KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

The Cure

sleeper Seviye 71

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 395 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
sleeper
Benden yana sıkıntı yok bundan önce açtığım ve bundan sonra açacağım konularin yüzde 40 i sinem e aittir :d
sleeper 714 YIL ÖNCE1YANITLA
sinemgfb
En sevdiğim gruplardan yine..
Ki artık site ahalisine açıklama yapma gereği hissettim.. Batclaw kardeşin paylaşım yaptığı başlıklara ortak olma kararı aldım. Umarım kabul eder çünkü sayesinde açacak başlığım kalmadı Emoji
The cure'a gelince,
Friday im in love'ı bilmeyen sevmeyen yoktur kanımca.. ben de boys dont cry, lullaby olsun, i will always love you olsun bu gibi kült olmuş şarkıları gün aşırı tek öğünlük alırım..
Hatta en favori grubum (evet tahmin ettiğiniz gibi KORN) Emoji ile robert smith müthiş mtv unplugged da düet yapmışlar, cure' ün 'in between days' şarkılarıyla korn'un 'make me bad' şarkısını böyle bir güzel harmanlayıp tadından yenmez bi şey çıkarmışlardır ortaya..
Aha bu da videosu;

http://youtu.be/15CXQAriqI8
sinemgfb 754 YIL ÖNCE0YANITLA