KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

System Of a Down

JenTitus Seviye 22

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Spn1905
Sevmedim, sevmiyorum, sevmeyeceğim!
Spn1905 904 YIL ÖNCE2YANITLA
DocTorWho
Bir ara cok dinlerdim bu grubu hala sarkilari duruyor telefonumda Emoji Serj'in yaptigi calismalarda cok hosuma gitmisti Emoji
DocTorWho 624 YIL ÖNCE2YANITLA
littlepie
sevmiyorum!
littlepie 294 YIL ÖNCE1YANITLA
Cheİmpala
Vala hiç milliyetçilik yapamam ama adamlar söylüyor mu söylüyor. Ses var mı var . Tip var mı yok Emoji
Cheİmpala 812 YIL ÖNCE1YANITLA
sinemgfb
Milliyetçi günlerimde kendimi mahrum bıraktığım ve hala dinlerken vatani bir suç işliyormuş gibi hissettiğim gayet muazzam müzik yapan grup..
Dinliyorum lan.. Emoji
sinemgfb 754 YIL ÖNCE1YANITLA
Galadriel
Ah pek sevmem bu grubu, nedenini bilirsiniz...

Müziklerinin tadı bambaşkadır cidden kaliteli gruptur ama sadece müzik anlamında. Türkiye hakkında söyledikleri sözlere rağmen hayli sıkı takipçileri var ülkemizde. Ancak onlar bunun karşılığı olarak asla Türkiye'ye gelmeyiz diyorlar. Ya da her gittikleri ortamda hatta birçok parçalarında Türkiye ve Atatürk hakkında nefret dolu sözler söylüyorlar. Yani bir insan sevmeyebilir de bunu her gittiği ortamda, her yaptığı çalışmada dile getirmek zorunda mıdır? Akıl karı değil bu, insanlara saygısızlıktır. Bu adamların yaptıklarına anlam veremiyorum doğrusu.

Paylaşım için teşekkürler. Emoji
Galadriel 184 YIL ÖNCE1YANITLA
ArchDemon
Favori gruplarımdan biridir. Çok kaliteli müzik yaparlar. Tam benlik. Ama kişiliklerini veya milletleri hakkında yorum yapmama gerek yok. Müziklerini severim.
ArchDemon 54 YIL ÖNCE1YANITLA
Zulserk
Chop Suey efso be. Emoji
Zulserk 771 YIL ÖNCE1YANITLA
ireem
Müziği kulağa hoş gelebilir belki.Bende iyi olduğunu düşünürdüm.Ne kadar saplantılı düşüncelere sahip bi grup olduklarını öğrenene kadar.Şarkılarını dinleyip güzel olduklarını düşünmek bir yana,grubun koyu fanı olmak bir yana..
Olduğu bile kanıtlanmamış bir şeyi reklam ederek ünlü olmaya çalışan gruptur..
Holy mountains şarkısı herşeyi açıklar zaten.

