KAYIT GİRİŞ

"Cumartesi Sohbetleri" Bu Akşam!

The Walking Dead

ErdiDSC Seviye 88

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 56B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
StewieGr*
4. sezonu atlaya atlaya izleyeyim dedim. 4m bölüme geldim baktım olmayacak 4 ve 5in finalini atlaya atlaya izledim onu bile zor bitiririm. replikler halinde geçiyor dizi. Arada bir kaçırılmalar falan da olmuş sanırım anlamadım. her neyse şimdi 6.sezonun finalini İzleyeceğim bakalım çok methedilen Negan kurtaracak mı diziyi Emoji
StewieGr* 97 GÜN ÖNCE0YANITLA
Hаssan
Çöp dizi
Hаssan 17 GÜN ÖNCE0YANITLA
StewieGr*
3.seson finaline geldim de. sıkıldım be. aynı mevzular. Zombiler gelir mekan değiştirmek zorunda kalırlar. Yeni eleman gelir kendini kabul ettirmek için kendisini ispatlar. Bunun dışında güç mücadelesi. Çatışmalar. Shane&rick çatışması, VAli&Rick çatışması. Negan&Rick çatışması. Böyle böyle devam eder bu.

Tedaviye dair hiçbir gelişme yok halen asıl önemli olan burası. Bir tek Milton deneyler yapmaya çalışıyordu sonuç çıkmadı. Neyse biraz daha devam edeyim olmadı bırakacağım.
StewieGr* 98 GÜN ÖNCE0YANITLA
konçuyy
Dizi zaten uzun zamandır mücadele değil de strateji üzerine kurulu yani ben son bölümü de izlediğim için konuşuyorum ilk sezonlarda nedenini öğrenmeye çalışıyorlardı salgını durdurma işte olaylara kişisel olarak isyan etme falan ama artık herkes bu salgın sonrası hayatı kabullendi ve farklı farklı topluluklar olarak hayatta kalmak için strateji geliştiriyorlar bu böyle devam da edebilir bir değişiklik yapıp sezon sonunda salgını durdurmaya çalışan bir grupta bulabilirler
konçuyy 38 GÜN ÖNCE0
StewieGr*
sıkıcı olan bu yani anlamsız şekilde güç mücadelesi var. Stratejiler de güven sorunu üzerine. Kime güvenecegini iyi seç.
Tamam bir yere kadar normal. zayıf olan ezilir güçlü olan hayatta kalır. Ve bir çöplükte iki horoz olmaz eyvallah da.
Ne bileyim mevzu hayatta kalmak ise gıda sorunu çözülmeli. Güvenli alanlar, Çitler en olmadı inşaat malzemeleri ile güvenli duvarlar örülmesi. Ve tarım. Güvenliği sağlamak bu kadar zor olmamalıydı. Vali bunu bir ölçüde başarmış mesela. Rick de benzer bir kasaba oluşturabilirdi. Hapishanenin bir blogunu tek başına temizledi adam.

Tedavi konusu da zor gerçi. İlk sezonlarda bir sığınaklara bilim adamı çaresizlikten intihar etmişti. Tedavi bulmak epey zor. Ama hikaye böyle nereye kadar sürecekki. Farklı konulara değinmeleri lazım artık. ben 3.sezonu bitirmek üzereyim sıkıldım yani.
StewieGr* 98 GÜN ÖNCE0
konçuyy
Haklısın sen de ama ben o kadar sıkılmadım son sezon baya sıkıcı bir hareket lazım da sen daha 3 desin
konçuyy 37 GÜN ÖNCE0
StewieGr*
That's my girl!
StewieGr* 99 GÜN ÖNCE1YANITLA
StewieGr*
kısa kısa notlar

- Valiyi sevmedim. Muhtemelen iyi birisi ama bu Cruel World'ün insanları insafsızlaştırmasını kabullenmedim halen. Yapılması gerekeni yapıyor tabi de ne bileyim. Bu duruma en iyi direnen Rickdi. Zaman zaman o böle yenik düşüyor halen direniyor ama bir yere kadar bakalım.

-Lori ölüm listemdeydi üzülmedim ölümüne ama Dağ gibi adam Rick fena dağıldı ölümü üzerine ona üzüldüm.

Merle adamımsın ama sanırım sen de öleceksin yakında be Emoji

rip: T-dog
StewieGr* 910 GÜN ÖNCE1YANITLA
mystory
Ezekielle carolu shipliyorum.. onun disinda morganin oglunu hatirlayarak savas isteyen elemani öldürmesi çok guzel oldu. Benjamin seni severdim be Rip Benjamin. Cok seviyorum seni morgan ♡
Carol tamam soguk nevalesin falan Glennle Abraham be! Gozunun dolmasindan baska bir sey yapabilirdin. Bir damla yas falan akabilirdi mesela? Zaten seni sevmiyorum delirtme beni Emoji
Morgan in psikolojik bunalimlari cok üzdü.
mystory 9912 GÜN ÖNCE2YANITLA
evilthing
Yazık oldu çocuğa...
evilthing E12 GÜN ÖNCE2
mystory
Sevmistim oysaki
mystory 9911 GÜN ÖNCE1
StewieGr*
2x12 itibariyle spoiler içerir.


