KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

The Wolf of Wall Street (Para Avcısı)

Kenshi Seviye 90

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 653 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
TheKing
ben bölye üşengeçlik görmedim asdfghjklşi.
TheKing 893 YIL ÖNCE1YANITLA
Zafi
Film çok acayip hoşuma gitti ve ne kurgu yapmışlar diye düşünmüştüm sonunda. Sonra filmin hikayesinin başından sonuna gerçek olduğunu öğrendim. İnternetten kişileri araştırdım bayağı olmuş bunlar.

Oscar'ı filmde oynayan başka bir kişinin başka bir filmden almış olması, leonardo di caprio'ya duble şok olmuştur herhal.
Zafi 293 YIL ÖNCE1YANITLA
aryemu§
Bence bu rolle de oscar alamadıysa bi daha oscar alamaz leo demiş idim filmi izlerken. Film harikaydı. Olayların gerçek hayatta yaşanmış olmasına ilk başta inanamamıştım. Tavsiye ettiğim ilk filmlerin başında gelir.
aryemu§ 492 YIL ÖNCE1YANITLA
TheKing
neyse yorumumu yapayım film bence harikaydı ve oskar getirmesi lazımdı leyonardoya ama artık alışkanlık olmuş bunu gördümü eleyiveriyolar qweqweqwe
TheKing 893 YIL ÖNCE1YANITLA
Yusuf
Çalışmak istediğim işyeri ve çalışma prensibi burada.
Yusuf 991 YIL ÖNCE0YANITLA