KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Thurisaz

Kenshi Seviye 90

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 765 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Suprime
Ne desem az yani şu an Emoji
endlessı her dinleyişimde farklı duygulara kapılmaktayım. Kesinlikle benim şarkım yani. Dinledikce huzur buldugum tek şarkı.
Ayşegülün kıskandığını biliyodum Emoji Bu yüzden paylaşımları oldukça azaltmış idim Emoji Ama benim için hiçbir sorun yok Emoji Hatta herkes dinlesin istiyorum çünkü günümüzde saçma salak şarkılar kaç milyon kez dinleniyo, böyle parçalarda yok olup gidiyo yazık yani
Neyse böyle mükemmel bir grubu tanıttığın için çok sağol Doğukan. Cidden herkes dinlemeli!
Suprime 723 YIL ÖNCE3YANITLA
ayseegul
Olm kıskandığım grubu niye herkesle paylaşıyon lan! Emoji
Endlesslarına aşık olduğum gruptur.
Her şarkılarına ayrı duygular besliyorumdur. Nedense onların uzun ve soluksuz dinlediğim şarkılarında kayboluyorum.
ayseegul 803 YIL ÖNCE1YANITLA
a7xaaş
İlk öncelikle merhaba.Çok iyi bir gruba değindiğin içın teşekkür ediyorum. Her gece years of silence şarkılarını dinlemeden uyumam herkese tavsiye ederim iyi forumlar dilerim...
a7xaaş 43 YIL ÖNCE0YANITLA