Rick'e kızgındım da meğer ne büyük adammış be. Rick reyiz. ✔️

Sevmediğim karakterler de gidiyor teker teker.

Maggie, Andrea, belki biraz Glenn şunlar da gitse iyi olacak. Lori zaten gidiyormuş onu saymıyorum.

ps: Rip Dale.

edit: bir intihar 2 Negan kills ile onlar da gidiyormuş nice Emoji
StewieGr* 912 GÜN ÖNCE2YANITLA
Jadwdean
Glenn'e git diyorsun ama öldüğü bölümde çok ağlayacaksın. Ben çok üzülmüştüm. Bayağı duygusaldı.
Andrea'da 3. sezon finalinde ölecek. Ben de sevmiyordum onu. Daryl ve Rick dışında herkes ölecek zaten.
Jadwdean 711 GÜN ÖNCE1
StewieGr*
ilk bölümde üstün zekalı asian imajı verdi de sonradan sıradan bir karaktere dönüştü

Maggie, zaten boğasım geliyor kızı. güzel de bir şey ama sex bağımlısı manyak ya. Glennle öpüşmekten başka halt yaptığı yok.

Andrea da öyle etkisiz eleman etrafta dolanıyor anca. Ölümleri iyi olmuş.

Glenn iyi çocuk evet de yapacak bir şey yok.
StewieGr* 911 GÜN ÖNCE1
Luci-fer
En son gleenin kafa parladı devamını izleyemedim telif hakkından
Luci-fer 4112 GÜN ÖNCE1YANITLA
Al_sahim
Sondaki gülüş güzeldi...
Al_sahim 981 AY ÖNCE1YANITLA
zçdean
SPOİLER


Arkadaşlar süper bir bölüm değil miydi? Awesome tek kelimeyle. Michonne yi tebrik ediyorum uyandırdın Rick i Emoji Nagan hal ve hareketlerine konuşma tarzına hala bayılıyorum. Kötü karakteri seviyorum Emoji Sakallarını kesmeyeydi iyiydi. Diğer sezon çok heyecanlı başlayacak haftalar nasıl geçer artık bilemem ama sabırsızlıkla bekliyorum. Darly ile Rick sarılması çok duygusaldı, gözlerim doldu Emoji diziler sezon finalinde düzene giriyor Emoji
Sabırla beklemeniz dileğiyle...
zçdean 813 AY ÖNCE3YANITLA
zafer2557
ben daha 3x8 deyim haha Emoji
zafer2557 502 AY ÖNCE1
yzaysee
Hangi siteden izliyorsun telif hakkı nedeniyle kaldırılmamışmıydı
yzaysee 22 AY ÖNCE1
Al_sahim
Yaaa Spencer öyle bağırsaklarını eline verir Negan reis AFFETMEZ ! Emoji

Harika,muhteşem sahneydi ya ardından gelen Rosita'nın Negan'a SAYGISIZLIĞI! Onuda indirseydi Negan olağanüstü haller olurdu.Çok şükür hırçın kızı Lucille kurtardı Emoji Sakallı da olsa sakalsız da olsa adam karizma Emoji Rick uyandı bakalım neler olucak.Dikkat et Rick! Shut That Shit Down! (No Exceptions) Emoji Şubata kadar zaman nasıl geçicek bakalım Emoji
Al_sahim 983 AY ÖNCE2YANITLA
mystory
Edit; çok gün oldu geçmiyor. Geçmiyor. sevdiğimin hasreti içerisindeyim. Negan diye yataklara düşer oldum. Gel artık şubat olmuyor bu böyle Emoji Aman Rick anca tırıvırı adam yokluktan baskan yapılmış gibi ara ara kafayı yiyor ara ara coşuyor falan. Carl bile daha az delirdi şimdiye kadar.
mystory 992 AY ÖNCE3
Al_sahim
Rick coşarsa tam çoşacak bakalım neler olucak ama Negan gene cevabını verir sorun yok Emoji
Al_sahim 982 AY ÖNCE2
Al_sahim
Emoji Emoji Emoji
Al_sahim 982 AY ÖNCE3YANITLA
mystory
Kim yapıyir bunları yahu Emoji mikemmel olmuş yarabbi.
mystory 992 AY ÖNCE3
h.potter
Öncelikle gerçekten güzel bir diziydi -tamamını izlemesem ile- 3-4.sezonlardı galiba Vali iyi biri gibi bir şey oldu. Sürekli olaylar kendini tekrarlayınca bıraktım ama hala benim için değerli diziler arasında:)
h.potter 413 AY ÖNCE1YANITLA
Rihastle
*Son bölümü izlemeyenler için spoiler taşıyabilir bir nitelikte yorum.* Tehlikedesin hemen uzaklaş buradan ahahah fsdfs

