KAYIT GİRİŞ

Asmodeus

The Strain

katildans Seviye 46

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Jarsen53
İlk bölümünü izledim dizi arayışın da olan arkadaşlar varsa ilk bölümünü izlemesini tavsiye ederim.Yeni başlayan bir dizi pilot bölümü ilgi çekici şahsen. Değişik bir türe benziyorlar Vampir desen vampir değil. Emoji İlk bölümünü beğendim şahsen izlenmeye değer mi ilerki bölümlerde belli olur Emoji
Jarsen53 93 YIL ÖNCE0YANITLA
TheFenty
Çok güzel duruyo valla izlicem .
TheFenty 583 YIL ÖNCE0YANITLA
Suprime
İlk bölümünü izledim d:SDds Çok değişik çok güzel bi bölümdü :sd:sd. 2. bölümü de en kısa zamanda izlemeyi planlıyorum ds.çs Pilot bölüm açısından çok bilgilendiren bi bölümdü ayrıca devamında çok güzel merak uyandırdılar SD: Ben çok beğendim tavsiye ederim sd:
Suprime 723 YIL ÖNCE0YANITLA
Kenshi
diziyi güncel olarak takip ediyorum. oldukça ilginç ve ilgi çekici bir dizi yapmış adamlar. bu tarz diziler her zaman hoşuma gitmiştir. kısa süre de kendini bağladı, herkese izlemesini öneriyorum. acayip merak uyandırıyorlar herifler.
Kenshi 903 YIL ÖNCE0YANITLA
Kenshi
Dizinin ikinci sezonu başladı. İlk bölümden süper bir giriş yapmışlar. Dizide hiç abartı yok. (konusuna dahilinde) Hiçbir türlü yakışıklı oyuncu, güzel kadın oyuncu derdine düşülmemiş. Nadir bulunan, zombili mombili eğlenerek izlenebilecek bir dizi. He, belki de Walking Dead'den sonra bu tarz güzel bir dizi yapılmamıştır.
Kenshi 902 YIL ÖNCE0YANITLA
Suprime
Ya çok değişik görünüyo SD:sd:SD Ürktüm sanki biraz sd:SD Bi ara bi irkildim falan sd:SD Diziyi izlerken napcam bilmiyom sd:sdf ama izlicem merak ettim sd.SDsd
Emeğine sağlık :SDSd
Suprime 723 YIL ÖNCE0YANITLA