KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

The Messengers (2014)

gkcegg Seviye 43

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Lucitiel
Üçüncü bölüm bana gösterdi ki;

Raul'un zihin okuma yeteneği hem bir hediye hem de lanet. Sürekli birilerinden birşeyler duymak sinirlerini bozuyor olmalı. Her neyse, ilk atlıyı da buldular. Çok beğendim bu bölümü.
Lucitiel 692 YIL ÖNCE0YANITLA
hunterme
Yeni bölümü harikaydı
hunterme 192 YIL ÖNCE0YANITLA
katildans
Efsane bir dizi olabilir.Keyifle izliyorum.
katildans 462 YIL ÖNCE0YANITLA
Pie!
Yeni bölümü izledim ve
yok abi bu diziden pek umudum yok renkler ve zevkler tartışılmaz ama dizi pek bişey vaadetmiyor hala, Vera'nın eski sevgilinin kendisi için yaptıklarını öğrendiği sahne güzeldi ayrıca Raul'un kardeşinin ölmesinede üzüldüm ama bunlar dizinin bayat ve vasat senaryosunu kurtarmıyor. Sonu nasıl olucak hadi bakalım.
Pie! 912 YIL ÖNCE0YANITLA
Rihastle
Çok sürükleyici gidiyor az önce başladım ne ara 2 bölüm bitti anlamadım. Birbirini takip edecek çok sürükleyici konuları ele alıyor. Joshua görüleri görürken arkada çalan müziğin Samanyolu dizilerinde çalan müzikleri andırması biraz tüyleri ürpertiyor ama çok iyi dizi başlayın derim!
Rihastle E2 YIL ÖNCE0YANITLA
Lucitiel
Başladım ve 1.sezon 1.bölümü izledim. Ben böyle dizi izlemedim. Oyunculuklarına hasta olduğum yeni bir kadro, konu ve replikler var. Bir Luciferım daha oldu Emoji
Lucitiel 692 YIL ÖNCE0YANITLA
Justice.
ilk bölümünü dün izlemiştim gayet kaliteli bir dizi konusuda ilginç ve ilgi uyandırıcı Emoji
Justice. 942 YIL ÖNCE0YANITLA
Pie!
Veeee uzun zamandır beklediğim haber geldi. Daha öncede söylediğim şey oldu ve CW diziyi iptal etti ilk sezonun sonunu bile göremiyecek galiba. İlk defa bir dizinin iptal edilişine seviniyorum, çünkü dizi hakikaten çöptü ne kurgusu nede atmosferi her bişeyi bayıktı kısaca iyi oldu. Artık CW'de böyle dizilerle uğraşmak yerine çizgi roman uyarlamalarına ağırlık verir gibi bence. Ayrıca daha dördüncü bölümü bile göremeden iptal olarak yeni bir rekorada imza atıp gittiler.
Pie! 912 YIL ÖNCE0YANITLA
Pie!
İlk bölüm çok dağınıktı, ikinci bölümde pek iç açıcı değil gene dine bağlamışlar tüm konuyu. Kısaca izlerken pek heyecan vermiyor bölüm ne zaman biticek diye dakika sayıyordum bir ara. Aslında pek kötü bir dizi değil ama ikinci sezon onayını zor alır zaten son baktığımda reytingleride yerlerde sürünüyodu. Yinede belli olmaz Amerikanlar severler böyle konuları.
Pie! 912 YIL ÖNCE0YANITLA
Lucowley
Son bölümden yola çıkarak Bu son bölümdeki Raul'un zihin okuma yeteneği ve Vera'nın astral seyahat olayı gerçekten ilgimi çekti.Astral Seyahat gibi diğer özel yeteneklerin üstünde durulursa dizi tutar gibi.
Lucowley 292 YIL ÖNCE0YANITLA