Şimdi son bölüm hakkındaki yorumumu paylaşmak istiyorum sizlerle. 7. sezonun en en en en iyi bölümüydü hiç kuşkusuz. Yeni bölümü izleyip bölüm hakkında konuştuğum arkadaşlarım çok iyi bilir en başından beri Negan'ı yenmeleri için hepsinin birlikte olmaları gerektiğini defalarca söyledim belki de dilimde tüy bitti. Bu sezon yayınlanan tüm bölümlerde izleyiciye ufak ufak detaylar vererek, bir teori üretmek anlamında çok şey yansıttılar. Bunları dikkatli izleyen bir izleyici tutup almıştır kendine. Hepsinin bir arada alt edemeyeceği hiçbir düşmanın olmadığını zaten biliyoruz, Rick sadece sarsılması, silkelenmesi lazımdı. Şu ana kadar olan ölümler, Negan hakkında yapılan abartılı sahneler onu uyandırmaya, sarsmaya yetmedi. Ama onun ne kadar duygusal birisi olduğunu ve şimdilerde ilişkisi olan Michonne çok güzel bir şekilde uyandırdı. Ulan o sahne neydi be öyle. Elime bir balta, keser alıp benim bile onlara yardım edesim geldi yeminle fena gaza getirdi fsjdjfjd Öyle çok sevmezdim Michonne'ı çünkü eski cool hallerini özlüyordum. Yine sezon başından beri bölüm hakkında konuştuğum arkadaşlarıma dediğim gibi Rick er ya da geç uyanacak ve Negan'ı alt edecek diyordum. Bugün değil, belki dünde olmadı ama yarın mutlaka işleri yoluna sokacaktır diyordum ve o beklenilen adımı sonunda attılar ve gerçekten birlikte olduklarını izleyiciye göstermeye başladılar bu son bölümde. Ulan özlemişim şu eski hallerini yeminle Negan'ın gereksiz, abartılı gösterilen sahnelerinden bıkmıştım tamam cool ama bu kadar abartmaya gerek yoktu. Her neyse sakalı gidince dediklerini ciddiye almadım zaten fjsdfsdfj Uzun zaman sonra izlediğim, şu ana kadar çıkan 7.sezon bölümleri arasında en iyisiydi.

Bir sonraki bölümün 12 Şubat'ta çıkacağı bilgisini de paylaşayım sizlerle. Bu da sezon arası finali bölümüydü. İkinci yarıda istediğimiz bölümler bizi bekliyor. Bunun garantisini veriyorum!
Rihastle E3 AY ÖNCE0YANITLA
Al_sahim
Muhteşem Emoji
Al_sahim 984 AY ÖNCE2YANITLA
Risus
Işte bu sdfghj
Risus 884 AY ÖNCE3YANITLA
Risus
Negan negan negan... her yere elin kolun uzaniyor senin tamam cool'sun da yere cakılman yakındır. Glennin ölümü beni fazlasiyle sarsti. O sahnede kafamda ahmet kayalar çalıyordu resmen. niye boyle seyler yapiyosunuz hep favorilerim ölüyor yahu Emoji
Risus 884 AY ÖNCE0YANITLA
Al_sahim
Negan'sız bir bölüm -,- Sıkıcı bir bölümdü ama en azından Simon'ı sevdiğim için idare etti Emoji


Al_sahim 984 AY ÖNCE1YANITLA
StewieGr*
bütün forum bu diziyi mi izliyor ya? başlayasım geldi ama Zombiler kara listemde. çizgi romanını okusam daha iyi sanırım. merak ediyorum çünkü.
StewieGr* 94 AY ÖNCE1YANITLA
HolyDemon
negan hayranıyııım ben hep dizilerde kötüleri, egoyisleri niçün severim anlamış değilim
HolyDemon 904 AY ÖNCE1YANITLA
evilthing
Ay ben de öyleyim ama daha oralara gelmedim
evilthing E4 AY ÖNCE1
HolyDemon
Özlem ben kestirmeden geçtim aslında 1.Sezondan başlamam lazım
HolyDemon 904 AY ÖNCE1
evilthing
Ben de öyle istedim aslında ama baştan başladım Emoji
evilthing E4 AY ÖNCE1
HolyDemon
Desene ikimiz aynı düşünmüşüz Emoji
HolyDemon 904 AY ÖNCE1
Daha fazla yükle