KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

The Amazing Spider-man 2 (İnanılmaz Örümcek Adam2)

Justice. Seviye 94

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 4B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
TheKing
ilk başlarda eski peter parkerı özlemiştim çünkü çocukluğumda izlediğim oydu hiç unutmam ilk öpüşme sahnesinde utanmıştım ailem var diye bakmamıştım Q:WEQWEQWEASDASWQEQW:E:Asd:arkqwoerqwe sonra yeni oyuncunun da çok iyi olduğunu anladım bu örümcek adam biraz komik yani ve daha duygusal bi karakter yaratılmış emma stone için diyecek tek bir lafım yok tatlılığın vücut bulmuş hali kendisi
TheKing 893 YIL ÖNCE3YANITLA
sleeper
ne yapmaya calistiklarini bir türlü anlayamadığım film. görüntü var sadece o kadar. komiklik yapalım diyorlar olmuyor. en iyi esprileri kapalı trafikte gidemeyen taksinin içindeki gwen in "durdur arabayı" taksi şöförününde "bayan zaten duruyoruz" diye cevap vermesi.
sleeper 713 YIL ÖNCE1YANITLA
sezsammy
En sevdiğim marvel kahramanı sinemasına gidemedim çok üzülüyorum halbuki küçüklüğümden beri hiçbir Spider-man filmini kaçırmam bari internete düşse de izlesem :dddd
sezsammy 563 YIL ÖNCE1YANITLA
kalubela8
film çok güzeldi cidden. İzlerken örümcek adamın tepkileri çok insancıldı. Şimdi insancıl olacak çünkü insan diyeceksiniz ama kahramanlar bize hep ciddi doğa üstü gösterirlir bu kahramanımız tamda ergen liseli bir gencin verdiği tepkileri veriyordu özellikle suçluları yakalarken. tavsiye ederim Emoji
kalubela8 493 YIL ÖNCE1YANITLA
Cleage
Salonda 2 kişi izleyeceğiz bakalım.
Birincisi çok hoşuma gitmişti,bunun da en az birinci kadar güzel olmasını umuyorum.
3D olunca her ne kadar biraz pahalıya patlasa da değer mi bakıcaz.
Cleage 563 YIL ÖNCE1YANITLA
-Trouble.
Güzele benziyor aslında gitmek lazım Emoji
-Trouble. 183 YIL ÖNCE1YANITLA
Jerk
En sevdiğim süper kahraman.. Takıntı derecesinde fazla severim. İlk serisini 3-4 kez izlediğim olmuştur. Yeni serinin ilkine göre daha başarılı olduğunu düşünüyorum. Tabii ki ilk serinin yeri ayrdır, efektler ve görüntü bakımında da yapım yılına göre çok iyi filmlerdi fakat oyunculuk olarak yeni serinin daha ön plana çıktığını düşünüyorum.

Bu filmi 2 kez izledim ve gerçekten çok beğendim. Özellikle efektler, fon müzikleri hepsi harikaydı. Aksiyonlu sahneler gibi duygusal sahnelerde çok iyiydi. Bazı yerlerde denildiği gibi zorla komedi vardı fakat o kadar da kötü olmadığını düşünüyorum.

Peter'ın babasının neden gittiği daha sonra ne olduğu konusu hep aklıma takılan bir konuydu ve bu filmde kafalardak, soru işaretlerini de kaldırmış oldular. Son sahne de Gwen'in ölmesi gerçekten de hem beklemediğim hem de çok üzüldüğüm bir olaydı.
Jerk 333 YIL ÖNCE1YANITLA
FORGaD
Izlemedim ilk fırsatta izleyecem.
FORGaD 503 YIL ÖNCE1YANITLA
Melkor
Bu film benim için özel ilk seriyi çocukken hayranlıkla seyretmiştim görüntü kalitesine diyecek bir şey yok
halayla konuşması gwenin ölümü çok duygusal sahnelerdi electro ve cin çok manyaktı özellikle cinin zırhı felan karizmaydı electronun o şeyde yaptığı dövüşürken yaptığı müzik çok iyi düşünülmüş mükemmel bir şeydison sahnede güzel di ben beyendim iyiki gitmişim
Melkor 993 YIL ÖNCE1YANITLA
Cleage
İzledim ve az önce bloğuma yazdım.Şöyle; EK
Buraya da ekleyeyim:
İnanılmaz Örümcek Adam 2:
Pazar günü arkadaşımla gittik.
Koca salonda 2 kişi.
3 boyutlu Andrew Garfield,Dane DeHaan.
Aksiyon,eğlence,korku.
İlkini aratmadı bu da,güzeldi.
Bazı yerlerinde zorla komedi vardı,evet.
[Spoiler]
R.I.P Gwen STACY.
Ölüm anı beni de öldürdü resmen.
Mezarındayken bile inanmak istemedim öldüğüne.
Babasının hayaletinin gelip Peter’a ‘ben demiştim’ bakışları atmasını da beklemedim değil.

Birkaç da resim koyalım.
Cleage 563 YIL ÖNCE1YANITLA
Rihastle
Çok gitmek isteyip gidemediğim bi bu film kaldı Allah'ın izniyle gideceğim :S
Rihastle E3 YIL ÖNCE1YANITLA