KAYIT GİRİŞ

Kaia Nieves

Tanışma - bloodyspn

bloodyspn Seviye 4

TANIŞMA ODASI

2 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Bloodybro
Selam arkadaşlar

Adım Emirhan.Mersin'de yaşıyorum.Neredeyse 2 yıl önce benim sayemde kız kardeşimle bu diziyi izlemeye başladık ve şu an benden daha koyu bi spn fanı.Beşiktaşı tutuyorum.

Supernatural da en sevdiğim müzik Dean in de söylediği Old The Tigers.Fan demeyelimde diğerlerine göre Dean'i daha bi ayrı seviyorum.Bu arada her sezonun bendeki yeri ayrı ama ilk sezonlar daha bi başka.Bütün Supernatural sezonlarını seviyorum.Kardeşim kadar olmasa da bende tam bir dizi ve film canavarıyımdır. Filmeleri bikaç kereden fazla izleme gibi bi hastalığım yoktur Emoji .
Bloodybro 22 YIL ÖNCE2YANITLA
Yusuf
Hoşgeldiniz Emirhan ve Zeynep keyifli forumlar Emoji
Yusuf 992 YIL ÖNCE2YANITLA
sherlock
Hoşgeldin keyifli forumlar Emirhan . . Burada olmaktan mutluluk duyacaksın Emoji

Saygılar..Sherlock Misafir Karşılaması Emoji Emoji
sherlock 992 YIL ÖNCE2YANITLA
Selandra
Hoşgeldiniz arkadaşlar Emoji Umarım kalıcı olursunuz Keyifli forumlar Emoji Yardıma ihtiyacınız olursa buralardayım Emoji
Selandra 902 YIL ÖNCE2YANITLA
Misha#
Hosgeldiniz ^^
Misha# 732 YIL ÖNCE2YANITLA
Nlfr
hoşgeldin Emoji
Nlfr 242 YIL ÖNCE0YANITLA
LİKEMGMT
supernatural ailesine hoş geldin zeynep ... Emoji
LİKEMGMT 722 YIL ÖNCE0YANITLA