KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Tanışma - Krakerus

Krakerus Seviye 17

TANIŞMA ODASI

3 yıl önce - 921 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Juu
Yaş kaçtı? Ona göre bir şeyler ayarlayabilirsin belki, hani büyük sınavların varsa, YGS LYS gibi Emoji Hoş geldin bu arada, iyi forumlar ^^
Juu 783 YIL ÖNCE0YANITLA
mervei
Hoş geldin Simay . Arkadaşların da dediği gibi program yap ve azar azar izle Emoji
mervei 383 YIL ÖNCE0YANITLA
ERSNAĞGÜL
hoş geldin =) iyi forumlar =)
ERSNAĞGÜL 183 YIL ÖNCE0YANITLA
sherlock
Hoşgeldiniz keyifli forumlar dileriz efenim Emoji
sherlock 993 YIL ÖNCE0YANITLA
Krakerus
Tavsiyeleriniz için teşekkürler arkadaşlar
Krakerus 173 YIL ÖNCE0YANITLA
Flame
Merhabalar hoş geldin Simay. Tavsiyem azar azar izleyeceğini söyle hem tadını da çıkarırsın Emoji . Her neyse iyi forumlar iyi eğlenceler Emoji .
Flame 593 YIL ÖNCE0YANITLA
Kenshi
Merhaba, hoş geldin aramıza.Kişisel tavsiyem şöyle; Bir haftada 2 bölüm falan bak, dizinin yeni bölümleri 3 günde bir çıkıyor kafasıyla düşün kendini sınırla falan iyi gelir bu. Böylece çabucak bitmemiş olur. Zaten sen bitirene kadar dizinin finali iyice yaklaşır. Yardım almak istediğin bir konu olursa forum içinde herkese danışabilirsin, iyi forumlar.
Kenshi 903 YIL ÖNCE0YANITLA
Dr.Owl
Öncelikle hoş geldin Simay, izin alma konusu için kendine program yapabilirsin bence onu kabul edeceklerdir. Keyifli forumlar. Emoji
Dr.Owl 553 YIL ÖNCE0YANITLA