitap. Hala en sevdiğim kitaptır. O yüzden filmini izlersem kendime ve kitaba hakaret edermiş gibi hissederim.
Ambrosia 402 YIL ÖNCE0YANITLA