KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Tanrı İle İlgili Teorim

mrsgod Seviye 4

TARTIŞMALAR & TEORİLER

4 yıl önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Undomiel
Tanrı'nın gittiğinin sürekli vurgulanmasının bir sebebi olmalı. Chuck belki Tanrı olabilir ama bana pek mantıklı gelmiyor. Supernatural bugüne dek tüm dinlerin yaratıklarını diziye getirmiş olsa da Tanrı'ya değineceklerini sanmıyorum. Tanrı'ya bir anlam veya bir isim yüklemek, onu bir karakter haline getirmek yabancı ülkelerde -hatta belki bizim ülkemizde de- tepki çekecektir diye düşünüyorum. O yüzden Tanrı'nın diziye hiç gelmeyeceği fikrindeyim ben.
Undomiel 84 YIL ÖNCE4YANITLA
{X}
Çok mantıklı güzel teoriler var fakat benim görüşüm Tanrı'yı hiç bir beden veya kalıp içerisinde görmeyecek olmamızdır. Fikrim şu yönde, 9. sezon gerçekten çok çetrefilli geçecek. Her yönden büyük bir kaos olacak ortalıkta. O kadar büyük aksilikler olacak ki Dean ve Sam veya Cass veya başka biri bu kaosa engel olamayacak. Kimsenin hiç beklemediği bir anda beklenmedik bir şekilde ise her şey yavaş yavaş rayına oturmaya başlayacak. Herkes bunu kimin yaptığını öğrenmeye çalışacak ki bunu Tanrı'nın yaptığı ortaya çıkacak. Hani Tanrı artık işin içine dahil olur ama bir kişi, bir beden veya bir kalıpta gösterilmez diye düşünüyorum.
{X} 144 YIL ÖNCE1YANITLA
restilday
Bu dizi zaten toptan inançlara ters Emoji Ama güzel teori Emoji
restilday 114 YIL ÖNCE1YANITLA
Cemree
Oha herkesin düşüncesi çok zekice *-*
Cemree 84 YIL ÖNCE1YANITLA
SymSaw
Aynen bencede dediğiniz gibi bi çok ülkede tepki yaratır.Eğer korkmuyolarsa Chuck'a tanrı derler belki Emoji
SymSaw 34 YIL ÖNCE1YANITLA
Misha
Mantıklı geliyor bana 9. sezonda tanrıyı görebileceğiz ve bu bize bir süpriz olacağını sanıyorum.
Misha 104 YIL ÖNCE1YANITLA
Antidote
Con tanrı değilde , bedeni olabilir diyelim.Ama şöyle ki, Tanrı, dizide de gerçekte olduğu gibi, Yaratıcı olarak gözüktüğüne göre, tek bir bedene hapsetmek bence saçma :S gibi Emoji
Antidote 344 YIL ÖNCE0YANITLA
mrsgod
Con tanrı değil tanrının dünyadaki bedeni zaten asıl olayda bu mesela tüm meleklerin dünyada bi bedeni var ya Tanrınında bedeni John gibi belki teorimsi işte Emoji
mrsgod 44 YIL ÖNCE0YANITLA
Antidote
Mantıklı diyeceğim ama bu sefer inançlara ters düşüyor Emoji .. Madem Tanrı, o zaman bedene ihityacı yok ki, madem bedene ihtiyacı var, zaten yaratıcı değilmi, istediğinie geçebilmeli Emoji .. Ama kurgusal bakcek olur isek,, "sure, of course " diyorum Emoji :D
Antidote 344 YIL ÖNCE0YANITLA
mrsgod
Tanrı benim bence benden çok güzel olur ben olmalıyım benim bence Emoji
mrsgod 44 YIL ÖNCE0YANITLA
Sekosa
Ordaki konu o değil aslında. O zamanlardaki bölümlerde geçmişti bu konu hatırlıyorum. Cass demişti galiba. Sam ve Dean zamanımızın Habil ve Kabil'i olarak kıyamet konusunda görev alıyorlar. H&K'in hikayesini bilenler de bu konuyu anlayacaklardır. Olay insan ırkının dünya üzerindeki rolü anlamında biraz da. Cass geçmişten başka kardeşleri de örnek vermişti. İki erkek kardeş ve biri babasına sadıkken diğeri daha bi asi ve kafasına buyruk gidiyor ve isyan ediyor. En mantıklı yorumu Lucifer, Michel ve Babalarının yaşadıklarının kopyaları dünya üzerinde oluşuyor. Bir bakıma 'ibretlik' denebilir. Onun dışında Tanrı-John kısmı çok mantıklı gelmedi bana.
Sekosa 34 YIL ÖNCE0YANITLA
witchking
Çok tepki çekiceğini sanmam.daha önce tanrıyı gösteren birçok filmler oldu.hatta benim favori tanrıyı oynamasını istediğim kişi morgan freeman Emoji bruce almighty filmindeki performansıyla tanrı keşke böyle olsa supernaturalde demiştim...düşünsenize bruce la yaptığı konuşmaları dean le yapıyo suyun üstünde falan yürüyolar güçlerini bi süreliğine dean e veriyo falan Emoji
witchking 304 YIL ÖNCE0YANITLA
witchking
Tanrı olabilecek 2 kişi var biri chuck diğeri john.john şöyle olabilir:cehennem kapısı açıldığında john serbest kalmıştı.5.sezonda dean le sam cennete gittiğinde konuştukları melek joshua tanrı dünyada demişti ve yine aynı bölümde ash john ve mary winchester ı cennette aradım bulamadım demişti.dean arafa da gitti john arafta olsa bi şekilde karşılaşırlardı.sonuç olarak john hala dünyada demek olur ve tanrı onun bedenine girmiş olabilir..chuck olma ihtimali ise chuck ı oynayan edlund şöyle demişti:hayranlar chuck ın tanrı olmaını istiyor ama böyle bir durum şimdilik yok ama olsa tekrar supernaturale dönmeyi isterdim falan demişti.bi de chuck ı son gördüğümüzde melekler gibi ışınlanması ve impala nın tarihini anlatması falan onun tanrı olduğunu gösterebilir.neticede elçi olsaydı kevin da ışınlayabilirdi kendini diye düşünüyorum...bazı söylentiler de chuck 9.sezonda dönecek falan diyolar...ama senaristler bu tanrı olayına hiç girmeyebilir ama 9.sezon konusu içinde yer alıcakmış gibi hissediorum nedense..
witchking 304 YIL ÖNCE0YANITLA
DocTorWho
R U serius ??? Emoji
DocTorWho 624 YIL ÖNCE0YANITLA
zafer2557
Tepki olur ve bizimkileri kurtarmasi için gelmesine gerek yok her şekilde kurtarıp yardım eder
zafer2557 502 YIL ÖNCE0YANITLA