KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Tanrı mı?? Niye olmasın?!

impala 67 Seviye 9

TARTIŞMALAR & TEORİLER

3 yıl önce - 791 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
JAckles67
Ben Tanrı'yı gösterecek kadar ileri gideceklerini sanmıyorum. Zaten Türkiye'de meleklere, şeytanlara bile kötü gözle bakanlar var. Bir de Tanrı anlayışı herkes için farklıdır. İneğe tapanı var, ateşe tapanı var. Bu yüzden hiç ortalığı karıştırmak istemeyeceklerini düşünüyorum. Yine de dizinin finalinde olabilir, bizi çok şaşırtıp Tanrı'yı koyma ihtimalleri var. Sonuçta kim neye taparsa tapsın dizi Hristiyan inancına dayalı, Latince ayinler, işaretler vs. Bu yüzden senin düşündüğünde mantıklı olabilir. Ama eğer dediğin gibi olursa çok uyduruk olduğunu düşünürüm çünkü bunu düşünmen mantıklı olsa da arkada koskoca bir kadro var ve ancak hiçbir şey bulamazlarsa böyle bir olaya başvurabilirler. Çok konuştum, biri beni sustursun Emoji
JAckles67 53 YIL ÖNCE2YANITLA
Asgard
Bu teori gerçekten olabilir, yani güzel bir teori. Ama bana kalırsa Tanrı olayını bu kadar küçük bir şeyle yapacaklarını sanmıyorum. Tanrı bana kalırsa bizim tanıdığımız ama hiç aklımıza gelmeyecek biri olabilir. Ya da Tanrı'yı hiç göstermeyebilirler. Ve Aysegul-'e katılıyorum, bence de Tanrı koyacaklarsa ilk sezondan itibaren bağlantılı biri olmalı. Öyle yeni bir kişiyi kadroya katmazlar diye düşünüyorum. Tanrı olayı tüm izleyiciyi şaşırtmalı. Eğer sıradan olacaksa da hiç olmamalı.
Asgard 603 YIL ÖNCE2YANITLA
Rosenuf
Dediğine katılıyorum büyük bir tepki olabilir ama zaten 6. sezon 15. bölümde setlerini ifşa etmişlerdi ve orda insanlar onlara farklı yaklaşmasın diye bu bulundugumuz boyutta ne melekler, ne şeytanlar ne de büyü hiçbiri yok demişlerdi. Bu yüzden yine de Tanrı'yı finalde koyarlar diye düşünüyorum ve koyarlarsa eğer Tanrı ilk sezondan itibaren bağlantılı biri olmalı.
Rosenuf 293 YIL ÖNCE1YANITLA
NacizeWin
hiç sanmıyorum bunun olcağını biliydim böyle olcağnı
NacizeWin 132 YIL ÖNCE0YANITLA