KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Türkiye Ziyareti

xxElifxx Seviye 9

SIĞINAK

3 yıl önce - 4B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
jivel
Yav ben anneme Supernatural paneline gidicem desem önce güzel bi terlik yer sonra da soğan doğramaya gönderilirim. Gelip gelmemeleri benim açımdan pek fark etmiyor xd
jivel 873 YIL ÖNCE7YANITLA
xxElifxx
Yeter ki gelsinler ben tüm sülaleyi toplar giderim o 3'lüye nasıl ilgi göstermezler Emoji :'D
xxElifxx 93 YIL ÖNCE3YANITLA
FeeLucky
Aslında Türkiye'de yeteri kadar ilgilenen insan var fakat , buluşmaya gelebilecek insan yok. İmkanlar vs vs bir sürü problem bizi bundan mahrum edebilir. Ulaşım açısından biraz sıkıntılı bir ülkeyiz bence. Hani belki kızarsınız söversiniz ama , açıkçası ben şu zamanlarda gelmelerini istemem. Daha gelişmek için 40 fırın ekmek yememiz lazım Emoji Sadece bu forum buluşmaya gitse orada ana baba günü yaşanır buna diyeceğim yok , ama gidemiyoruz işte sıkıntı orda Emoji
FeeLucky 713 YIL ÖNCE3YANITLA
merve123
Nerede o günler keşke gelseler...
merve123 73 YIL ÖNCE2YANITLA
Collins'
Burada comic-cona gösterilecek büyük bi ilgi olacağını sanmıyorum ama kendileri bi' convention düşünürlerse olabilir ama dizi çekimlerinden buldukları arada öteki conlara yetişip bizi nasıl araya sıkıştırırlar bilemem
Collins' 33 YIL ÖNCE2YANITLA
Purple_
Bilet fiyatı sorun değil ve istanbula geleceklerinden dolayı gitmeme gibi bi ihtimalim olamaz zaten. Yırtarım dağları enginlere sığmam, taşarım, yine giderim.
Purple_ 903 YIL ÖNCE2YANITLA
TheKing
O iş yaş
TheKing 893 YIL ÖNCE2YANITLA
nevasude
benim annem problem olur fan olduğumu bilmiyor ve fan olaylarına falan çok kzar mutlaka benim gibi bir sürü fan vardır
nevasude 73 YIL ÖNCE2YANITLA
Desmyra
Kesinlikle katılıyorum biz spn fanlarıyız sonuçta bunu mu halledemeyiz para olsun izin almak olsun yapılır bence
Desmyra 53 YIL ÖNCE1YANITLA
HolyDemon
vallaha 170 lira vermem diziyi seviyorum ama o parayla kendi ihtiyacıma harcarım.
HolyDemon 902 YIL ÖNCE1YANITLA
Cassmelis
siz yeterki getirin ya bütün paramı veririm bu uğurda Emoji teee öteki kıtaya gidemeyeceğimize göre bnce fiyat iyi ,ABD ye gidiş fiyatlarından bazilarinin haberi yok herhalde siz onlari takmayin sayin yönetim bastırın gelmeleri için.
Cassmelis 153 YIL ÖNCE1YANITLA
Carmenta
Para sorun olmaz sonuçta belli bir sure önce haber verilecek ve para biriktirebiliriz yani... Geldiklerinde abimde kalsam herhalde o da sıkıntı yapmaz Emoji
Carmenta 123 YIL ÖNCE1YANITLA
mnemrl
Eğer şuan paramı kendim kazanan biri olsam kesinlikle verirdim.Ama şu an okuyan ve baba parasıyla geçinen biri olarak o parayı veremem yani.Ailemin beni okutmak için calisip kazandığı parayı maalesef ki bu uğurda harcayamam.umarım gelecekte bir gün gelirler ve benim de gitme fırsatım olur..
mnemrl 692 YIL ÖNCE1YANITLA
Moliarty
Aslında hologram olarak katilsalar da yetecek ya
Moliarty 973 YIL ÖNCE1YANITLA
Baserr.
Düzenli bir şekilde düzenlenirse, "Supernatural Türkiye" Fanlarının geleceğine inanıyorum Emoji . Mümkünse organize bir şekilde yapalım bunu lütfen.
Baserr. 33 YIL ÖNCE1YANITLA
kathp
Öyle birşey olsa Türkiyede panel annem benden önce gider valla büyük Dean hayranı kendisi sdfgdfghauasdf Emoji
kathp 93 YIL ÖNCE1YANITLA
W.Dean.W
Bilet fiyatı kısmı okey , gelseler istanbula gelirler o zaten okey ama anne kısmı okey falan değil Emoji Ayrıca ingilizce bilmen fanalr olucaktır bi de onlar icin cevirmek için birileri falan lazım olucak Emoji
W.Dean.W 15 AY ÖNCE0YANITLA
aslodeep
Gelseler bile maalesef bu konuda İstanbul'un talihsizliğine uğrarım. Çünkü muhtemelen İstanbul'da yapılır panel ve ben Gaziantep'te yaşıyorum. İstanbul'a gelebilmem için minimum 6 yıl geçmesi lazım ve buda 6 sezon daha demek oluyor. Supernatural'in 6 sezon daha devam edeceğini sanmıyorum ama İstanbul'da yaşayan bir çok hayran var onların için hüzel olurdu tabi..
aslodeep 41 YIL ÖNCE0YANITLA
Cass|
Birincisi bilet fiyatları yüzünden kimse gelmezse büyük rezillik olur ve emin ol ki belki sen ben değil ama fiyatı takan çok kişi olacaktır. Onun haricinde İngilizce büyük sorun. Çevirmen olsa dahi asla o samimi ortam olmayacak maalesef. Bende isterdim gelmelerini ama bu şu şartlar altında imkânsız. Zaten olmasında. Çünkü komik bir durum olur.
Cass| 431 YIL ÖNCE0YANITLA
Ebus_03
Ya geldiler diyelim panel oldu biz muhtesem ingilizcemizle napicaz cevirmen şart Emoji
Ebus_03 51 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle