KAYIT GİRİŞ

Asmodeus

Tanrı kim olabilir?

ErdiDSC Seviye 88

TARTIŞMALAR & TEORİLER

4 yıl önce - 96B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
mysteryy
bence impala Emoji
mysteryy 34 YIL ÖNCE16YANITLA
Auwlano
Bu konuya bakış açım;Dizide tanrıyı göstermezler gençler.
Auwlano 862 YIL ÖNCE14YANITLA
Selandra
Böyle konular yüzünden bi gün topluca çarpılcaz Emoji
Selandra 902 YIL ÖNCE9YANITLA
mervei
Çoğu kişi Tanrı gösterilmez saçma olur falan diyor ama diziye göre değerlendirirsek bence anlatılanlara göre Tanrı'nın bir bedende gösterilmesi saçma olmaz.
Hatırlarsanız Joshua 'Tanrı şu an cennette değil başka bir yerde ve olaylara müdahale etmeyecek' demişti. Yani dizideki Tanrı bir yere gidebilen ve olaylara müdahale etmemeyi seçebilen bir birisi . Yani demek istediğim normalde böyle bir şey olabilir mi Tanrı'ın bir yere gitmesi , ya da O'nun rızası olmadan bir şeyin olması söz konusu bile değil
Dizide Tanrı tabiki olan tüm varlıklar içinde en güçlüsü ama daha somutlaştırılmış bir varlık gibi o yüzden bir bedende gösterilirse çok da tuhaf olmaz bence.
mervei 383 YIL ÖNCE5YANITLA
impala 67
Biri daha Chuck derse Dean'in Alastair'a yaptığı işkencenin aynısını yapacağım! Emoji

Öncelikle şakası bir tarafa Chuck'ı tanrı olarak düşünmeniz için bir çok sebep olabilir ama bence bunlar yetersiz sebepler.

* Chuck'ın tanrı olması için daha belirgin özelliklere sahip olması gerekir. O sadece kardeşlerin kaderini yazabiliyordu ve başka kimseyle ilgili fikri yoktu.
* Chuck'ın tanrı olma olasılığı görüldüğü ilk bölümde eritilmişti zaten. Dean'in kolyesi işe yaramadı ayrıca Castiel onun tanrının elçisi olduğunu söyledi.
* Chuck'ın tanrı olması her şeyden önce seri için uygunsuz olur. Eğer kardeşler Gabriel'in dediği gibi Michael ve Lucifer'ın dünya versiyonlarıysa tanrının John'un bedeninde gelmesi gerekir.
* Chuck'ın sonda ki gizemli kayboluşu ile ilgili birleştiremediğim noktalar var ama ondan da pek bir şey çıkacağını beklemiyorum.

Eğer tanrı gelecekse dediğim gibi John'un bedeninde gelmeli zaten. O zaman uygun olabilir senaryoya.
impala 67 93 YIL ÖNCE4YANITLA
aquajes
Chuck'ın 10.sezon 5.bölümde gelmesine ne diyeceksin
aquajes 52 YIL ÖNCE0
kedimedi
onlar başmelek o isetiği beden üretebilir
kedimedi 11 YIL ÖNCE0
TheKing
DÜN iddaa ettiğim gibi seçilmiş ''melek bedeni dean '' seçilmiş ''şeytan bedeni sam'' lucifer ve michealın ilgisiz babası Tanrı.
Sam ve Dean in ilgisiz babası John winchester ee tüm hikaye micheal ve lucifer olayının anlatılması değilmi ? Micheal ve Lucifer ın mezarlıktaki son konuşmaları '' babamız bunu istedi herşey daha önceden yazılmıştı zaten '' Dean ve Micheal babasının emirlerini sorgusuz sualsiz yerine getiren büyük kardeş Sam ve Lucifer ise babasına sürekli zıt giden ve isyan eden küçük kardeş yani demem o ki
eğer bu bi bulmacaysa ufak parçaları birbirinin üstüne getirdiğimizde tanrı ve john winchester üst üste denk geliyor

TANRI = JOHN WİNCHESTER
TheKing 894 YIL ÖNCE4YANITLA
mervei
Chuck bence elçi ve görevini bitirip gitti o yüzden kayboldu. Umarım Chuck olmaz Tanrı'nın bedeni , dizideki en güçlü en karizmatik ne biliyim farklı birisi olmalı Tanrı'nın bedeni. Mesela Kabil'i oynayan adam role nasıl uymuşsa ondan bile güçlü karakter olmalı.
mervei 383 YIL ÖNCE4YANITLA
SamHain
Abi tabikide tanrı aktif karakterlerden biri olmayacak, yeni biri olacak, şahsen aklıma direk Morgan Freeman gibi bir şahıs geliyor Emoji
SamHain 123 YIL ÖNCE4YANITLA
ezgiguler
Bence John çok mantıklı . En azından John'un bedenini kullanacağı ihtimali yüksek . Sonuçta Michael'a Dean , Lucifer'a Sam , tanrıya da John düşüyor .
ezgiguler 63 YIL ÖNCE3YANITLA
Camenta.
ben tanrı olsaydım kesin fon müziği koyardım dünyaya Emoji
Camenta. 293 YIL ÖNCE3YANITLA
Brave
Bu konuyu bi yerde daha görmüştüm ya da sohbet odasında konuşmuştuk sanki. Hatırlamıyorum net. Neyse, her ne kadar John tanrı olsun desem de galiba Chuck tanrı olarak gelecek hatta ve hatta demişti ya bi yerde tanrı ve başmelekler karanlıkla savaştı, o şekil savaşacaklar yine. (Gabriel aşkım gelecek falan) Chuck olabileceği gibi bambaşka biri de olabilir sonuçta bilemeyiz henüz ama umuyorum John olur. Emoji
Brave 882 YIL ÖNCE3YANITLA
Mmihriban
Gabriel krsinlikle gelmeli bence de
Mmihriban 242 YIL ÖNCE0
Keehl
Nil sence tanrı kim Emoji d::D:D:D:Dd
Keehl 532 YIL ÖNCE1
OzgeDean
İMPALA bence Emoji Emoji ciddi olarak düşündüğüm chuck var
OzgeDean 24 YIL ÖNCE3YANITLA
Moliarty
Ben değilim, kesin bilgi yayayım arkadaşlar.
Moliarty 972 YIL ÖNCE3YANITLA
hunt3r
Dizide Tanrı'nın bedeninin John olması mantıklı(Michael, Luci). Ayrıca eşinin ismi de Mary(Meryem).

Melekler bedenlerinin kan bağı olduğu insanları da beden olarak kullanabiliyor, o bakımdan John'u veya Henry'yi hem Michael hem de Lucifer kullanabilirdi. Yani John Tanrı'nın bedeni olsa bile diziye geri dönmesi gerekmez.

Ben şahsen Tanrı'nın Chuck olmasını istiyorum. Hem varlığını çok iyi gizliyor hem de yazdığı kitaplarla insanların bir kısmını olaylar hakkında bilgilendiriyor. Ama şimdilik nerede olduğu belli değil. Meleklerin yanına gelince anlamaması normal çünkü çoğu Tanrı'yı görmemiş, özellikle Castiel. Dean'in kolyesinin işlevi de kanıtlanmadığı için parlamamasını kesin bir kanıt olarak gösteremeyiz, çalıştığını bile bilmiyoruz. Yine de Chuck çok basit bir tahmin olur ve genelde senaristler şaşırtmacayı seven insanlar.

Eğer diziye gelecekse bildiğimiz karakterlerden biri olarak gelsin yeter.
hunt3r 43 YIL ÖNCE2YANITLA
MaxPower
Benim actigim konudaki gibi olacak tanri sezon sonunda gelecek ama gostermeyecekler. Gelecek sezonu beklemek zorunda kalacağız ama varya morgan freeman oluyomuş tanrı varya olay olur olay Emoji
MaxPower 61 YIL ÖNCE2YANITLA
aptaladam
aynen bencede öyle olabilir bende öyle tahmin ediyordum ya hayır tamam 12. sezonda göstermesinler sezon finalinde göstersinler bari dicemde sezon finaldie değil 20. bölüm yani 20. bölümde chuck gelicek chucl'ta tanrı diyorlar işte bence chuyck aşırı sıradan kalır ya inşallah chuck olmaz 6 yıldır izleyenler zaten biliyor zaten bunu ee ne heyecanı kaldı ki o zaman bu işin
aptaladam 621 YIL ÖNCE0
Castiel#
Evet bende tanrıyı diğer sezona sarkıtacaklarını düşünüyorum Emoji
Castiel# 941 YIL ÖNCE0
F.Ackles
Yeşil Soğutucu bence onu niye almadınız seçenekler arasına Emoji Emoji
F.Ackles 641 YIL ÖNCE2YANITLA
J0hnN4sh
Çok mantıklı.. Bana da öyle imiş gibi geliyor. Ancak sıkıntı Chuck acaba kendisinin tanrı olduğunu biliyor mu? Yoksa oyun mu oynuyor? ve Acaba öldürmenin bir yolu var mı Emoji
J0hnN4sh 223 YIL ÖNCE2YANITLA
Rosenuf
Belki insanlar büyük tepki verir diye Tanrı'yı göstermezler bile, bağlantılı biriyle konuşma yaptırırlar. Hiç belli olmaz, hatta belki bedene girmez farklı bir şekilde konuşturulur. Artı olarak eğer bedene girmiş olarak göstereceklerse Chuck olacağını ben de hala düşünmüyor değilim. Cennet'in bahçesinde yapılan konuşmaya göre Tanrı'yı dünyada bir yerlerde olarak söylediler, bu denilene göre bedene girmiş halde gözükmesi daha mantıklı olabilir. Lucifer Michael olayına dayanarak Tanrı'nın bedeninin John olabileceğini de düşünüyorum. Ama eğer tanımadığımız biri çıkarsa soğuyabilirim diziden, ilk bölümlerden beri kardeşlerle veya dizideki diğer karakterlerle bağlantılı biri olarak göstermeliler.
Rosenuf 293 YIL ÖNCE2YANITLA
aryemu§
Bence MARY WINCHESTER.

Her şeyi başlatan o. Her şeyi bitirecek olan da o olacaktır.
aryemu§ 494 YIL ÖNCE2YANITLA
mervei
Muhtemelen dizide görmediğimiz yeni birisi Tanrı'ın bedeni olur. Çok güçlü ve karizmatik birisi olması lazım ve John'la ilgili teoriler mantıklı ama tahmin etmediğimiz biri olursa daha iyi olur ...
mervei 383 YIL ÖNCE2YANITLA
Daha fazla yükle