KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

The Imitation Game

Pie! Seviye 91

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Cleage
Tatilin başında indirmistim -nete düşmüş- de bizimkileri ikna edemedim izlemek için. İzleyince düzenlerim artık yorumu. Tişikkirlir turta.
Cleage 562 YIL ÖNCE3YANITLA
Emrys
Mükemmel, mükemmel ve mükemmel.
Filme gitmeden önce de Alan Turing hakkında bilgim vardı. Aile bilgisayar mühendisi dolup taşarken günlük konuşmada elbet bir ''Turing Testi'' lafı geçerdi. Merak edip araştırdıktan sonra baktım ki bizim Sherlock hakkında çekilen filmde başrolü kapmış! Çok da iyi yapmış. Turing'i ondan daha iyi canlandırabilecek başka biri daha olamazdı. Daha önce Stephen Hawking ve elbette Sherlock Holmes'ü canlandırmıştı, başka bir dahiyi daha canlandırmış olması kimseyi şaşırtmadı bence.

Film başlarken zaten Benedict'in konuşması sıcacak karşılıyor sizi, başında da Alan Turing'in ölümüne evden siyanür tozu temizlemesiyle ufak bir gönderme yapmışlar. Onun ilk başladaki küstahlığı, sonradan Bletchley Park ekibine karışması ve Joan Clarke ile olan ilişkisi kesinlikle mükemmel anlatılmış. Grand Budapest'in yanında pek parlayamazdı belki ama en iyi uyarlama ödülünü alması cuk oturmuş.

Kesinlikle izlenmesi gereken bir film. Hatta benim gibi duygusalsanız Selpak sponsorluğunda izlemenizi önerebilirim. Emoji
Emrys 122 YIL ÖNCE3YANITLA
Zehrarsln
Cidden internete düştüyse yazık olmuş ya, konusu ilgimi çekti. Güzel bir şeye benziyor. Ama ben muhtemelen gider sinemada izlerim xd Tşq Ozzan :dd
Zehrarsln 662 YIL ÖNCE2YANITLA
Jerk
Uzun zamandır çıkmasını beklediğim bir film. Sonunda büyük gün geldi. İnternete düştüğünü gördüğümden beri izlememek için büyük çaba sarfettim sinemada izleyebilmek için. Benedict Cumberbatch çok başarılı bir oyuncu ve sırf oyunculuğu için bile izlenir ama düşündüğüm kadarıyla sağlamda bir kurgusu var filmin. Bana konu olarak biraz The Beautiful Mind filmini anımsatıyor ama çok daha farklı. Belki sadece genel hatlar itibariyle...

Alan Turin karakteri homoseksüel bir matematik dahisi. Ve filmde Enigma denen Alman şifreleme sistemini çözmesi anlatılıyor. Bunun yanı sıra Alan karakterinin eskiye dönük tramvaları, homoseksüel olduğundan ötürü İngiliz hükümeti tarafından yargılanıp cezalandırılmasınada değiniliyor.
Jerk 332 YIL ÖNCE2YANITLA
CupCake
Yanlış mı anladım indirmiştim derken? Vizyona girmesine 15 gün var Deniz eyqujwdnbcbcxn

13 şubatta Grinin 50 Tonu artı bu film çok çok müthiş olacak, büyük ihtimalle gideceğim. İzleyince ben de düzenlerim, konu için sağol Ozan Emoji
CupCake 802 YIL ÖNCE1YANITLA
Liberty
Film daha yayınlanmadan korsanı çıkmış anlaşılan sajkbfsdjhbfdgfd
Liberty 622 YIL ÖNCE1YANITLA
creepyjef
İzlemiştim harika bi film herkese tavsiye ederim Emoji
creepyjef 732 YIL ÖNCE1YANITLA
LİKEMGMT
adamı önce kullanmışlar sonrada işleri bitince de adamı ortadan kaldırmışlar vay be adalete bak
huzur içinde yatsın
LİKEMGMT 722 YIL ÖNCE0YANITLA