KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

The Hurricane (Onaltıncı Raund)

Zatarra Seviye 61

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 317 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
sleeper
Gerçek hayattan esinlenerek yapılan ve biyografi filmlerine olan aşırı ilgimden dolayı gözümü kırpmadan izledim. Hapisenin karşısına taşınıp yaptıkları gösteri beni çok etkiledi. Carter ın durumunda olan biri için muhteşem bir seydir. Irçılık yüzünden bir insanın suçsuz yere 30 sene hapiste yatması çok mu çok üzücü. Lesra, Sam, Lisa ve Terry gibi insanların bir zamanlar bir yerlerde gerçekten yaşamış olduklarını bilmek sevindiriciydi.
sleeper 713 YIL ÖNCE2YANITLA
MerveS
İnanılmaz az kalır.
Tam filmi yeni izlemişim siteye mutlaka eklemeliyim diye düşünürken birden 'acaba var mı?' sorusuyla arattım ve varmış. Kendim eklemek isterdim ama olması gerçekten çok mutlu etti. 2 yıl önceki konuyu son yorumlananlar kısmında görüpte umarım izleyen sayısı, yorum yapan sayısı artar.

Filme gelecek olursam.
---Bir biyografi filmi olmasa 'yok artık bu kadar da olmaz ama yani' gibi yorumlar edilebilir. Ama biyografi filmi olduğunu bilerek başlamak ve sonrasında hayatını araştırmak sizi daha çok etkileyecektir.
sleeper'ın yorumda da bahsettiği gibi Lesra, Sam, Lisa ve Terry gibi insanların bir yerlerde yaşamış ve olayların bu şekilde gerçekleştiğini bilmek insana 'insanlık ölmemiş, ölmemeye devam edecek' dedirtmiyor değil.

Çok etkileyiciydi. Zaten öyle olduğundan şu anda söyleyecek söz bulamıyorum. Çok önceden izlediğim 'The Life of David Gale(ölümle yaşam arasında)' filminin tadında bir filmdi. O tatta bir filme daha rastlayabilir miyim diye düşünürken bu filme rastlayıp izlemek çok iyi geldi.

İzleyin, izlettirin.
Konu içinde teşekkürler Emoji
MerveS 591 YIL ÖNCE0YANITLA