KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

The Smurfs 2 (Şirinler 2)

Spn1905 Seviye 90

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

5 yıl önce - 614 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
MerveS
Kaynak
"Fragmanda Hank Azaria’yı Gargamel olarak görüyoruz ve Şirinler’in başını belaya sokmak için uğraşıyor. İlk film Newyork’ta geçerken bu seferki film Paris’te geçiyor. Bu bölümde mavi küçük kahramanlar Şirine’yi (Şirine’yi Katy Perry seslendiriyor) kaçıran Gargamel’in peşine düşüyor. Ama Şirin olmak demek sadece Şirin Köyü’nde güvenli yaşamak demek. Bu yüzden bu büyük şehirde minik Şirinler birçok tehlikeyle karşı karşıya kalıyorlar.

Şirinler 2’de Hank Azaria birinci filmde olduğu gibi gene Gargamel olarak karşımıza çıkıyor. Gargamel, Paris’teki Eyfel Kulesi’ni enerji üreten bir anten olarak kullanarak aynı zamanda büyülü güçlerinin yardımıyla da eve dönmek için kullanıyor. Filme yeni katılan ve Gargamel tarafından yaratılan diğer iki küçük yaratık The Naughties’ in isimleri ise Vexy ve Hackus. Vexy ve Hackus, Şirinler’in başını belaya sokarak Gargamel’e gücünü kazanması için yardım ediyorlar. Raja Gosnel’in yönettiği film de Neil Patrick Harris birinci filmdeki seslendirmesine devam ederken Fred Armisen, Katy Perry gibi birçok yeni isim seslendirme de yer aldı.

Film 31 Temmuz 2013’te vizyona girecek."

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=dJOIdVhME6M[/video]
MerveS 595 YIL ÖNCE0YANITLA