KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

The Fault in Our Stars (Aynı Yıldızın Altında)

MJ2_ Seviye 22

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
ayseegul
Kitabini alamayip okumak icin kendimi yirttigim en son bi arkadastan odunc aldigim an okumaya baslayip, elimden dusurmeyip bir cirpida okuyup bitirmistim. Internette videolari kol gezmesine ragmen ben filme bir gun gidebilecegime inanip videolari izlemiyorum. Insallah ben de filmi izleyip aglarim tsk. Emoji
ayseegul 803 YIL ÖNCE2YANITLA
Keepsake
Kitabı arkadaşımın önerisiyle ondan aldım ve okudum,normalde bu tarz kitaplardan pek etkilenmem okur geçerim ama dersane dönüşü sabah akşam 2günde bitirdim ve hayranı oldum Emoji

Sonraaaa filmin çekildiğini duydum ve vizyon tarihini dörtgözle bekledim ve arkadaşımla gittik,hayalimde canlandırdığım her şey film de vardı ve çok etkileyiciydi çoook güzeldi şiddetle öneriyorum arka koltuğumuzdaki kadının hıçkırarak ağlamasına yol açan filmdir kendileri Emoji
Keepsake 213 YIL ÖNCE1YANITLA
Leylaxx
KItabını 5 kez okudum fili henüz izleyemedim
Leylaxx 123 YIL ÖNCE1YANITLA
Deusa
Fragmanını izledim kesinlikle mükemmel inşallah filmin tamamını yakın bir zamanda izleyeceğim
Deusa 183 YIL ÖNCE1YANITLA
jivel
Sosyal paylaşım sitelerinde repliklerini, resimlerini göre göre neredeyse izlemiş kadar olduğumu söyleyebilirim. Yakın zamanda izlenecek? Yakın zamanda izlenecek.
jivel 873 YIL ÖNCE1YANITLA
Thatcher
Ellerine sağlık çok güzel hazırlamışsın da bu konuyu ben açacaktım Emoji kitabını okudum ve bayıldım filmine henüz gitmedim Emoji tekrardan ellerine sağlık.
Thatcher 543 YIL ÖNCE1YANITLA
Juu
Filmi kitabı kadar etkileyici değildi ama yine de müt-hiş-ti! İnsan kanserli olsam da benim de böyle bir ilişkim olsa, Gus gibi bir sevgilim olsa diyesi geliyor ama işte... Konu için teşekkürler. :')
Juu 783 YIL ÖNCE1YANITLA
Cleage
Kitabından hiç hoşlanmadığım halde filmini sevdiğim, izlediğim en eksikiz kitaptan filme uyarlamaydı. Hani çok az eksik vardı diyebilirim,tabi bunda John Green'in çok senaryo tarzı duygusuz,betimlemesiz,konu odaklı yazımı da etkili olabilir. Kitabının bestseller'da olacak tarafı yok desem de film olduğu yeri hak etmiş.
Cleage 563 YIL ÖNCE1YANITLA
ireem98
Kitabını büyük heycanla okumuştum filmi vizyona girsin diye gün sayıp sonra da 3 kez sinemaya gidip izlemiştim Emoji filmini de kitabını da çok sevdim ama kitabı daha çok sevdim bu yüzden kitabı da defalarca okudum Emoji ama kitapta olup da filmde olmayan bir kaç şey vardı o da dikkatimi çekti :d bu konuyu görünce sevindim açtığın için teşekkürler
ireem98 133 YIL ÖNCE1YANITLA