KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Taken 2 (Takip: İstanbul)

Spn1905 Seviye 90

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

5 yıl önce - 569 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
J.Depp
3 gün önce sinemada izledim.Çok güzeldi.Filmde Türkiye'nin bayrağının defalarca dalgalanması ve esnafın Türkçe konuşması felan çok hoşuma gitti.Manzaraları çok iyi göstermişler.Aksiyon hiç kesilmedi.Liam Neeson yine harikalar yaratmış.Sinemaya gidildiğinde izlenilebilir bir film.Puanım 7.5/10
J.Depp 105 YIL ÖNCE0YANITLA
Spn1905
1.filmi çok beğenmiştim. Çok güzeldi Emoji bu da öyle Emoji herzaman ilk filmleri daha çok beğenirim ama bu filmin her ikisi çok güzeldi Emoji
Tavsiye ederim Emoji
Spn1905 905 YIL ÖNCE0YANITLA
Marla
İlk filmi izlemiştim. Beğenmiştim. Ona eyvallah.
Ancak 2. film İstanbul realitesinden epey uzak ve Türkiye tanıtımı adına zedeleyici. Kötü bir İstanbul/Türkiye imajı çizdiklerini düşünüyorum.
Ama kurgu felan güzeldi yani ona bir şey diyemem. Emoji

Teşekkürler paylaşım için. Emoji
Marla 365 YIL ÖNCE0YANITLA