KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Tanışma - lealarie

lealarie Seviye 7

TANIŞMA ODASI

4 yıl önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
lealarie
Hem yaşımız hem bölümümüz birde supernatural sevmemize bakılırsa birçok ortak yönümüz var:) Yazarım mutlaka Emoji
lealarie 74 YIL ÖNCE2YANITLA
lealarie
Hoşbulduum:D teşekkür ederim Emoji
lealarie 74 YIL ÖNCE1YANITLA
wincaster
ben tanıtayım : Adım Tuğçe,15 yaşındayım.Lise 2ye geçtim dil bölümündeyim.İzlediğim diziler : Supernatural (3 yıldır) Doctor Who (7 yıldır) Once Upon a Time (2 yıldır) Under the Dome (4 aydır,başladığından beri).Film ve kitap serisi : Harry Potter ve Percy Jackson.Sadece kitap olarak : Ulysses Moore,The Hobbit,Under the Dome,Nöbet (Dean R. Koontz) Genelde Klasik/Indie/Alternatif Rock dinlerim ama hoşuma giden her şarkıyı listeme ekleyebilirim Emoji Supernatural'da favorilerim : Dean,Sam,Cas,Gabriel,Crowley,Meg,Charlie,Chuck,Balthazar,Lucifer. Doctor Who'da favorilerim : Doctor/Companion olarak en sevdiğim 10/Donna ama farklı bir tane söylemek gerekirse 11/Clara bunun dışında River'a bayılıyorum,Master ve Rory'yi de çok seviyorum.
Harry Potter'da favorilerim : (hepsini çok seviyorum ama) Ron,Harry,Hermonie,Snape,Weasley ailesi,Sirius,Neville,Luna Percy Jackson'da favorilerim : Leo,Grover,Kheiron,Rachel,Percy,Annabeth,Nico Under the Dome'da favorilerim : Barbie,Benny,Joe,Junior,Julia,Angie,(RIP)Rose.Bunlar dışında 3 yıldır minion ve 7 yıldır Tennantist (evet David Tennant'ın fanlarına verilen bir isim yok ama ben Tennantist diyorum Emoji :D) 5 yıldır Catherine Tate fanıyım.İdollerim Emoji avid,Misha,Catherine,Jared.
En sevdiğim şarkıcılar,gruplar hepsini yazamam ama şuan aklıma gelenler : Ed Sheeran,Imagine Dragons,30 Seconds To Mars,AC/DC,Kansas,Bon Jovi,Death Cab for the Cutie,Paper Route,The Narrative,Imogen Heap,Daughter,Two Door Cinema Club,The Beatles,Train(Beatles ve Train beni twitterda takip ediyor Emoji :D) bu kadar Emoji
wincaster 44 YIL ÖNCE1YANITLA
lealarie
Sanırım benim bu şekilde anlatılacak pek bir özelliğim yok ama şöyle başlayabilirim;
Ben Cansu 16yım lise 3, eşit ağırlık bölümündeyim Favori dizilerim sorulduğunda Supernatural ı birinci sıraya koyabilirim ve diziler şu şekilde devam eder HIMYM, TVD, Teen Wolf, Once Upon a Time, The Walking Dead... diye uzar gider.
Birşeylere kolay kolay fan olamayan bir yapım var Emoji Harry Potter serisiyle büyüdüm belkide ama kendime potterhead diyemem. Müzik tarzımda isim veremem, bir gün Vivaldi,Paganini dinlerken ertesi gün Muse, OneRepublic dinleyebilirim yani tamamen ruh halime göre değişken bir kavram müzik benim için. Keman çalmaktan zevk alırım ama çok güzel çalamam resim çizmeyi pek sevmem ama bu konuda bir yeteneğim olduğunu biliyorum.
Favori filmime gelince bir isim yazmaya başlasam devamı gelicek sonra iş favorimi seçmeye gelince kararsız kalıcam en iyisi hiç yazmayim ama şunu söyleyebilirim Leonardo DiCaprio ya çok özel bir sevgim var ve onun olduğu her film favorim Emoji
Gelelim Supernatural a ilk görünüş önemli derler ya hah işte Sam'im ilk görünüşü ''Stanford'lu zeki hukukçu çocuk istemese de Hunter'lık işine sürükleniyor'' olmuştu benim için bilemiyorum hangi tarafı çok iz bıraktı dizideki favori karakterim Sam'dir daha sonra Jared'ın doğal haraketleri karısıyla ilişkisi felan da ona ısınmamda bi etken oldu. diğer karakterleride çok seviyorum Emoji Genel olarak Sam favorimdir ama bölümden bölümede bir favori belirleyebiliyorum Emoji
lealarie 74 YIL ÖNCE0YANITLA
lealarie
Teşekekkür ederim Emoji Hoşbulduum Emoji
lealarie 74 YIL ÖNCE0YANITLA
Miguel
Hoş geldin Emoji
Miguel 44 YIL ÖNCE0YANITLA
-Khaleesi
Hoşgeldin. umarım kalıcı olursun, iyi forumlar. Emoji
-Khaleesi 754 YIL ÖNCE0YANITLA
Whovian
Hoşgeldin Cansu, iyi forumlar Emoji Umarım kalıcı olursun Emoji
Whovian 414 YIL ÖNCE0YANITLA
lealarie
Hoşbulduum Emoji Umarım Emoji
lealarie 74 YIL ÖNCE0YANITLA
Lorelle
Hoşgeldin Cansu Emoji
Lorelle 74 YIL ÖNCE0YANITLA
Spn1905
Hoşgeldin Cansu Emoji iyi forumlar
Spn1905 904 YIL ÖNCE0YANITLA
Jerk
Hoşgeldin, kendini biraz tanıtırsan iyi olur, umarım kalıcı olursu ve iyi forumlar Emoji
Jerk 334 YIL ÖNCE0YANITLA
lealarie
Kendim hakkında pek bilgi veremediğimi şimdi fark ettim Emoji ben Cansu eşit ağırlık 11. sınıf öğrencisiyim Emoji
lealarie 74 YIL ÖNCE0YANITLA
wincaster
bende yeniyim Emoji
wincaster 44 YIL ÖNCE0YANITLA
lealarie
iki yeninin kaynaşması iyi oldu Emoji
lealarie 74 YIL ÖNCE0YANITLA
Zafi
Hoşgeldin cansu, diğer başlıklara nazaran çok daha iyi bir konu açmışsın, iyi forumlar Emoji
Zafi 294 YIL ÖNCE0YANITLA
KübraC
Hoşgeldin Cansu bende Kübra umarım kalıcı ve aktif olursun iyi forumlar Emoji
KübraC 284 YIL ÖNCE0YANITLA
ayseegul
Hoşgeldin Cansu ben Ayşegül ben de TMciyim Emoji
ayseegul 804 YIL ÖNCE0YANITLA
lealarie
Benimde niyetim o zaten Emoji iyi dilekleriniz için teşekkür ederim Emoji
lealarie 74 YIL ÖNCE0YANITLA
Mollary
Hoşgeldin Cansu Gözde bende Emoji Bi yaşıtımın daha gelmesi güzel oldu hemde TM öğrencisi Emoji Yardıma ihtiyacın olduğunda bana yazabilirsin. Umarım kalıcı olursun iyi forumlar Emoji
Mollary 554 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle