KAYIT GİRİŞ

SDCC SPN PANELİNDE KANSAS SAHNE ALDI

The Walking Dead

ErdiDSC Seviye 88

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 62B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
1CasTieL2
Büyük bir iştahla geldim 4.sezon 8.bölüm bitti.Yani hayatımdan bir Vali geçti ve oyunculuğuna hayran kaldım insan bu kadar mı güzel oynar.Michonne'a ayrı bir parantez açmam gerekirse Kat Graham dan sonra gördüğüm en başarılı zenci bayan oyuncu ve sevdiğim baya yakışmış diziye.4.sezon biraz durağan gibi geçti sanki ama bayıldığım sahnelerde vardı.Şimdilik TWD günlüğü bu kadar ilerki bölümlerde ne izleyeceğim göreceğiz Emoji .
1CasTieL2 3513 SAAT ÖNCE0YANITLA
StewieGr*
Vali olayı da bittiyse twd de biter yakında senin için. Valinin giriş bölümleri miydi 4x8 unuttum yeni mi dahil oldu diziye?
StewieGr* 913 SAAT ÖNCE0
1CasTieL2
4*8'de öldü bi kaç bölüm önce geri geldiydi.Bakalım en kötü ihtimalle Negana kadar dişimi sıka sıka izlerim en merak ettiğim iki karakterden biri geldi ve gitti diğeri negan o da mı kurtarmaz diyorsun ?
1CasTieL2 3513 SAAT ÖNCE0
StewieGr*
Negan'a kadar gelemedim ben. Direkt negan'a atladım. Girişi falan güzeldi ama vali=negan. Aynı olayları farklı karakterlerle işliyorlar. Tabi negan Supernatural'daki lucifer tarzı. Kibirli, komik, jest ve mimikleri, ses tonunu etkili kullanıyor falan.
StewieGr* 913 SAAT ÖNCE0
1CasTieL2
Ben atlamayı sevmem sıkıcı da olsa izlerim ya da zorlamam bırakırım sadece supernaturalda yapmıştım sezona yetişebilmek için iki av bölümünü atladım ama TWD'ye yetişebileceğim için hepsini izlerim.

Kardeşim de öyle söyledi zaten vali ile negan hemen hemen aynı diye yine de merak ettim.
1CasTieL2 3513 SAAT ÖNCE0
F.Ackles
Şu diziyi sınav zamanı bitirmiştim ya
F.Ackles 6413 SAAT ÖNCE0YANITLA
1CasTieL2
İşten güçten bi de yaz tembelliğinden olsa gerek yavaş gidiyorum şuan da 2.Sezon 10.Bölümdeyim ve 7.Bölümün son sahnesine hayran kaldım hayatımda izlediğim en iyi sahnelerden biri diyebilirim kesinlikle.Ama şimdiden sonra yükleneceğim yeni sezona yetiştirmem lazım neler olacak bilmiyorum ama bakalım Emoji .Şu ana kadar ön plana çıkan benim için Glenn ve Daryl oldu.Shane'nin kafasına sıkmamak için zor tutuyorum kendimi.Ayrı bi parantezde Meggie'ye açmak istiyorum zaten çok sevdiğim bir oyuncu diziye renk katıyor.Şimdilik bunlar bakalım ilerde neler yaşayacağız Emoji .

