KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Tanışma - SPNatakan

SPNatakan Seviye 2

TANIŞMA ODASI

2 yıl önce - 540 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Melkor
Açıkçası eleştirinin de bir dozu vardır açıkçası. Açıkçası yıllardır emek verilen siteye daha gelir gelmez bu kadar ağır eleştiride bulunmak ayıp açıkçası. Açıkçası twiter'a benzetmeni daha önce forum görmemiş olmana yada MYBB nin üzerinde değişiklik yapılmayan forumlarda gezmen bağlıyorum, şahsen benzemiyor açıkçası. Açıkçası hoş geldin keyifli vakitler açıkçası.
Melkor 992 YIL ÖNCE8YANITLA
Lucitiel
Ahde vefa diye bir söz vardır bizim forumumuz için bu kelime nedir biliyor musun Atakan, birbirine sadakatle bağlı bazen çatışmalı olsa da saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde herşeyi yapabildiğimiz bir ailemiz var. Elbette hiçbir şey dört dörtlük değildir lakin,bu kadar katı fikirlerini bizimle paylaşmadan önce bizlerle ve forumla biraz vakit geçirseydin.

Yine de aramıza hoş geldin, umarım zamanla fikrin değişir Emoji
Lucitiel 692 YIL ÖNCE3YANITLA
Yusuf
Bu arkadaşımız tamamen egosunda boğulmuş.
Yusuf 992 YIL ÖNCE2YANITLA
CupCake
vayyyy tivitir görmeyeli baya değişmiş
CupCake 802 YIL ÖNCE1YANITLA
sherlock
Ne olursan ol yine de gel bizim için farketmez...!!!

Tanışma konusuna cevaben...
Hoşgeldin der keyifli forumlar geçirmeni dilerim

Saygılar..Sherlock Misafir Karşılaması . . .:D Emoji
sherlock 992 YIL ÖNCE0YANITLA