KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

The Away Days

Pie! Seviye 91

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 601 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Chazy
Sen müzik konusu açınca bana mesajla haber ver tamam mı Ozanım Emoji

Bugün bana gönderdiğin ve benim Türk olduklarına inanmadığım başarılı müzisyenler. Yeni yeni dinlemeye başlasamda çabuk ısndım gibi Emoji Your clour'u senin sayende dinlemiş bulundum sıra diğer şarkılarda Emoji Ellerine sağlık Ozanım :')
Chazy 683 YIL ÖNCE2YANITLA
Cleage
Sen düsünüp mesaj atınca varlığıyla yokluğu belli olmayan internet paketime kıydım dinledim. Bir şarkılarıyla yorum yapmak yanlış olur ama hüzünlü keyifli bir ruh hâlindeler gibi geldi ve Türk olup da yabancı isim seçmelerine yabancı söylemelerine de şaşırdum. Yazdım bir kenara daha geniş bakacağım. Konu için tisikkir.
Cleage 563 YIL ÖNCE1YANITLA
Kenshi
şu tarz gruplar neden ünlenir ki ya? ünlenmeyin abi, ünlenmeyin!

baya ilgimi çekti ismi falan, bir konuya dalıp dinleyiveriyim dedim. baya hoşuma gitti. türk oldukları konusunda baya şaşırdım açıkcası. yeni dinlemeye başlamama rağmen hemen de ısındım. önümüzdeki 1 hafta ne dinleyeceğimi buldum sanırım, teşekkürler. :')
Kenshi 903 YIL ÖNCE1YANITLA
Visur
your color enfes şarkıdır. keza sleep well'de öyle. bitabi paris'te. ama your color enfesler enfesidir. ben ilk dinlediğimde yabancı bi grup sanmış idim. your color'da hatunun vokal yaptığı kısma gelene dek tabii. güzel grup, dinleyin, dinletin.
Visur 763 YIL ÖNCE1YANITLA