KAYIT GİRİŞ

12x19

Tom Odell

Pie! Seviye 91

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

2 yıl önce - 379 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Emrys
Ah Tom.
İşte buraya yorum yazmak için açtım albümü valla bir kere daha hazır hava kapalıyken kaptırdın kendini bana.
Öncelikle tüm evrene olan kızgınlığımı döküyorum. İlla İstanbul konserin LYS haftası olacaktı değil mi? İlla kaçıracaktım seni. Hainsin hain. Güzel sesli hain.
Şimdi bi genel bakalım. İki albüm. Biri bu yıl çıktı, Wrong Crowd, diğeri de EP'den başlayıp ilk albümü olan Long Way Down.
Şimdi bu iki albümün arasında güzel bir çizgi var. Wrong Crowd'un şarkılarının neredeyse hepsi dinlenebilir. Farklı havadalar. Az bir dubstep girmiş araya beni üzen ama Tom yakıştırmış kendine. Somehow, Wrong Crowd, Constellations, Concrete şarkıların hepsi sizi etkiliyor, eşlik ediyorsunuz. Kaliteli şarkıları.
Ama Long Way Down'da bir iki şarkı var ki alıp yakıyor. Wrong Crowd'dan çok daha güçlü şarkılar. I Know, Heal ve Can't Pretend gerçekten mükemmel şarkılar. Her zaman dinlenemiyorlar belki, uzun geliyorlar bazen, melodileri de kaotik geliyor bazen ama bazen de bu şarkılara ihtiyacınız oluyor.

Bir dahaki konserini mantıklı bir tarihe koy Tom'cum. Canlı da duyalım bir seni.

Ayrıca ben de babası olsam ben de itiraz ederdim yani http://www.telegraph.co.uk/culture/music/10131598/Tom-Odells-embarrassing-dad-calls-NME-to-complain-about-review.html
Emrys 128 AY ÖNCE1YANITLA
ütü-_-)
Bu adama bayılan tek ben değilmişim sevindim Emoji
ütü-_-) 878 AY ÖNCE0YANITLA
Antares
Sesi o kadar güzelki...şarkılarına o kadar hakim ki.Dinlerken kendimden geçiyorum.
Antares 739 AY ÖNCE0YANITLA