Edit : 9.Bölüm değil 7.Bölümün son sahnesi Emoji .
1CasTieL2 358 GÜN ÖNCE0YANITLA
StewieGr*
Son sezonu göremezsin bence. İlerleyen sezonlarda birbirini tekrar edip duruyor Supernatural av bölümleri gibi Emoji ayrıca Glenn başlarda iyidi de şu meggie yiyişmelerinden gına geldi bana ikisinden de nefret eder oldum. Rick adamdır. Shane şerefsiz falan ama iyi oynuyor valla. Diziye renk katıyor.
StewieGr* 98 GÜN ÖNCE2
Emircan59
Aynen Stewie'nin dediği gibi. Bende başlayacaktım arkadaşa sordum değer mi diye. O da, "Bölümler sürekli birbirini takip ediyor. Başlama" dedi.
Emircan59 18 GÜN ÖNCE1
StewieGr*
Başla ama 3-4 sezon izlenir. Sonrası bayıyor. İlk 2 sezon çok iyi özellikle. Bir de Negan hayranları var ama beni o da kesmemişti.
StewieGr* 98 GÜN ÖNCE2
1CasTieL2
Rick ve Shane yorumuna katılıyorum stewie senin düşündüğün gibi düşünüyorum her ikisini de.Şimdilik bir sıkıntı yok gibi ama bakalım ilerleyen bölümler ne göstericek bekletiyi fazla yüksek tutmuyorum o zaman Emoji .

Emircan arada bir yazıcam buraya takip et benim yorumlarıma göre kendi yol haritanı çizersin Emoji .
1CasTieL2 358 GÜN ÖNCE1
mystory
Shane in kafasına sıkmak eheheh ya o degil de shane i cok severim ben yahu aaaa. Ayrica kafani bulandirma pasa pasa izle diziyi abi cunku yavaslayan tekrar eden bolumler olacak ama aslinda her yeni dusman bir seyler katip daha fazlasini goturuyor ve gercekten Negan ı gorunce butun monotonlukları sildim yanisen daha gormedin ama negan ne Vali ye benziyor ne son duraktakilere ne de digerlerine ne zaman sıkılırsan bundan daha iyisi gelecek diyerek sabirla izle. Eger motive gaz az gelirse falan sen gel ben veririm hadi abi yaparsin falan Emoji
mystory 995 GÜN ÖNCE1
mystory
Edit; Rick i 1 de de sevmedim hala sevmem. Carol u sevmiyorum Maggie den cok haz etmiyorum lori den tiksiniyorum carl ı verseler elime bogarım ama izliyorum neden? Kaliteli oyunculuk gorunce dayanamiyorum yahu..ayrica yukarida saydigim bence gereksizlerin (daha var ama tanimiyorsun diye sovmedim Emoji ) varligi diziye bir sekilde renk katiyor yapacak bir sey yok
mystory 995 GÜN ÖNCE1
1CasTieL2
Yalnız öyküm sen yazınca aklıma geldi ben bu yorumu yazdıktan sonra Shane'in kafasına sıkıldı Emoji .Shane'i ilk başta çok sevmiştim hani anladım loriye ve carla sahip çıkmaya çalışıyor dedim hatta bazı yaptıkları falan yine hoşuma gitmişti ama son yaptıkları hiç hoşuma gitmemişti sadece samanlıktaki aylakları öldürmesini anlayışla karşılamıştım ama çok burnunun dikine gitti sonunu da kendi hazırladı bence.Şuan 3.sezon 3.bölümdeyim ve ölümüne en çok üzüldüğüm karakter dale oldu trajik bir şekilde öldü.Bide en çok merak ettiğim iki karakter var zaten biri Vali diğeri Negan.Neganı az çok tahmin edebiliyorum zaten johndan dolayı ama burada nasıl bir oyunculuk sergiliyor ölümüne merak ediyorum Emoji .

