KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

True Detective

HolyDemon Seviye 90

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

2 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Selandra
Ya ben Mattew McConaughey ve Wody Harrelson'a o kadar alışmışım ki Emoji Oyunculukları çok süperdi. Emoji Ama izliycem 2.sezonuda Emoji
Selandra 902 YIL ÖNCE2YANITLA
Visur
az önce ilk sezon finalini izlediğim dizi. resmen ağzıma sıçtı lan. bu nasıl sezon finali. mükemmeldi mükemmel. ulan dev herifi öldürdükleri an da durdurdum. kendime gelmem çoook uzun zaman aldı. mükemmel oyunculuklar, mükemmel senaryo, mükemmel kurgu.

ikinci sezona başlıcam başlamasına ama ne biliyim hem çabuk bitecek diye korkumdan hem de spn 6.sezon sendromu yaşama korkusundan mütevellit başlayamıyom şu an. gidem de accık açılış şarkısını dinleyeyim. rust reyiz'in içtiği stilde camel'ı mı tüttüreyim.

vay amk.
Visur 762 YIL ÖNCE2YANITLA
mervei
2. sezon açılışı, farklı bir hikayeye giriş yapıldığından tanıtım bölümü gibiydi doğal olarak. Bu sezon, diplomatik karanlık ilişkiler ağırlıklı sanırım.

İlk bölüm için, anlaşılamayan çok şey oldu kendi adıma. Bazı karakterler, ilişkiler netleşmedi henüz çok karışık geldi. İleriki bölümlerde bunların daha anlaşılır olması lazım. Beklemek gerekiyor sanırım bir kaç bölüm daha.
mervei 382 YIL ÖNCE1YANITLA
Nlfr
2. sezon kadrosu o kadar iyiki.. sabırsızlıkla beklediğim sayılı dizilerden
Nlfr 242 YIL ÖNCE1YANITLA
mervei
İlk sezon çok iyi gidip açıkçası finali biraz son anlara bırakıp yüzeysel geçti gibi geldi. Genel olarak çok iyi bir dizi bu kadroyla nasıl olacak bakalım çünkü ilk sezonda iyi bir ikili vardı. Ama yinede ilk sezonun kalitesi iyi olacağını düşündürüyor.
mervei 382 YIL ÖNCE1YANITLA
HolyDemon
ilk sezonu izlemedim ama 2.sezonda farrell olunca baştan seyretmeye karar verdim
efsane dizilerin arasında var dizi
HolyDemon 902 YIL ÖNCE1YANITLA
mervei
İlk sezondan daha iyi benim için, bu sezonu çok sevdim. Grup çok yaklaştı ama artık sonuç final 90 dakikasında kısmen olsa da netliğe kavuşur. İhtimal olmasa da son sahnede ölmeme ihtimaline haftaya kadar inanırım sanırım. 4 karakteri de finalde görmek isterdim, yaptıklarına biraz bile olsa değdiğini görmelerini.
mervei 382 YIL ÖNCE0YANITLA
mervei
İlk bölüm olumsuza yakındım ama bu bölüm her şeyi değiştirdi resmen. Hikayedeki ana oyuncu grubu çok iyi. Ray, Ani, Paul, Frank ; dördü de aynı şekilde . Colin Farrell'i kesinlikle Ray karakteriyle bütünleştirdim. Ve bir şekilde sevdim ben Ray karakterini. Açılış efsane diye düşünürken kapanış daha da iyisi oldu bölümde. Jenerik de ilk sezonki kadar güzel.
mervei 382 YIL ÖNCE0YANITLA
xBatman
Konuyu hortlatıyorum ama Emoji Rust karakterini çok özledim bee... 1995'deki hali, gençliği çok karizmatik. Şu an 2.sezonu izleyip izlememe konusunda kararsızım.

xBatman 13 AY ÖNCE0YANITLA
USBay
2. Sezonu bos yere izleme neden cektiklerini bile anlamadim. 1. Sezon yeter hahaha
USBay 13 AY ÖNCE1