Bir aralar kulislerine girip el bombası atıp topuklasam mı diye ciddi ciddi düşünmüşümdür..
Hatta çoğu zaman Hitler'i diriltip "Ya canım elin değmişken birde şunları halleder misin?" demek istemişimdir.
Yaptıkları saçmalıklara rağmen Türkiye'de hatrı sayılır bir topluluk sever bu gereksizleri Emoji
Hala var mıdır bilmiyorum ama Türkiye'de konser vermelerini ister bazıları.
Eğer ki öyle bişey olursa hepsinin kulağını kesip odama asmakta kararlıyım.
ireem 274 YIL ÖNCE0YANITLA
Asgard
Bir ara deli gibi dinliyordum ya of Emoji
Asgard 603 YIL ÖNCE0YANITLA
Sevket17
Bir şarkıcı ressam aktör veya her ne olursa olsun bir sanatçıyı milliyeti düşünceleri karakteri beni ilgilendirmez. Ben yaptığı sanata bakarım. SoaD benim en sevdiğim gruplardandir. Dinlemeye bayılırım hatta çoğu zaman o disorder kelimesi dilime dolanmisligi vardir. Neyse demek istediğim o ki magazin haberi gibi olaylara çok takılmayın adam istediği düşüncelere sahip olsun ben müziğine bakarım arkadaş. Bizimkiler böyle müzik yapıyor da biz mi dinlemiyoruz..
Sevket17 52 YIL ÖNCE0YANITLA
Sevket17
Bir şarkıcı ressam aktör veya her ne olursa olsun bir sanatçıyı milliyeti düşünceleri karakteri beni ilgilendirmez. Ben yaptığı sanata bakarım. SoaD benim en sevdiğim gruplardandir. Dinlemeye bayılırım hatta çoğu zaman o disorder kelimesi dilime dolanmisligi vardir. Neyse demek istediğim o ki magazin haberi gibi olaylara çok takılmayın adam istediği düşüncelere sahip olsun ben müziğine bakarım arkadaş. Bizimkiler böyle müzik yapıyor da biz mi dinlemiyoruz..
Sevket17 52 YIL ÖNCE0YANITLA
Belieber.
İlk bi arkadaşımın önerisiyle question'ı dinlemiştim, beğenmiştim de açıkçası ama sonra SoaD'ın Türklere ve Atatürk'e karşı tavırlarını öğrenince dinlememeyi seçtim.. Bence gayet de yerinde bir seçim oldu benim için.
Belieber. 74 YIL ÖNCE0YANITLA
kolpana
Arkadaşlar bende SOAD'ı çok sevenlerden biriyim... Bana göre yaptıkları iş Metal dalında takdir edilecek bir iş... Ama her konserlerinde Türk-Ermeni meslesini (bize göre) yanlış anlatmaları benim de hoşuma gitmiyor... Her konserlerinde bu konuya yer veriyorlar. Hatta 1999 yılında Türkiye'de bir konser vericeklerdi ama sahnede düşüncelerini özgürce ifade edemeyeceklerini düşündükleri için ülkemize gelmekten vazgeçmişler. Bence verdikleri en dogru kararlardan biri bu Emoji Sonuçta 1999 yılından bahsediyoruz... Grup üyeleri sürekli eğer sahnede düşüncelerini özgürce ifade edebilme sözü verilirse Türkiye'ye geleceklerini söylüyorlar...
Bir kliplerinde de Türk Askerlerininin ve MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ün resmini koyarak eleştirdikleri söylenir. Ama benım okudugum bir röportaj da bunu yalanladıklarını ve bir hayranlarının bunu yaptığını ve Youtube'dan da kaldırıldığını söylemişler... Tabi ne kadar doğru bilemiycem... Ama bende ne olursa olsun Türkiye'ye gelmelerini istemeyen birisiyim...
Eğer daha fazla bilgi almak isterseniz Headbang'in Mart 2014 sayısını okumanızı tavsiye ederim...
kolpana 123 YIL ÖNCE0YANITLA
Melkor
şöyle bir durum var Hristiyan yahudi satanist ateist slav german vb. gruplar ve şarkıcılar tabikide dinlenir dinleyemezsin o bu değil şeu değil diyemezsin ama bazı gruplar sanatçılar bu bazılarının arasında System of a Down da var bu tarz adamlar kendilerini zaten açıkca belirtmiş şarkıları güzel ne kadar güzel olursa olsun adamların tavrı açık ve net ortada bunun üstüne fikir üretilmez ve bir Türk gidipde zevk benim değilmi diyip kendisini aşalıyanı dinlemez ve dinlememeli yok öyle bir dünya .
Melkor 994 YIL ÖNCE0YANITLA
.Nektar.
Muzigi irka baglamak ne kötü.

Bu adamlar sevilmezmi ya ne saglam caliyolar.

Onlarda size bayiliyordu Emoji
.Nektar. 212 YIL ÖNCE0YANITLA
Visur
Metal ve türevi sert müzikleri dinlemeyi toptan bıraktığım için bi süredir dinlemediğim güzel gruptur. Arada dinlediğim oluyor tabii. Açıkçası bu grubu hep sevdim,hala da sevmekteyim. Haklarında bir çok dedikodu dönmekte. Türkleri aşağıladıkları vs yönünde,benim okuduğum bi çok röportajlarında reddediyolardı bunları. Zaten müziklerinin derinlerine indikçe bizden şeyler,Anadolu motifleri görürsünüz şarkılarında. Bkz:Aerials. Neyse,siyasi görüşleri ne olursa olsun sevdiğim,seveceğim gruplardan olacaktır. Radio/Video adlı şarkılarına ölünür bu arada.
Visur 763 YIL ÖNCE0YANITLA