Dediğim gibi öyle ya da böyle izlemeye devam edeceğim sıkılıpta bırakma şansım sıfır ama motivasyonumu kaybedersem ilk durağım sensin öyküm yorumların için teşekkürler Emoji .
1CasTieL2 355 GÜN ÖNCE0
HeyDeath
Hala tiksindirici bir şekilde devam eden kafamda nefret fırtınaları oluşturan bir diziye dönüştü. Aslında stüdyolari yönetmenleri ve Robert kirkman'i ateşe vermek istiyorum
HeyDeath 468 GÜN ÖNCE0YANITLA
StewieGr*
Valla Supernatural ile 1e 1 aynı. İki dizide aynı konuları tekrar tekrar işleyip duruyor. Walking Deadi kolay şekilde bıraktım. Ama Supernatural bırakılmıyor lanet olsun. Karanlıktır, Nephilimdir derken insan meraktan bir şekilde izliyor.
StewieGr* 95 GÜN ÖNCE0
HeyDeath
İlk 4 sezonu izleyen iki dizi içinde efsane der. Çünkü TWD'de ilk 4 sezon hala zombi vardı ve Supernatural'de hala yaratık avlama işi vardı şimdi sonra ne oldu TWD'de zombilerin yerine insanlar birbirini öldürmeye başladı Zombilere hasret kaldık. Supernaturalda ise dünyayı kurtaracaz ayağına yaratık avlamak yerine tanrının peşine düştüler ikiside saçmaladı finalleri gelsede kurtulsak bırakılmıyor yoksa
HeyDeath 465 GÜN ÖNCE0
StewieGr*
Twd aynen ilk 4 sezon iyiydi. İnsan psikolojisi, çaresizlik, zombiler ve gruplar arası iktidar mücadeleleri. Ama bu kadar da olmaz. Bir grup arası çatışma bitiyor diğer grupla çatışma başlıyor. Vali bitiyor, negan başlıyor e, kardeşim iki olayın birbirinden farkı ne? Orda da iktidar mücadelesi var burda da. Niye aynı şeyleri işliyorsunuz yani. Anlamıyorum ki hayal güçleri bu kadar mı zayıf?

Ben tedaviye ilişkin bir şeyler bekliyordum göremeyince bıraktım. Yani dünyada hiç mi doktor kalmadı da bir iğne geliştirmediler?

Supernatural'a gelirsek tam tersi. Lucifer veya karanlık dünyanın bütününü yok etmekle tehdit ediyor bu gerizekalılar gidip yaratık avlıyor akıl kârı değil. 7 milyar insanın hayatı tehlikede iken bunlar 3-5 kişi için enerji Harcıyorlar. Baş kötü karakter ortadan kayboluyor. Bunlar da elimizden kaçırdık, bulamadık bahanesi ile birbirinin aynısi şekilde devam eden bölümlerle yaratık avlıyor.

Bitmesi gerektiği yerde bir dizi bitmezse aynı konuları böyle tekrar tekrar işlerler işte.
StewieGr* 95 GÜN ÖNCE0
HeyDeath
Bak Game of thrones'a 8.sezonda paşa paşa bitiyor bu kadar 2 sezonda ak gezenleri işleyip kapatırlar
HeyDeath 465 GÜN ÖNCE0
1CasTieL2
3.Sezona eni başladım şimdilik iyi gibi ama merak ediyorum ileriki sezonları dediğiniz gibi olacak göreceğim .
1CasTieL2 355 GÜN ÖNCE0
StewieGr*
Aynen, kaliteli diziler hep öyle tadında bitti. Lost, prison break, breaking bad, Fringe... Bu gibi dizilerin amacı kalite değil reyting. Reyting oldukça devam ederler.
StewieGr* 95 GÜN ÖNCE1
PotterHea
son 2 sezon yeteri kadar iyi değildi
PotterHea 145 GÜN ÖNCE0YANITLA
backin
Sırf Jeffrey dean morgan için başladım güzel dizi
backin 18 GÜN ÖNCE0YANITLA
co44
beklenildiği gibi olmadı çok sıktı hep diyalog vardı biraz heycan lazımdı
co44 18 GÜN ÖNCE0YANITLA
zçdean
SPOİLER


