KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

Tanışma - Lexi

Lexi Seviye 2

TANIŞMA ODASI

3 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Rihastle
Hoş geldin Elanur keyifli forumlar dilerim Emoji
Rihastle E3 YIL ÖNCE0YANITLA
Lexi
Teşekkür ederim Emoji
Lexi 23 YIL ÖNCE0YANITLA
Gabriel71
Hoş geldin Elanur...
Gabriel71 103 YIL ÖNCE0YANITLA
kbhbuhk
Hoşgeldin elanur... Arkadaşlarına izletmeye çalışırken şunu fantastik, gerilim, dram, komedi azıcık bilim kurgu tarzında bişeyler izlemek ister misin diye sor Emoji bu kadar özelliğe yok diyecek birini tanımıyom Emoji )
kbhbuhk 73 YIL ÖNCE0YANITLA
M4R3K
Hoş geldin. Amacından sakın vazgeçme bulabildiğin kadar kişi bul Emoji
M4R3K 53 YIL ÖNCE0YANITLA
Juu
Merhaba Elanur hoş geldin. :') Arkadaşlarına konusunu falan anlatma, direk birinci bölümü aç önlerine izlesinler zaten devam ederler sonrasına Emoji Keyifli forumlar dilerim. ^^
Juu 783 YIL ÖNCE0YANITLA
SüprDeliC
Hoş geldin Elanurrr Emoji Emoji valla bende arkadaşlarıma sürekli anlatıyorumm zaten izleyenlerde var benim sayemdee Emoji en azzından zorlada olsa evine gidip izlettirmek bile olsa izlettim Emoji meraklı yerlerini anlatırsan zaten seneryoda farklı olduğu için ilgi çekiyor ve bu sefer onlar senin söylemeni istiyo sen anlatıyosun bir süre sonra da ayy amannn sen izle de de izlesinler yani sonra onlar izlerken sende farklı yerleri anlatta izlemeye devam etsinlerr ben böyle yaptım valla Emoji Emoji
SüprDeliC 743 YIL ÖNCE0YANITLA
Sindel
Hoşgeldin iyi forumlar dilerim
Sindel 673 YIL ÖNCE0YANITLA