KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Tanışma - /Castiell

/Castiell Seviye 3

TANIŞMA ODASI

5 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Bu konuya yeni yorumlara kapatıldı.
Gizem
Yanarım yanarım canlı izleyemediğim için yanarım... Hakan'a katılıyorum, gelmiş geçmiş en iyi Supernatural bölümüydü! Bu bölümle çıtayı gerçekten yükselttiler, final bölümü bu bölümün verdiği duygusallığı nasıl verebilecek acaba merak ediyorum, her şeyi bu bölümde yaşadık çünkü.

Tüm sezonların introsunu görmek güzeldi, orada bile gözlerim doldu.
İlk başta gülmekten izleyemedim, Sam ve Dean'in kendi hayatlarının canlandırıldığını gördüklerindeki tepkisi muhteşemdi. Destiel konusuna da değinilmesi güzeldi, haha Dean'in tepkisi Emoji
Şarkılar güzel hazırlanmıştı, hepsini tekrar tekrar dinleyeceğim bir süre Emoji Tabii ki, özellikle Carry On Wayward Son'ın coverını beğendim, sneak peek'te izlediğimde de çok duygulanmıştım, yine öyle oldu izlerken.
Her ne kadar Chuck'ın döneceği hakkında söylentiler olsa da dönmez diye düşünmüştüm bir an, o yüzden rahat rahat oyuncuların canlı tweetlerini okurken döndüğünü öğrendim, güzel oldu Emoji Hızımı alamayıp başta annem olmak üzere ailemdekilere spoiler vererek görevimi de tamamladım hemen Emoji Bölüme Cas ve Crowley'i de dahil etselerdi, o son sahne ile final olurdu ama kesinlikle! Chuck'ı tekrar görürüz umarım, bu hiç yeterli değildi. Kevin da olmadığına göre, bakalım neler olacak. Nasıl hayatta kaldı, şimdiye kadar ne yaptı merak ediyorum.
Umarım ki 300.bölümü de görürüz Misha'nın dediği gibi, sanırım hayatımın sonuna kadar bu bölümü tekrar tekrar izleyebilirim.
Ve unutmadan Adam'ı hatırladılar sonunda! Şimdi dönme sırası onda. #AdamIsStillintheCage #ChuckLives
Gizem 943 YIL ÖNCE4
Gizem
Spoiler.tv'nin haberine göre, bölümün oyuncu kadrosuna Georgia Beaty, Wendigo/Sarı Gözlü Şeytan olarak eklenmiştir.

Gelişmeler geldikçe bölümle ilgili heyecanım da artıyor, umarım beklediğim gibi bir bölüm olur Emoji
Gizem 943 YIL ÖNCE3
Sunema
Bölümün 12 kasım da olması bana o kadar da uzakta gelmedi açıkçası,sonuçta 1 hafta daha bekleyeceğiz Emoji
Biz ne aylar atlattık,bunu da atlatırız Emoji

Ve konusuna gelince...Daha bir heyecanlandım açıkçası Emoji Okulda bir müzikal demek "Her türlü çılgınlığa hazır olun demek!" gibi bir şey Emoji
Umarım böyle harika bir malzemeden beklentileri karşılayan bir bölüm çıkarırlar Emoji

Paylaşım için çok teşekkürler Emoji
Sunema 373 YIL ÖNCE3
taralewss
Chuck'ı geri görünce nasıl sevinip şok oldum anlatamamm fakat, bu bölüm tekrardan 10 sezonu gözümden geçirdi
taralewss 33 YIL ÖNCE2
zeusozi
Bu bölümü izledikten sonra Tanrı'nın Chuck olduğuna emin gibiyim , çok güzeldi
zeusozi 43 YIL ÖNCE2
sherlock
Bazı filmler diziler olur hani...Sonunda "THE END" der ve biter ama sen hala ekrana bakarsın o neydi nasıl birşeydi, anlamsız bir düşünce, yorumsuzluk, iyi mi, nasıl, çok mu iyi, karamsarlık, duygusallık deyip tekrar bir daha izleyelim bakalım dediğin anlar olur yaa işte o anı yaşattı bize bu bölümde.. Teşekkürler SPN ekibi ..

Sonuç : Yorumsuzluk ( Yorum yapamama )