Arkadaşlar süper bir bölüm değil miydi? Awesome tek kelimeyle. Michonne yi tebrik ediyorum uyandırdın Rick i Emoji Nagan hal ve hareketlerine konuşma tarzına hala bayılıyorum. Kötü karakteri seviyorum Emoji Sakallarını kesmeyeydi iyiydi. Diğer sezon çok heyecanlı başlayacak haftalar nasıl geçer artık bilemem ama sabırsızlıkla bekliyorum. Darly ile Rick sarılması çok duygusaldı, gözlerim doldu Emoji diziler sezon finalinde düzene giriyor Emoji
Sabırla beklemeniz dileğiyle...
zçdean 817 AY ÖNCE3YANITLA
zafer2557
ben daha 3x8 deyim haha Emoji
zafer2557 506 AY ÖNCE1
yzaysee
Hangi siteden izliyorsun telif hakkı nedeniyle kaldırılmamışmıydı
yzaysee 26 AY ÖNCE1
zafer2557
trdublajizle den izliyordum 6x6ya geldim
zafer2557 502 AY ÖNCE0
1CasTieL2
Anaaa 27 gun gecmis tek bisey bile yazmamisim Emoji .Evi tasimaktan isten falan az firsatim oldu ama ilk sezon yeni bitti ama baslangic cok guzel oldu hele hele sezon finali baya ilgimi cekti.Kardesimin dedigi de dogruymus bu arada (Kime ne olacagi belli olmuyor demisti).Velhasil kelam bi dizimiz daha oldu umarim cizgiyi bozmadan izlerim.İntrosuna deginmeden gecemeyecegim super bi introsu var.
1CasTieL2 352 AY ÖNCE0YANITLA
1CasTieL2
Evet sanada başladık bakalım John Winchester'ın dizisi 3 bölüm izledik süper bir başlangıç Emoji .(Yalnız kardeşimden dolayı son sezonu az çok gördüm ilk bölümlerle bu bölümler arasında dağlar kadar fark var her dizide olduğu Emoji .)
1CasTieL2 353 AY ÖNCE0YANITLA
StewieGr*
ben de bir heves başlamıştım da yok hacı ya. ilk 2 sezon izleniyor 3te baymaya başlıyor. 4ün yarısından sonra artık işkence haline dönüşüyor Emoji Seni takip edeceğim ara ara yorum yaz buraya. Bakayım sende de aynı durum mu olacak Emoji
StewieGr* 93 AY ÖNCE0
1CasTieL2
Yazcam yazcam çok takip edende burada benim kardeşimde izliyor bakalım güzel başladık nasıl gidicek Emoji .
1CasTieL2 353 AY ÖNCE0
itsokay•
5. sezondaydım ne ara 7*15 geldim
itsokay• 533 AY ÖNCE0YANITLA
StewieGr*
Yok arkadaş Negan da kurtaramadı diziyi. Yarıda bırakacağım belki bi ara 7.sezon finalini izlerim. 8.sezon da hafta 1 bölüm idare ederiz. Yoksa peşpeşe iki bölüm izlenmeyecek kadar baydı.
StewieGr* 93 AY ÖNCE1YANITLA
StewieGr*
7.sezonu nereden izliyorsunuz, hiçbir yerde bulamadım yav. Baktım bir 10 bölüm de Alexandria kasabasında geçecek. Direk 6x16ya atladım. Negan gerçekten de bomba gibi girdi. Karavanının kapısından atlar anlamaz sırıtmaya başladı ve "Altına işeyen oldu mu?" repliği ile giriş yaptı haha Emoji

