KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

The Neighbourhood

Pie! Seviye 91

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 881 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Chazy
Ooooo Ozan müzik konusu açmış Emoji Ben Ozan'nın müzik zevklerine bayılıyorum. Uzun bir aradan sonra bugün bana Sweater Weather şarkısını göndermişti ve sevmiştim. Emoji Ozan yeni müzik atmadığı sürece dinlediğim müziklerin dışına çıkamayan birisiydim. Hey dur dur ben neden seni konuşuyorum şş Emoji

Müziklerini sevdim daha yeni dinlemeye başladım ama devam ederim ben diğer şarkılarına da. Teşekkürler Ozan ellerine sağlık Emoji
Chazy 683 YIL ÖNCE3YANITLA
-arabella

Yeni albüm süper olucak^^
-arabella 292 YIL ÖNCE2YANITLA
-arabella
-arabella 292 YIL ÖNCE1YANITLA
Rosenuf
konuyu görünce bu gerçekten açılmamış mıydı önceden cidden ya falan dedim, tuhaf hissettirdi. bu grubu ilk sanırım arteya atmıştı bana müziklerinden az biraz ve değerli bulduğum gruplardan oldu zamanla. albümünü indirtmişti hatta ve sanırım onunla uğraşırken pc'ye virüs kaptırdım, tşk artia.d tabii şu the neighbourhood fav grubum falan diye gezinen ama sadece sweater weather şarkısını bilen tiplere de hiç haz edemiyorum. konusu olması gereken gruplardandı, kafa dinletir bencesi güzeldir. emeğine sağlık!
Rosenuf 293 YIL ÖNCE1YANITLA
enrainy
Afraid favorimdir Emoji
enrainy 91 YIL ÖNCE0YANITLA
thexael
her şarkısı bağımlılık yapan gruptur
thexael 131 YIL ÖNCE0YANITLA
busrayse
En sevdiğim grup. Şarkıları harikulade. Rip 2 my youth en sevdiğim.
busrayse 11 YIL ÖNCE0YANITLA
casingözü
××
casingözü 351 YIL ÖNCE0YANITLA
67awesome
Şarkıları ve klipleri(özellikle afraid) müthüşlü olan grup.Severiz Emoji
67awesome 191 YIL ÖNCE0YANITLA
-arabella
the nbhd ^_^
-arabella 293 YIL ÖNCE0YANITLA
DeadBride
Ne kadar sevdiğimi bilemezsiniz Emoji


DeadBride 292 YIL ÖNCE0YANITLA