Saygılar ... Sherlock Yorumu Emoji
sherlock 993 YIL ÖNCE2
sleeper
Ne kadar zorlasam da beğenemediğim bir bölüm oldu. Haftalardır 200. bölüm geliyor diye dillerden düşmeyen bölüm bu muydu? demekten alıkoyamadım kendimi. Çünkü konular çok basitleşti. Tabii bunları düşünürken beğendiğim anlık kısımlar oldu. Dean in tekrar yüz ifadelerini görmek, tüm sezonların introsunu izlerken hissedebildiğim geçmiş bölümlerin, sezonların duygusu güzeldi.
sleeper 713 YIL ÖNCE2
aralMert
2 hafta beklenecek bi bölüm değildi standartın dışına çıktığına göre bu sene final sezon olacak
aralMert 23 YIL ÖNCE2
Keehl
Keehl 533 YIL ÖNCE1
sariii
Abi çok iyiydi yaaaaaaaaaaaa Emoji Carry on sahnesinde duygulandım valla
sariii 103 YIL ÖNCE1
crowtiel
Çok konuşulduğu ve uğruna parti verilen bi bölüm olduğu için ben daha heyecanlı bir bölüm bekliyodum. Sonunu ve destiel kısmını çok beğendim ama bence normal bi supernatural bölümü tadındaydı.
crowtiel 63 YIL ÖNCE1
Shenko
Çok güzel bir bölümdü,200'ün hakkı kesinlikle verilmişti.Çok yerde tüylerim diken diken oldu,ve son sahne Chuck'ı gördüğümüz sahne on numaraydı.
Ek olarak ; kolay kolay unutulmayacak bir bölüm oldu bence,nice 200.bölümlere diyelim..
Shenko 263 YIL ÖNCE1
misshntr
Bölüm çok çok çok güzeldi. Gerçekten Supernatural'ın en iyi bölümüydü. Bu kadar beklentiyi karşılamayacak diye düşünüyordum ama karşıladı. Chuck'ı tekrardan görmek mükemmeldi. Fakat bu kadar şeyin arasında dikkatimi çeken 3.24'te İmpala'daki tespihler. Onlar tespih değil mi? Emoji Çok takıldım orya hem de birinde nazar boncuğu vardı yanlış mı görüyorum diye üç dört sefer geriye sardım. Emoji Bir de ilk baştaki oda numarası çok dikkatimi çekti. 200'dü. Neyse çok güzel bir bölümdü. Hele o baştaki introlar. Çok duygulandım. Umarım Chuck'ı diğer bölümlerde de görürüz. Hikayesini çok merak ediyorum.
misshntr 103 YIL ÖNCE1
Novaprime
biliyorum bu bölüm 200.bölüm şerefine müzikal ve eğlenceli bir bölüm olucak fakat bölümde olucaklar sanki bunu 2.planda tutucak gibi bence bu bölüm 10.sezonun biraz daha iyi şekillenmesi için büyük katkı sağlayabilir veya eski sezonlardan sevilen ve geri dönmesi izleyici tarafından bir umutla beklenen karakterlerden birini veya birkaçını görme ihtimalimizde var niye olmasın dimi Emoji
Novaprime 63 YIL ÖNCE1
Gizem
Bölümün içinden fotoğraflar rehbere eklenmiştir.
Gizem 943 YIL ÖNCE1
Sunema
Yorumuma başlamadan önce kessinlikle belirtmeliyim ki favori bölümlerim arasında üst sıralara yerleşti...

Daha yeni izleyebilmiş olmanın heyecanıyla hemen buraya koştum Emoji

Gerçekten çok ama çok güzeldi Emoji Acayip güldüm,özellikle Dean'nin surat ifadeleri mükemmeldi Emoji

Kendi açımdan içimdeki fangirl resmen bi Rio karnavalı yaşadı Emoji Ah O Destiel...Ve Cass'in lamba altı şarkısı Emoji Sam'in isim bulmalarına da ayrı koptum Emoji

Tabi bunlar bi yana geçmişe göz atıp yaşanan onca olaylara, kardeşlerin arasındaki o güzel bağın aldığı bunca yola bakıp hatırlamak ayrı bi dokundu,duygulandırdı...Hele ki Carry On My Wayward Son... Ağladım,yalan değil...

Veee son sahnede görünen gizemli şahsiyetin yüzü ekrana geldiği an ki tepkim...
"OH MY CHUCK!!!! OH MY CHUCK!!! I KNEW IT!!! I F*CKİNG KNEW IT!!!" oldu u_u

Hala ellerim heyecandan titriyor...Telefonla cebelleştim yazarken...

Son bir not olarak impalanın parımparım parlattığı için Dean'ime teşekkürler...Ayrıca Dean'nin kadın olduğu bi sahneyi görmek istiyorum!İlk benim fikrimdi o Emoji

Sizi daha fazla rahatsız etmeden,teşekkür edip ayrılıyorum Emoji
Sunema 373 YIL ÖNCE1
Dpaker
200. bölüm nasıl desem, mükemmel demek az kalır. Sanırım 1 milyon defa daha izleyeceğim... Carry on my wayward son şarkısını söylediklerinde çok duygulandım. Yani o kadar iyiydi ki! Wow, just wow!
Dpaker 33 YIL ÖNCE1
Rihastle
Carry on my wayward söyledikleri sahnede çok duygulandım. 200.bölüme ve diziye yakışır 1 bölüm oldu. Hiç kuşkusuz en iyi bölümdü. Replikler gerçekten harikaydı. Devamını da böyle getirmeleri dileğiyle. :d
Rihastle E3 YIL ÖNCE1
Myscherzo
Aynen sana katılıyorum. O Sahnede içim pır etti resmen Emoji
Myscherzo 63 YIL ÖNCE1
desaa
Uzun uğraşlar sonucunda bölümü izleyebildim.Evdeki internet kapatilinca bölüm için uzun bir süre internet aradim bu soğuk havada sadece balkonda çeken kablosuz ağdan bölümü üşüyerekte olsa ayakta izleyebildim değdi mi? Kesinlikle oldukça hoş bir bölümdü hayranlara armağan edilmesi ayri bir keyif katti.Bazi düşünenlerin aksine 200 bölüme değer bir bölüm olduğunu düşünuyorum hele Carry on my wayward son yok mu? eminim hepimizi duygulandiran ve hunterliğimizi hatirlatan bir bolum oldu.
desaa 153 YIL ÖNCE1