"Adamım, gerçekten çok fazla adamımı öldürdünüz. Umursamayacağımdan çok çok fazla adamımı"
StewieGr* 93 AY ÖNCE3YANITLA
sedattt
Dostum "http://dizinow.is/the-walking-dead9/7-sezon-16-bolum" burdan son bölümü izledim. Sezon finali çok efsaneydi, 8. sezonda daha muhteşem bölümler bizleri bekliyor. Eski bölümleride bu sitede yüklü olacaktı sanırım. İzleyebilirsin
sedattt 293 AY ÖNCE1
StewieGr*
eyvallah sağlasın. 7x1 yok ama 7x2 açıldı. Şu 7x1i de artık torrent halledeceğim galiba.
StewieGr* 93 AY ÖNCE1
sedattt
" http://gremots.net/the-walking-dead/sezon-7/bolum-1/ " 1. bölümü burdan izleyebilirsin. Umarım yardımcı olmuşumdur.
sedattt 293 AY ÖNCE1
StewieGr*
hay allah razı olsun senden. dün gece sitelere tek tek girmiştim hiçbirinde yoktu Emoji akşama izlerim kaydedeyim siteyi.
StewieGr* 93 AY ÖNCE1
mystory
Bölüm başında sasha yı görür görmez elveda demem ve negan ın üstüne atladiginda icimden geçenin kızım sen onu yaşarken yapacaktin adam zombiye düşmedi olması..
Negan nede güzel hakkıyla yenildi ama.. kurnaz tilki adam.. ♡ sonda topladığı ordunun mükemmelliği.. sanki istanbulu fethedecek kurban oldugum..
Su hayatta bu denli sevgi besledigim tek ünlü eleman kendisi..Tanri bozmasin ne diyelim Emoji sevgi beslenecekse de sana beslenir ula.

Zaten bölüme baslarken Rick kesin bunu o planladigi kafese koyar diye düşünen varsa lutfen diger sezona baslamasin bile.. Twd bu yahu. O kadar saglam karakteri Rick in eline verip kafese tıktirir mi? Bu sezon yapmaz en azindan. Yine Rick yine eziklik yine yarardan cok zarar kazanctan cok kayip var.. negan in ordusu Hilltop kingdom ve Alexandria nin 3 kati zaten. Elimizde neler var?

-Eugene yine serefsiz. Baska ne olabilirdi ki?
-Sacrifice sacrifice diye diye yediniz Abraham in basini.. yetmedi sasha nin basini..bir de maggie millete vaaz veriyor.
-Dwight artik bir müttefik tabi yine dönmezse.. oda biraz u dönüşü yapiyor.
-Rick yine kendi elleriyle kendini zora soka soka negana calismis oldu (çöpcülere verilen silahlar saglanan kaynaklar vs)
-Plansiz ve yanlis bir savas taktigiyle onlarca asker kaybedildi.
-Rick bir kez daha Negan in sürtüğü oldu. Oglum senin evladini öldurecekti! Sen kurtaramadin shiva kurtardi anasini satayim. Senin yapmadigin kadar babaligi da negan yapmisti zaten.
-Rick in ne kadar yetersiz ve aciz bir eleman oldugunu sezon sezon bize tekrar gosteriyorlar.
-Negan i sasirtma sanslari kalmadi hilltopta kingdom da aciga cikti.
-Daryl da aciga cikti. Garibim hala ezik ezik duruyor kenarda kosede. Ezilmesi utanmasi ereken Rick bu kadar elpençe durmadı 7 köyün ağası gibi geziniyor..

Ama her seye ragmen yine ne olacak? Isin sonunda kafese giren negan olacak. Bahane olarakta birlik beraberlik Glenn in yaktigi atesi biz sondurmedik falan falan.. ulan flashbackte bile glenn in G si gecmedi maggie nin saatini gostermekle Glenn anilmis oldu.. tabi caniim.

En buyuk avantaj; 8. Sezonun savasla başlayacağı belli oldu.
Sonuç; Negan sevmeyenle kurban olun len negana
mystory 993 AY ÖNCE1YANITLA
evilthing
Tek avuntum, Negan hala yaşıyor. Zaten çok sevildi kolay harcamazlardı.
evilthing E3 AY ÖNCE1
mystory
Ikinci bir avuntu; yine Rick i yüceltip (6 sezon oldugu gibi) Bas villain i dibe batirmafilar senaristlerde farkinda neganin da JDM inda saglam oldugunun.
mystory 993 AY ÖNCE0
Antares
1.sezondan sonra bıraktım.Sarmadı.
Antares 733 AY ÖNCE0YANITLA
PotterHea
son sezon dayanamadım bıraktım artık o derece sıktı umarım sonlara doğru toparlıyordur çünkü böyle devam ederse tamamen bırakcam
PotterHea 143 AY ÖNCE0YANITLA
StewieGr*
Tekrar tekrar aynı konuları işlemeye devam. Bu 3.oldu. Önce Valinin elinden esirler kurtarıldı, sonra insan kesen kasaparın elinden. şimdi de bir hastanede kamp kurmuş 3 adet polis liderliğindeki ekipten Beth kurtarıldı. Böyle böyle nereye kadar? Supernaturalda bile daha az bölüm atlamıştım.

