KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Tanrı'nın Chuck'ın bedeninde olması hakkında ne düşünüyorsunuz?

eğitmen Seviye 5

TARTIŞMALAR & TEORİLER

1 yıl önce - 707 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
tactsfake
Şunu bir açıklığa kavuşturalım daha önce de benzeri bir konu açılmıştı orada da yazdığım gibi Tanrı Chuck'ın bedenine girmedi! Chuck Tanrıdan bağımsız bir karakter değil o sadece Tanrının insani " sureti " yani görüntüsü tıpkı Amara'nın ve Death'in görüntüsünün ta kendisine ait olması gibi. Adam sadece kendisine Chuck demeyi seviyor ve insanları yakından izlemeyi, ara sıra oyuna katılmayı seviyor kadar ama o Tanrının ta kendisi.

Ortada meleklerinki gibi insan vücuduna girme, kullanma, bir vessel'a ihtiyac duyma olayı yok yani.
tactsfake 841 YIL ÖNCE8YANITLA
Acrocotta
Teorimin tuttuğuna sevinmekle ters köşe yapmadıkları için üzülmek arasında kaldım
Acrocotta 91 YIL ÖNCE4YANITLA
PeterLore
ben de böyle bir konu açmıştım. Chuck etrafında kimse yokken rüyasında Dean ve Sam'in hayatını ve geleceği görüyordu. Bence de beden ya da beden değil senaryo hatası var. Rob Benedict Facebook'ta canlı yayın yaptığında ona da sordum. Chuck ayrı bir kişilik mi yani beden mi yoksa Tanrı'nın ta kendisi mi diye. beden falan demişti. bilmiyorum. Anlarız ilerici bölümlerde. Ama Amaranın bedeni tam bir beden. yeni doğmuş bir bebeğin bedenine girdi. Tanrı da beden ele geçirmiş olabilir normal.
PeterLore 341 YIL ÖNCE1YANITLA
S.Winch.
Tactsfake'ye katılıyorum öncelikle.
Chuck'ı ilk gördüğümüz bölümleri hatırlayın arkadaşlar; rüyalar görmesi, kitap yazması, herhangi bir tehlikede büyük sarsıntılar vs. Mesela Kevin'da bunlar olmuyordu, tablet okuyor, Crowley'nin elinde oyuncak oluyordu.
Chuck ise baştan beri yalnız bir tip, etrafında kimse yoktu. Ayrıca bir elçi ölmeden diğeri gelemez diye bir kural var, Chuck ise 5. Sezon finalinde gülerek buhar oldu, daha sonra da geçen sezon müzikal bölümde görülmesi de zaten onun Tanrı olduğunu ispatlar nitelikteydi.
Metatron da amuleti sorduğunda istediği an açıp kapattığını söyledi, yani o zamanlar da tanrıydı. 5. Sezon finalindenden sonra onun Tanrı olduğunu anlamak gayet basitti yani, ben ne zaman müdahale edecek diye bekledim zaten.
Ortada bedenlik bir durum yok kısaca. Farkındaysanız o "Tanrı" yani istediği an bir şeyler yaratabilen, yoktan var eden. Bir bedene girmek için izin isteyecek hali yoktu herhalde? Kendine bir beden yaptı ve o şekilde insanlara göründü, olay bu kadar basit.
S.Winch. 81 YIL ÖNCE1YANITLA
Kami-Sama
Bedeninde niye bi şey yok chuck her zaman tanrıydı sadece rol yapıyodu
Kami-Sama 461 YIL ÖNCE0YANITLA
Josepine
Bence tanri chuck ın bedenindeydi cunku tanri kendini zavalli sesini duyurmak isteyen birine benziyo chuck i da kendine benzetmis
Josepine 521 YIL ÖNCE0YANITLA
BigEvil
Zaten bunu başından beri belli etmişleri. Ben hep savundum Chuck'ın Tanrı olduğu "gerçeğini" ve haklı çıkmak her insanı sevindirir.
BigEvil 211 YIL ÖNCE0YANITLA