KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Termınator Genısys(2015)

Yusuf Seviye 99

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

2 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
sleeper
En sevdiğim film serilerinden biri olan Terminator un bu filmine henuz ısınamadım nedense. Büyük bir ihtimal ile bu fikrim izledikten sonra değişecektir. Çünkü The Sarah Connor Chronicles e bile ısınmıştım izledikten sonra, filmlerin arasına dizi konmasını istemememe rağmen.
Şuraya nostaljiyi bırakıp gideyim.

sleeper 712 YIL ÖNCE3YANITLA
CupCake
2015 itibariyle en heyecanla beklediğim filmdir. Serinin 4. filmi ilk üçüne nazaran pek hoşuma gitmese de Helena Bonham Carter rol aldığı için hayranlıkla izlemiştim Emoji Sonuç olarak vizyona girer girmez gideceğim inş.
CupCake 802 YIL ÖNCE1YANITLA
mnemrl
Yok artikkk besinci mi çıkmış Emoji evime gider gitmez izleyecegim filmler arasindadir Emoji
mnemrl 692 YIL ÖNCE1YANITLA
Cheİmpala
Az önce indirip izlediğim efsanelerim arasında olan filmdir. Yine güzel bağlamışlar. Süpriz olarak inşallah sinemada yazıların sonuna kadar beklemişinizdir orada süpriz bir sahne var Emoji Klasik Terminator seyircisi olarak yine devamı gelicek niteliğindeki sahne en sondaydı Emoji
ayrıca sinirlerimi bozan şu gülme sahnesine hala gülüyorum Emoji

Cheİmpala 812 YIL ÖNCE0YANITLA