Rip: Tyresse severdim seni be.
StewieGr* 93 AY ÖNCE1YANITLA
mystory
Ah Beth vah beth..
mystory 993 AY ÖNCE0
StewieGr*
sevmezdim Beth'i sıkıntı yok Emoji
StewieGr* 93 AY ÖNCE0
itsokay•
6. sezonun başındayım Negan'da kimmiş
itsokay• 533 AY ÖNCE1YANITLA
sedattt
Ahaha izlemeye devam et kardeşim Emoji Negan bomba gibi geliyor
sedattt 293 AY ÖNCE0
StewieGr*
haha bakın ne buldum Emoji

de sonraki sezonlarda baya sahne gördüm. Michonne Rick ile öpüşüyor. Dabulyu Ti Ef!
Negan'ı sevmem ben ya bu nedir. Kızıl saçlı adamın kafasını patlatıyor. Onu sadece Glenn ve Maggie'yi öldürdüğü an seveceğim sanırım Yoksa vahşi kanım dondu be.
StewieGr* 93 AY ÖNCE1YANITLA
mystory
Sasha sasha sasha. Negana serefsiz diyenler umarim bu bolum agiz paylarini aalmislardir Emoji ben diyorum adam yigit adam sadece biraz sahip olma hastaligi var ve kurallara asiri bagli. İmmannuel Kant in otodeterminizmi nin vucut bulmis hali. Adam bir kural koyuyor ve herkesin o kurala uymasi icin kendi kuralini takip ediyor. Korku imparatorlugu vs sonucta adam bir seyler uretiyor ve iyi yada kotu diger topluluklarla iletisim halinde. Bu kadinlarin karisi olmasi konusunda yine sahip olma ve himayesine alma icgusu var mutlaka gecmisteki sadakatsiz bir bayanin eseri olabilir. Sashaya dedigi gibi ; zorlama yok. Ayrica adamda karar verme hastaligi var. 7x2 dede hatirlanacagi uzere Ricke e ne demisti? Not making a decision is a biig decision. (Karar vermemek büyük bir karardır.)

Bu karar verme secim yapma durumunu daryl eugene ve sashada'da gorduk. Adam bir karar veriyor ve kurallara uyuldukca kararin tamamen arkasinda duruyor. Tek sorunu herkewin Negan olmasini istiyor. Karın mi aldatti? Ezik bir cocukluk mu gecirdin? Nedir ben bilmem valla. Ama bu hallerini cok sevdigim bir gercek. Adamda harika bir psikoloji arti sogukkanlilik arti daallga gecme durumu var ki orada dalga demek istememistim.. Buna bir de JDM oyunculugu eklendiginde tadindan yenmiyor tabiki..! Sezon finalinin geldigine inanamamakla birlikte Season 7 negan Scences basligini ocak ayina kadar 9 ay boyunca her gun youtube da aratacagima süphem yok..

Bu arada Serefsizsin Eugune sana diyebilecegim hicbir sey yok.
mystory 994 AY ÖNCE2YANITLA
zçdean
Bir Negan bu kadar mi guzel anlatilir. Ve JDM bu karakteri yaşatması yani baska oyuncu dusunemiyorum. Eugune ye gelince ne ödlek bi hayvan çıktı ya onu görünce sinir sistemim düsüyor. Negan a şerefsiz denir mi ya ben onu bunu bilmem en begendigim karakter Emoji
zçdean 813 AY ÖNCE1
mystory
Negan i buyuk bir askla anlatiyorum birtanem Emoji
mystory 993 AY ÖNCE1
Daha fazla yükle